Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !

Reklamacje i zwroty

Procedura zwrotu

Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny . Zwrot produktu następuje na koszt kupującego. Zwracając towar prosimy o spakowanie w taki sposób, żeby nie uległ zniszczeniu. Zalecamy pozostawić oryginalne opakowanie, a do przesyłki dołączyć wypełniony formularz zwrotu.

Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów, w których Towarem jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Procedura reklamacji

Reklamacje należy składać wyłącznie na adres Usługodawcy lub na adres mailowy biuro@naklejkomania.eu

Składając reklamację należy dostarczyć do Usługodawcy reklamowany produkt wraz z dowodem zakupu i wypełnionym formularzem reklamacyjnym. REKLAMCJA i zwrot nie zostanie uznany jeśli produkt został pocięty, zamontowany lub w jakikolwiek inny sposób użytkowany. Nie ponosimy odpowiedzialności jeżeli Kupujący zamontuje wadliwy produkt.

Zapisz się do listy i otrzymaj 8% rabatu!

Bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Naklejkomanii!
Wystąpił błąd, odśwież i spróbuj ponownie.
Wysłaliśmy do Ciebie e-mail, sprawdź skrzynkę i potwierdź subskrypcję newslettera.

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2023 naklejkomania.eu