(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:1872205,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Obrazy na ścianę ryby

Jednym z najchętniej wybieranych motywów ozdobnych do wnętrz są ryby. Takie dodatki ścienne kojarzą się z dalekim, podwodnym światem. Spodobają się fanom nurkowania, łowienia oraz pływania. Ozdoby z tej kategorii odznaczają się jasną, przyjazną kolorystyką, dlatego doskonale sprawdzą się w małych pomieszczeniach, które wymagają optycznego powiększenia. Poznaj nasze wyjątkowe obrazy na ścianę, które możesz zamówić w wersji jednoczęściowej albo w postaci tryptyku. W kolekcji mamy wiele rozmaitych motywów, co pozwoli Ci dobrać dekorację zgodną z wizją danej aranżacji. Wykorzystywanie najlepszych materiałów do ich produkcji jest gwarancją, że każdy obraz spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Wyświetl
35
od 93,00 zł
Tryptyk do salonu - Obraz, pustynia, abstrakcja 12249
© 2021 naklejkomania.eu