Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Reklama
Folie

Folie

Przestrzeń publiczna wypełniona jest reklamami, dlatego chcąc się w niej promować, należy szukać sposobów, aby w morzu billboardów wyróżnić się na tle konkurencji. Można to zrobić, stawiając na oferowane przez sklep internetowy Naklejkomania folie odblaskowe, monomeryczne, polimerowe oraz wylewne do ekspozycji wewnętrznych, zewnętrznych, a także oklejania samochodów. Szeroki wybór produktów z tej kategorii pozwoli każdemu klientowi na znalezienie wersji idealnie dopasowanej do jego potrzeb. Zapoznaj się z całym asortymentem i już dziś złóż zamówienie online – gwarantujemy szybką jego realizację.

Wyświetl
35
cena: 100,00 zł
Folia OWV
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 140,00 zł
Folia odblaskowa
cena: 100,00 zł
Folia OWV
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 140,00 zł
Folia odblaskowa
cena: od 145,00 zł
Folia wylewana
1 osoba kupiła 3 sztukę
cena: od 110,00 zł
Folia polimerowa
cena: od 60,00 zł
Folia monomeryczna
1 - 5 z 5 ofert

Postaw na mobilną reklamę – folia wylewana i polimerowa
 

Każdego roku ludzie spędzają setki godzin w ulicznych korkach i fakt ten warto wykorzystać, aby promować swoją markę. Jak to zrobić? Poprzez umieszczenie na pojeździe firmowym reklamy wykonanej z folii np. wylewanej lub polimerowej. Oba jej typy można zamówić online na stronie naszego sklepu internetowego Naklejkomania.

 

Są one stosowane przede wszystkim w wielkoformatowych wydrukach cyfrowych, ale doskonale sprawdzają się także na elementach karoserii. Ich zaletami są wytrzymałość, ponadprzeciętna odporność na działanie czynników atmosferycznych, a także rewelacyjny wygląd, nadrukowanych na nich grafik. Reklama przygotowana pod kątem np. umieszczenia na pojeździe to jednorazowy wydatek, a przynosi mnóstwo korzyści. Auto można także wyróżnić, stosując folię odblaskową lub monomeryczną – idealnie wygląda na płaskich elementach karoserii.

 

Wieloformatowy druk z zastosowaniem folii monomerycznej, wylewanej i polimerowej

 

Wysokiej klasy, samoprzylepne materiały oferowane przez sklep internetowy Naklejkomania pozwalają na wyklejenie różnego rodzaju mniejszych i większych przestrzeni. Ich właściwości sprawiają, że folie monomeryczne, wylewane, polimerowe oraz odblaskowe mają szerokie zastosowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Mogą być wykorzystanie np. do umieszczenia informacji na temat firmy na tablicach reklamowych, witrynach, w środkach komunikacji miejskiej i wielu innych miejscach.

Wybór odpowiedniego produktu z naszej oferty online zależeć powinien m.in. od tego, z czego wykonana jest powierzchnia, na której ma się on znaleźć. Niektóre z materiałów z asortymentu sklepu internetowego Naklejkomania, np. tworzywa monomeryczne i polimerowe, nadają się idealnie do powierzchni płaskich. Z kolei folię wylewaną najczęściej stosuje się w miejscach z przetłoczeniami, a odblaskowa dobrze spisuje się na zaokrąglonych fragmentach np. karoserii samochodowej.

 

Wysokiej jakości folie reklamowe

 

Niezależnie od tego, czy zamówiony u nas online produkt ma zostać umieszczony na pojeździe, witrynie, czy też w innym miejscu, musi on doskonale się prezentować. Dlatego właśnie warto sięgnąć po folie wylewane, polimerowe, monomeryczne i odblaskowe dostępne na stronie sklepu internetowego Naklejkomania. Wszystkie z nich są bardzo wysokiej jakości materiałami, które cechuje ponadprzeciętna żywotność – nawet po dłuższym czasie będą się świetnie prezentować.

Zapisz się do listy i otrzymaj 8% rabatu!

Bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Naklejkomanii!
Wystąpił błąd, odśwież i spróbuj ponownie.
Wysłaliśmy do Ciebie e-mail, sprawdź skrzynkę i potwierdź subskrypcję newslettera.

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2023 naklejkomania.eu