Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Edukacja
Rodzaje produktów
Tabliczki informacyjne

Tabliczki informacyjne

Tabliczki informacyjne

 

Tabliczki informacyjne do oznaczania pomieszczeń to niezbędne elementy dekoracyjne, które są niezwykle praktyczne. Niewielkie ozdoby, które w prosty i szybki sposób przymocujesz do drzwi lub ściany doskonale rozwiążą kwestię oznaczenia pomieszczeń w szkołach i przedszkolach, biurach, urzędach czy innych instytucjach. Dzięki tabliczkom informacyjnym osoby zainteresowane bez większego problemu będą mogły trafić w konkretne miejsce. Ponadczasowe i klasyczne tabliczki informacyjne to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się do oznaczania wszelkich pomieszczeń. Wysoka jakość użytych materiałów i bogate wzornictwo sprawiają, że bez trudu można dobrać idealną tabliczkę informacyjną do wnętrza, która będzie odpowiadała stylowi aranżacyjnemu i doskonale spełni cel informacyjny, któremu ma służyć.

 

Oznaczenie sal i pomieszczeń tabliczkami informacyjnymi jest niezwykle ważne. Szkoły, przedszkola czy inne instytucje to duże budynki, w których stosunkowo łatwo zgubić się nie tylko uczniom zaczynającym naukę, ale też interesantom z zewnątrz. Dzięki tabliczkom informacyjnym zyskasz skuteczną i czytelną formę nawigacji po budynku i jego korytarzach. Zapoznaj się z ofertą tabliczek informacyjnych w Naklejkomanii i wybierz idealne rozwiązanie odpowiadające na Twoje potrzeby.

Wyświetl
35
cena: 30,00 zł
Tabliczka, zawieszka na drzwi do przedszkola, grupa Motylki
cena: 30,00 zł
Tabliczka, zawieszka na drzwi do przedszkola, grupa Sówki
cena: 30,00 zł
Tabliczka, zawieszka na drzwi do przedszkola, grupa Motylki
cena: 30,00 zł
Tabliczka, zawieszka na drzwi do przedszkola, grupa Sówki
cena: 30,00 zł
Tabliczka, zawieszka na drzwi do przedszkola, grupa Jeżyki
cena: 30,00 zł
Tabliczka, zawieszka na drzwi do przedszkola, grupa Żabki
cena: 30,00 zł
Tabliczka, zawieszka na drzwi do przedszkola, grupa Zajączki
cena: 30,00 zł
Tabliczka, zawieszka na drzwi do przedszkola, grupa Słoneczka
cena: 30,00 zł
Tabliczka, zawieszka na drzwi do przedszkola, grupa Pszczółki
cena: od 27,00 zł
Plakat na ścianę do przedszkola - zasady zachowania, grupa Pszczółki
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: 30,00 zł
Tabliczka, zawieszka na drzwi do przedszkola, grupa Liski
cena: 30,00 zł
Tabliczka, zawieszka na drzwi do przedszkola, grupa Krasnoludki
cena: 30,00 zł
Tabliczka, zawieszka na drzwi do przedszkola grupa Biedronki
1 - 11 z 11 ofert

Tabliczki na drzwi klasy

 

Tabliczki na drzwi klasy czy przedszkola to swoiste drogowskazy dla dzieci i młodzieży, dzięki którym mogą sprawnie trafić do sali lekcyjnej czy miejsca zabaw. Co więcej, im starsze dzieci, tym więcej różnych przedmiotów mają uwzględnionych w planie nauczania. Nierzadko przedmioty takie jak język polski, biologia, matematyka, fizyka czy chemia muszą odbywać się w różnych salach lekcyjnych, gdzie znajdują się odpowiednie pomoce dydaktyczne do nauki i przeprowadzania eksperymentów. Sale lekcyjne wówczas warto oznaczyć tabliczkami na drzwi, co znacznie ułatwi odnalezienie konkretnej klasy i odnalezienie się w labiryncie szkolnych korytarzy.

 

Zawieszki na drzwi szkolne

 

Zawieszki na drziwi szkolne wykonane z wysokiej jakości materiałów i w różnorodnej stylistyce to nie tylko praktyczne gadżety, ale również dekoracyjne elementy, które doskonale dopełnią przestrzeń szkolnych czy przedszkolnych korytarzy. Dobrane kolorystycznie i tematycznie zawieszki i plakietki na drzwi uzupełnią styl aranżacyjny i pomogą w stworzeniu spójnego wnętrza placówki. Zawieszki na drzwi szkolne są solidne i wytrzymałe, dzięki czemu posłużą przez długi czas.

 

W ofercie Naklejkomanii znajdziesz wiele ozdób i dekoracji, dzięki którym stworzysz przyjazne i spójne wnętrze placówek szkolnych. Poznaj dostępne w naszej ofercie elementy edukacyjnemagnesy edukacyjne – wspólnie zadbajmy o przyjazne, sprzyjające nauce warunki!

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu