Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Reklama
Plakaty

Drukowanie plakatów

Organizujesz ważne wydarzenie kulturalne i chcesz je skutecznie wypromować? Prowadzisz firmę i szukasz sprawdzonych sposobów na to, aby dotrzeć z ofertą do szerokiego grona odbiorców? Drukowane przez nas plakaty reklamowe i informacyjne to doskonałe rozwiązanie w tych i wielu innych sytuacjach. Poznaj ofertę online przygotowaną przez sklep internetowy Naklejkomania. Nasza siedziba znajduje się w Pile, dlatego zachęcamy także do kontaktu bezpośredniego. Prowadzimy współpracę m.in. z przedsiębiorcami z Wałcza i Chodzieży, oferując kompleksowe usługi, w tym związane z projektowaniem materiałów promocyjnych. 

Wyświetl
35
cena: 429,00 zł
Plakat reklamowy informacyjny w formacie A0 5szt.
cena: 209,00 zł
Plakat reklamowy informacyjny w formacie A1 5szt.
cena: 429,00 zł
Plakat reklamowy informacyjny w formacie A0 5szt.
cena: 209,00 zł
Plakat reklamowy informacyjny w formacie A1 5szt.
cena: 254,00 zł
Plakaty reklamowe informacyjne 12 sztuk w formacie A2
cena: 188,00 zł
Plakaty reklamowe informacyjne 18 sztuk A3
cena: 156,00 zł
Plakaty reklamowe informacyjne 30 sztuk A4
cena: 88,00 zł
Plakat reklamowy informacyjny w formacie A0
cena: 44,00 zł
Plakat reklamowy informacyjny w formacie A1
cena: 88,00 zł
Plakaty reklamowe informacyjne 4 sztuki w formacie A2
cena: 66,00 zł
Plakaty reklamowe informacyjne 6 sztuk A3
cena: 55,00 zł
Plakaty reklamowe informacyjne 10 sztuk A4
1 - 10 z 10 ofert

Plakaty informacyjne – klasyka reklamy

Słupy obok przystanków autobusowych lub dworców kolejowych, tablice informacyjne w parkach i niedaleko punktów kulturalno-oświatowych, a także ściany budynków – w przestrzeni publicznej jest bardzo wiele miejsc, w których za zgodą właściciela można umieścić plakaty reklamowe. Fakt ten sprawia, że od wielu lat cieszą się one niesłabnącą popularnością. Ogromną zaletą tego typu narzędzi marketingowych jest także to, że ich drukowanie jest stosunkowo niedrogie i zajmuje niewiele czasu. Ponadto nie bez znaczenia jest to, że kampania wykorzystująca afisze, które kupisz online za pośrednictwem naszego sklepu internetowego Naklejkomania pozwala dotrzeć do bardzo wielu potencjalnych klientów. Przekonaj się o tym już dziś – złóż zamówienie!

Skuteczna kampania z wykorzystaniem plakatów reklamowych

Co zrobić, aby plakaty informacyjne lub reklamowe przyciągnęły uwagę przechodniów? Oczywiście najważniejsza jest ich atrakcyjna treść, jednak zlecając ich drukowanie, warto upewnić się, że będą one także pięknie się prezentować. Pod tym kątem niezwykle istotna jest jakość zastosowanych materiałów, w tym farb drukarkich. Z tego powodu produkty tego typu koniecznie kupuj w sprawdzonych miejscach. Zamów je online u nas – pracownicy sklepu internetowego Naklejkomania, dokładają wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Plakaty reklamowe – wysoka jakość i atrakcyjna cena

Dlaczego warto powierzyć drukowanie plakatów reklamowych i informacyjnych Naklejkomanii? Bez wątpienia przemawia za tym zarówno ich wysoka jakość, jak i atrakcyjna cena. Kolejnym atutem naszego sklepu internetowego jest szeroka oferta produktów należących do powyższej kategorii. Przygotowujemy afisze w rozmiarach od A0 do A6, które drukujemy na doskonałym papierze fotograficznym o gramaturze 240 g. Jego błyszcząca, niezwykle gładka powierzchnia jest gwarancją ponadprzeciętnej jakości wydruku, wiernego odwzorowania szczegółów, zgodnie z przesłanym projektem graficznym oraz świetnego nasycenia barw.

Zapraszamy zarówno do zamawiania online plakatów reklamowych oraz informacyjnych z naszego sklepu internetowego, jak i kontaktu bezpośredniego. Nasza siedziba znajduje się w Pile i świadczymy lokalne usługi, kierując je m.in. do przedsiębiorców z Wałcza i Chodzieży. Przygotujemy materiały promocyjne, a do tego w razie potrzeby zajmiemy się ich zaprojektowaniem.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu