Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Reklama
Roll-up

Roll-up

Roll-up

Roll-up, podobnie jak każdy inny nośnik informacji, znakomicie sprawdza się podczas konferencji, targów czy akcji promocyjnych. Jest lekki, kompaktowy i mobilny, dlatego możesz z łatwością przenosić go w dowolne miejsce. Dlatego też roll-up’y stanowią powszechnie znane, sprawdzone i wykorzystywane systemy wystawiennicze o charakterze reklamowym i informacyjnym. Naklejkomania to sklep internetowy, w którym zaprojektujesz i zamówisz gadżet reklamowy, który spełni Twoje oczekiwania. Zyskaj dodatkową powierzchnię reklamową, którą wykorzystasz zarówno podczas okazjonalnych eventów firmowych, wydarzeń branżowych, jak i w trakcie działań marketingowych prowadzonych na co dzień. W ten sposób niewielkim kosztem grono odbiorców Twoich usług czy produktów może się powiększyć, a Twój biznes zyska na rozpoznawalności!

Co to jest roll-up?

Roll-up to materiał reklamowy, który jest mobilnym ekspozytorem składającym się z następujących elementów:

 • planszy – powierzchni reklamowej,
 • kasety z systemem rolującym,
 • wysięgnika.

Roll up ma nieskomplikowaną konstrukcję i jest niezwykle prosty, wręcz intuicyjny w obsłudze. Grafika naniesiona na materiale z tworzywa rozwija się ze wspomnianej kasetki, a potem mocuje się ją na maszcie. Z kolei zwijanie pozwala schować tę część do pojemnika.

Roll-up – skuteczny nośnik reklamy

Jeśli chcesz, aby Twój roll-up był skutecznym nośnikiem reklamy, dopasuj jego treść do odbiorcy. Gadżet reklamowy pozwoli Ci na zaprezentowanie usług i dotarcie do potencjalnych klientów. Dlatego też roll-up’y doskonale sprawdzą się na prezentacjach, konferencjach oraz spotkaniach biznesowych. Dodatkowo stanowi świetny gadżet reklamowy wykorzystywany na eventach, w punktach sprzedaży oraz spotkaniach firmowych.

Pomożemy Ci zaprojektować grafikę, która będzie przykuwać wzrok potencjalnego odbiorcy. Warto zadbać o to, aby właściwie dopasować język przekazu — stosując odpowiednio mniej lub bardziej formalne sformułowania oraz nadać im sugestywny charakter. W ten sposób będą oddziaływać na wyobraźnię czytającego. Ponadto prezentowane na powierzchni reklamowej informacje powinny być przedstawione w przyjaznej dla oka formie. Wystarczy chwytliwe hasło oraz atrakcyjna oprawa graficzna i zwięzły przekaz, aby Twój mobilny ekspozytor został dostrzeżony przez potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Jakie są zalety stosowania roll-upów?

Popularność roll-upów wynika z tego, że dzięki przejrzystym projektom pozwalają odbiorcom na szybkie zapamiętanie informacji zawartych na grafice. Ponadto ich atutem są także prostota montażu, niewielka waga oraz to, że zajmują niedużo miejsca. To z kolei ułatwia ich przenoszenie i przewożenie. Z kolei powierzchnia reklamowa jest dobrze zabezpieczona w metalowej kasecie, a dzięki temu – chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami atmosferycznymi. W komplecie otrzymasz od nas torbę transportową, która wyposażona jest w okienko na wizytówkę i pas naramienny, dzięki czemu ułatwia transport ekspozytora.

Roll-up z nadrukiem

Roll-up to sprawdzony system wystawienniczy, który może być wykorzystany w dowolny sposób. Roll-up’y najczęściej wykorzystywane są jako nośniki reklamowe, na których nadrukowane są hasła i slogany mające na celu zachęcenie do zapoznania się z ofertą firmy. Okazuje się jednak, że systemy te doskonale sprawdzą się również w prezentowaniu treści informacyjnych czy przedstawiających inne, dowolne treści. Zdecyduj co, chcesz zaprezentować na roll-up'ie i zaprojektuj system wystawienniczy, który wesprze Twoje działania marketingowe czy informacyjne.

Rozmiary roll-upów

Roll-up to przenośna reklama, której szerokość możesz dostosować do swoich potrzeb. W Naklejkomanii oferujemy roll-up’y w kilku rozmiarach. Dostępne są roll-up’y w szerokości:

 • 85 cm,
 • 100 cm,
 • 120 cm,
 • 150 cm.

Podana szerokość stanowi szerokość wydruku, a nie kasety. Wysokość roll-up’ów wynosi 200 cm.

Różne szerokości dostępnych w ofercie Naklejkomanii przenośnych reklam pozwalają na idealne dopasowanie rodzaju i wielkości grafik. Decydując się na najszerszy roll-up, zyskujesz możliwie największą powierzchnię reklamową i informacyjną. Dzięki czemu pomieści najwięcej informacji. Z kolei mniejsze roll-up’y są kompaktowe i zajmują mniej miejsca, co ma znaczenie, gdy przestrzeń reklamowa jest ograniczona. Cena roll-up’u uzależniona jest od wielkości ekspozytura.

Zamów roll-up dopasowany do Twoich potrzeb!

Jeśli nie masz pomysłu na to, co powinno znaleźć się na powierzchni reklamowej roll-upu lub potrzebujesz w zaprojektowaniu roll-up’u dostosowanego do oczekiwań i potrzeb, w sklepie Naklejkomania pomożemy Ci stworzyć odpowiedni projekt! Dopasujemy grafikę zarówno do branży, w której działa Twoja firma, jak i do samych odbiorców. Postaw na doskonale prezentujący się we wnętrzach obiektów oraz na zewnątrz nośnik informacyjny, dzięki któremu Twój biznes zyska na rozpoznawalności!

W sklepie internetowym Naklejkomania znajdziesz również inne materiały reklamowe. Zapoznaj się z ofertą ulotek, plakatów i potykaczy reklamowych.

Roll-up
Roll-up

Tak, jak i każdy inny nośnik informacji, roll-up znakomicie sprawdza się podczas konferencji, targów czy akcji promocyjnych. Jest lekki i mobilny, dlatego możesz z łatwością przenosić go w dowolne miejsce. Naklejkomania to sklep internetowy, w którym zamówisz dla siebie tego rodzaju produkt. Zyskaj dodatkową powierzchnię reklamową, którą wykorzystasz zarówno podczas okazjonalnych eventów firmowych, wydarzeń branżowych, jak i w trakcie działań marketingowych prowadzonych na co dzień. W ten sposób niewielkim kosztem grono odbiorców Twoich usług czy produktów może się powiększyć!


Co to jest roll-up?

 

To mobilny ekspozytor składający się z następujących elementów:

 

 •    planszy – powierzchni reklamowej,
     kasety z systemem rolującym,
     wysięgnika.

 

Roll up ma nieskomplikowaną konstrukcję i jest bardzo prosty w obsłudze. Grafika naniesiona na materiale z tworzywa rozwija się ze wspomnianej kasetki, a potem mocuje się ją na maszcie. Z kolei zwijanie pozwala schować tę część do pojemnika.


Roll-up – skuteczny nośnik reklamy

 

Jeśli chcesz, aby Twój roll-up był skutecznym nośnikiem reklamy, dopasuj jego treść do odbiorcy.

Pomożemy Ci zaprojektować grafikę, która będzie przykuwać wzrok potencjalnego odbiorcy. Warto zadbać o to, aby właściwie dopasować język przekazu — stosując odpowiednio mniej lub bardziej formalne sformułowania oraz nadać im sugestywny charakter. W ten sposób będą oddziaływać na wyobraźnię czytającego. Ponadto prezentowane na powierzchni reklamowej informacje powinny być przedstawione w przyjaznej dla oka formie.

Wystarczy chwytliwe hasło oraz atrakcyjna oprawa graficzna i zwięzły przekaz, aby Twój mobilny ekspozytor został dostrzeżony przez potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.


Jakie są zalety stosowania roll-upów?

 

Popularność roll-upów wynika z tego, że dzięki przejrzystym projektom pozwalają odbiorcom na szybkie zapamiętanie informacji zawartych na grafice. Ponadto ich atutem są także prostota montażu, niewielka waga oraz to, że zajmują niedużo miejsca. To z kolei ułatwia ich przenoszenie i przewożenie. Z kolei powierzchnia reklamowa jest dobrze zabezpieczona w metalowej kasecie, a dzięki temu – chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami atmosferycznymi.

W komplecie otrzymasz od nas torbę, która ułatwia transport ekspozytora.


Zamów roll-up dopasowany do Twoich potrzeb!

 

Jeśli nie masz pomysłu na to, co powinno znaleźć się na powierzchni reklamowej roll-upu, w sklepie Naklejkomania pomożemy Ci stworzyć odpowiedni projekt! Dopasujemy grafikę zarówno do branży, w której działa Twoja firma, jak i do samych odbiorców. Postaw na doskonale prezentujący się we wnętrzach obiektów oraz na zewnątrz nośnik informacyjny!

/
+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu