Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Edukacja
Rodzaje produktów
Zegary tematyczne

Zegary tematyczne

Zegary ścienne do szkoły i przedszkola

Zegary pełnią istotną funkcję w każdej przestrzeni – ich zadaniem jest nie tylko dopełnienie wnętrza i pełnienie roli ozdobnej, ale nieoceniony jest również praktyczny aspekt czasomierzy. Zegary bowiem nie tylko doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu, ale przede wszystkim pomagają w odmierzaniu czasu. Czasomierze to jedne z tych elementów dekoracji naściennych, których nie brakuje w żadnym domu, ale również w przestrzeniach publicznych – urzędach i szkołach. Szczególnie ważną funkcję pełnią zegary w szkołach i przedszkolach. Dzięki nim uczniowie mogą odmierzać czas do końca zajęć lekcyjnych, mogą kontrolować upływ czasu podczas sprawdzianów i ważnych egzaminów, ale również pomagają w punktualnym przybywaniu na lekcje. Ze względu na ważną rolę, jaką pełnią zegary w szkołach, wybór tych ozdób nie powinien być przypadkowy. Zegary ścienne do szkoły czy przedszkola powinny być odpowiednio duże, aby były czytelne, ale również dobrze komponowały się z aranżacją placówki oświatowej. Wybierając zegary ścienne do szkoły i przedszkola, warto zapoznać się z ofertą sklepu internetowego Naklejkomnia. W naszym asortymencie znajdziesz stylowe, ponadczasowe i funkcjonalne zegary, które ułatwią zarówno uczniom, jak i nauczycielom odmierzanie czasu podczas zajęć. 

Wyświetl
35
cena: od 83,00 zł
Zegar ścienny do przedszkola dla grupy Motylki
2 osoby kupiły 2 sztuki
cena: od 83,00 zł
Zegar ścienny do przedszkola dla grupy Jeżyki
cena: od 83,00 zł
Zegar ścienny do przedszkola dla grupy Żabki
3 osoby kupiły 3 sztuki
cena: od 83,00 zł
Zegar ścienny do przedszkola dla grupy Motylki
2 osoby kupiły 2 sztuki
cena: od 83,00 zł
Zegar do przedszkola grupa Biedronki
2 osoby kupiły 2 sztuki
cena: od 83,00 zł
Zegar ścienny do przedszkola dla grupy Jeżyki
cena: od 83,00 zł
Zegar ścienny do przedszkola dla grupy Zajączki
cena: od 83,00 zł
Zegar ścienny do przedszkola dla grupy Słoneczka
cena: od 83,00 zł
Zegar ścienny do przedszkola dla grupy Pszczółki
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 83,00 zł
Zegar ścienny do przedszkola dla grupy Krasnoludki
1 - 8 z 8 ofert

Zegary ścienne do szkoły

 

Zegary ścienne w szkole stanowią nie tylko element ozdobny, ale również praktyczny. Odpowiednie rozplanowanie zadań w czasie nauki jest niezwykle ważne i służy zwiększaniu produktywności oraz właściwego wykorzystania czasu na zajęciach lekcyjnych. Umieszczony w widocznym miejscu z wyraźną tarczą i wskazówkami zegar pozwoli każdemu uczniowi zapanować nad mijającym czasem i dostosować do niego zadania oraz w pełni wykorzystać czas na naukę. W Naklejkomanii znajdziesz idealne zegary ścienne do szkoły – wysokiej jakości i w dobrej cenie. 

 

Zegary ścienne do przedszkola

 

Zegary ścienne do przedszkola mają za zadanie nie tylko odmierzać czas, ale również oswajać się dzieciom z zegarem i uczyć określania czasu na czasomierzu. Zegary ścienne do przedszkola powinny jednak również być spójne z aranżacją sali przedszkolnej. W Naklejkomanii znajdziesz wiele różnych, barwnych zegarów na ścianę do przedszkola, które bez trudu dobierzesz do motywu przewodniego i dopełnisz aranżacje sali przedszkolnej dla maluchów.

 

Jeśli chcesz stworzyć spójną i przyjazną dla uczniów czy przedszkolaków przestrzeń, koniecznie zapoznaj się z propozycjami tematycznych ozdób i dodatków idealnych do placówek oświatowych. Znajdziesz u nas zarówno ozdoby do szkoły, jak i ozdoby do przedszkola, które pomogą w stworzeniu komfortowej, przyjaznej przestrzeni. 

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu