Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Reklama
Folie
Folia polimerowa

Folia polimerowa

Wyświetl
35
cena: od 100,00 zł
Folia polimerowa
cena: od 100,00 zł
Folia polimerowa
1 - 1 z 1 ofert

Folia polimerowa

Folia polimerowa to alternatywa dla folii monomerycznych, która powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów oczekujących większej trwałości i wytrzymałości. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w ofercie Naklejkomanii znalazła się folia polimerowa. Ten rodzaj folii przeznaczony jest do stosowania do wydruków średniookresowych, których trwałość określana jest na około 5-7 lat. Dodatkową zaletą samoprzylepnych foli polimerowych jest fakt, że sprawdzają się do aplikacji nie tylko na gładkich powierzchniach, ale również na zakrzywionych i wszędzie tam, gdzie konieczna jest lepsza stabilność wymiaru.

Folia polimerowa na zamówienie

Samoprzylepna folia polimerowa stanowi podstawowy produkt wykorzystywany do tworzenia różnego rodzaju reklam, tablic i grafik reklamowych na samochodach, witrynach lub innych powierzchniach. W sklepie internetowym naklejkomania.eu możesz zamówić folię polimerową z laminatem przedstawiającą slogany, napisy, loga lub inne hasła czy grafiki. Dzięki temu możesz zamówić produkt, który będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby i oczekiwania.

Folia polimerowa – reklamowa rewolucja

Folia polimerowa pozwala na uzyskanie niezwykłych grafik reklamowych. Doskonale sprawdza się na gładkich i zakrzywionych powierzchniach – szybach, witrynach czy samochodach, a także charakteryzuje się wysoką trwałością na czynniki atmosferyczne – nasłonecznienie i wilgoć. Ponadto grafika nadrukowana na folię prezentuje się niezwykle elegancko, a druk jest szczegółowy i bardzo wyraźny, zaś same kolory charakteryzują się doskonałą głębią. Folia polimerowa posiada wiele zalet, a dodatkową jej cechą jest atrakcyjna cena. Dlatego też drukując reklamę na folii polimerowej, można mieć pewność otrzymania wysokiej jakości, doskonale wyglądającej grafiki i niskich kosztów inwestycji.

Stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy nie należy do najłatwiejszych zadań, które zdecydowanie wymaga umiejętności obsługi aplikacji graficznych i poznania możliwości materiału nadruku. Dlatego też zdecydowanie łatwiejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnej oferty Naklejkomanii. Folia polimerowa pozwala na nadruk loga, sloganów i haseł reklamowych, które można dowolnie zaprojektować samodzielnie i zlecić wydruk. Jeżeli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w zaprojektowaniu i wydruku reklamy, która pozwoli na dotarcie do większej liczby klientów.

Zapoznaj się z naszą ofertą folii – monomerycznych i polimerowych – wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie i zamów reklamę, my zajmiemy się resztą!

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu