Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Karty podarunkowe

Chciałbyś sprawić komuś miłą niespodziankę, ale w głowie masz tylko pustkę? Czasami zdarza się, że brakuje pomysłu na prezent dla kogoś z rodziny czy znajomego i wtedy uniwersalnym rozwiązaniem jest... karta podarunkowa. To sprawdzony pomysł na upominek, który możesz podarować każdemu – wykorzysta go, kupując to, co mu się akurat spodoba z naszej oferty.

Święta Bożego Narodzenia, Dzień Kobiet, ślub, urodziny, parapetówki, imieniny oraz wiele innych okazji nadaje się do tego, aby sprezentować taki właśnie bon upominkowy. Estetyczny i wygodny w przechowywaniu może być także nagrodą dla pracowników lub w konkursie, który organizujesz.

Dzięki karcie podarunkowej z naszej strefy upominkowej zasilonej wskazaną przez Ciebie kwotą osoba obdarowana będzie miała możliwość wyboru artykułów z różnych kategorii, a Ty unikniesz wpadki z nietrafionym podarunkiem. Obdarowywany będzie miał określony czas na to, aby ją wykorzystać. Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów!

Nasza strefa prezentów to miejsce, gdzie znajdziesz bony o różnej wartości. Wybierz kwotę, jaka Cię interesuje i złóż zamówienie!


 

Wyświetl
35
od 50,00 zł
Karta podarunkowa, karta prezentowa 50-500zł
© 2021 naklejkomania.eu