Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Reklama
Folie
Folia wylewana

Folia wylewana

Wyświetl
35
cena: od 140,00 zł
Folia odblaskowa
cena: od 195,00 zł
Folia wylewana
1 osoba kupiła 3 sztukę
cena: od 140,00 zł
Folia odblaskowa
cena: od 195,00 zł
Folia wylewana
1 osoba kupiła 3 sztukę
1 - 2 z 2 ofert

Folia wylewana

Chcesz wykonać baner reklamowy do przyklejenia na samochód lub inną powierzchnię? Najlepszym sposobem będzie folia wylewna na zamówienie. Dostępna u nas folia pozwala na wykonanie produktu pod dowolny wymiar na podstawie każdej grafiki dostarczonej przez klienta. Nasze folie reklamowe dostępne są w różnych wariantach i mogą być też pokryte zabezpieczającym laminatem. Tego typu folia to uniwersalny nośnik reklamowy, którym można okleić praktycznie każdą powierzchnię, a w tym miejsca o nieregularnych kształtach. Folie wylewne reklamowe wykonujemy na zamówienie z dbałością o najdrobniejsze detale, a naszym celem jest dostarczenie klientom produktów najwyższej jakości.

Z czego wykonujemy folię wylewną?

Stosowana przez nas folia wylewna to idealny nośnik materiałów graficznych. Pozwala nadrukować każdą grafikę, a w tym minimalistyczne napisy, a także bardziej skomplikowane wzory, w których istotną rolę odgrywają drobne detale. Folia jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne, więc może być stosowana np. na samochodach, gdzie będzie poddawana intensywnej eksploatacji. Folia wylewna na zamówienie jest całkowicie odporna na wilgoć, temperaturę, a także działanie promieni słonecznych. Naniesione grafiki nawet po wielu latach użytkowania nie tracą kolorów. Jednocześnie prawidłowo naniesiona folia wylewna nie ma szans przypadkowo się odkleić więc to rozwiązanie na lata.

Sam montaż folii wylewnej jest bardzo prosty. Zamówiony produkt jest dostarczony w przygotowanych wcześniej elementach i należy go tylko przykleić na dokładnie oczyszczoną powierzchnię. Zabieg jest bezinwazyjny dla powierzchni takich jak lakier, więc to uniwersalne rozwiązanie.

Folia wylewna na zamówienie

Na Naklejkomania.eu folię wylewną na zamówienie wykonujemy pod podany przez klienta wymiar. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, a do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, by spełnić jego potrzeby. W razie konieczności pomagamy dostosować grafikę do wymogów jeśli chodzi o wymiar. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu, a nasi konsultanci rozwieją wszelkie wątpliwości.

Folia wylewna reklamowa – zastosowanie

Zastosowanie folii wylewnej reklamowej jest bardzo uniwersalne. Można na niej lokować logotypy firm, numery telefonów, czy hasła reklamowe. Taki sposób obrandowania samochodów, maszyn, a nawet budynków jest idealnym sposobem na budowanie wizerunku marki, a także pozyskiwanie nowych klientów. Skorzystają na tym nie tylko właściciele dużych firm, ale także średnie i małe przedsiębiorstwa działające lokalnie.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu