Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Reklama
Potykacze

Potykacze reklamowe

Tablice OWZ (skrót: otwórz-włóż-zamknij) lub ekspozytory potocznie określane jako potykacze reklamowe zaliczane są do jednych z najbardziej uniwersalnych, efektownych, a przy tym niedrogich rozwiązań pozwalających zaistnieć w świadomości klientów. Jeśli szukasz powierzchni, którą możesz wykorzystać do celów marketingowych, zamów tego rodzaju produkt w naszym sklepie internetowym Naklejkomania. Wykonamy go według podesłanego przez Ciebie pomysłu lub możemy specjalnie przygotować projekt, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.
 

Wybierz tradycyjny nośnik reklamy zewnętrznej – potykacz z PCV, aby skutecznie promować swoje produkty lub usługi!

Wyświetl
35
cena: 199,00 zł
Potykacz stojak reklamowy PCV dwustronny na reklamę z wydrukiem
2 osoby kupiły 4 sztuki
cena: 299,00 zł
Aluminiowy potykacz reklamowy dwustronny stojak na reklamę
cena: 199,00 zł
Potykacz stojak reklamowy PCV dwustronny na reklamę z wydrukiem
2 osoby kupiły 4 sztuki
cena: 299,00 zł
Aluminiowy potykacz reklamowy dwustronny stojak na reklamę
cena: 229,00 zł
Metalowy potykacz reklamowy dwustronny stojak na reklamę
1 - 3 z 3 ofert

Czym są potykacze?
 

Mianem tym określa się nośniki w formie dwustronnych, rozkładanych tablic, które połączone są ze sobą w górnej części. W klasycznym i najpopularniejszym kształcie potykacz reklamowy PCV lub z innego materiału ustawiony bokiem przypomina literę „A”. Z racji swojej funkcjonalności wykorzystywany jest w wielu branżach. Powierzchnia tych ekspozytorów nadaje się do indywidualnego zadrukowania dowolną grafiką czy tekstem.

 

Jakie zastosowanie mają potykacze reklamowe?

 

Znajdujące się po obu stronach tego produktu płyty mogą być wykonane z różnych tworzyw. Najczęściej wykorzystywanym materiałem jest PCV. Dostępna powierzchnia reklamowa wykorzystywana jest do umieszczenia dowolnej informacji w formie np. plakatów, ogłoszeń, ulotek lub pisanej kredą czy flamastrem. Kompaktowa budowa ułatwiająca transport, przenoszenie oraz pozwalająca ustawić stojak dosłownie wszędzie oraz możliwość wielokrotnego wykorzystania, sprawiają, że tego rodzaju ekspozytory wykorzystywane są na ulicach lub w obiektach w wielu miastach i małych miejscowościach przez przeróżne firmy. W ten sposób ich produkty oraz świadczone usługi nagłośnia się niewielkim kosztem. Potykacze szczególnie nadają się tam, gdzie z różnych przyczyn nie ma możliwości wywieszenia banneru czy montażu dużego szyldu.

 

Zamów potykacze reklamowe do promocji swojej firmy!

 

Skorzystaj z tego rodzaju powierzchni reklamowej, aby wyeksponować najważniejsze informacje o swojej ofercie, aktualnych promocjach czy w celu wsparcia procesu kreowania wizerunku marki.

Oferowany przez nas dwustronny potykacz reklamowy z PCV jest lekki, łatwy w montażu oraz ma uniwersalne zastosowanie. Ponadto wyróżnia go solidna konstrukcja i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Możesz go również podświetlić, aby uzyskać jeszcze ciekawszy efekt.

Jeśli zależy Ci na estetycznej prezentacji istotnych informacji, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, zamów dwustronny stojak do celów promocyjnych w naszym sklepie Naklejkomania! Sprawdź ofertę!

Zapisz się do listy i otrzymaj 8% rabatu!

Bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Naklejkomanii!
Wystąpił błąd, odśwież i spróbuj ponownie.
Wysłaliśmy do Ciebie e-mail, sprawdź skrzynkę i potwierdź subskrypcję newslettera.

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2023 naklejkomania.eu