Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Edukacja
Rodzaje produktów
Fototapety edukacyjne

Fototapety edukacyjne

Fototapety edukacyjne przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku. Dzięki wielu rodzajom grafik i wzorom bez trudu dostosujesz motyw fototapety do indywidualnych potrzeb swojego malucha i aktualnych zainteresowań. Pozwól dziecku na naukę przez zabawę – dzięki edukacyjnym fototapetom dzieci będą miały niepowtarzalną okazję poznawać świat w ciekawy sposób z własnego pokoju. Zapoznaj się z naszymi propozycjami edukacyjnych fototapet i wybierz te, które najlepiej dopełnią przestrzeń Twojego malucha i rozwiną jego zainteresowania.

Wyświetl
35
cena: od 36,00 zł
Edukacyjna fototapeta Układ słoneczny - ciekawostki astronomiczne 21294
cena: od 36,00 zł
Edukacyjna fototapeta dla dzieci Tabliczka mnożenia 21293
2 osoby kupiły 2 sztuki
cena: od 36,00 zł
Fototapeta do klasy matematycznej Prosta matematyka 21290
4 osoby kupiły 4 sztuki
cena: od 36,00 zł
Polonistyczna fototapeta do szkoły Spotkanie z literaturą 21289
3 osoby kupiły 3 sztuki
cena: od 36,00 zł
Polonistyczna fototapeta do szkoły Podstawy gramatyki 21289
3 osoby kupiły 3 sztuki
cena: od 36,00 zł
Edukacyjna fototapeta dla dzieci Tabliczka mnożenia 21293
2 osoby kupiły 2 sztuki
cena: od 36,00 zł
Fototapeta do klasy od polskiego dla dzieci Części mowy: biwak w lesie 21287
2 osoby kupiły 2 sztuki
cena: od 36,00 zł
Matematyczna fototapeta edukacyjna Potęgi i pierwiastki 21291
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 36,00 zł
Fototapeta do szkoły i klasy językowej Angielski alfabet dla dzieci 21286
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 36,00 zł
Edukacyjna fototapeta Układ słoneczny - ciekawostki astronomiczne 21294
cena: od 36,00 zł
Fototapeta do pracowni chemicznej Układ okresowy pierwiastków 21292
cena: od 36,00 zł
Fototapeta na ścianę układ słoneczny 42668
1 osoba kupiła 5 sztukę
1 - 10 z 10 ofert

Fototapety edukacyjne dla dzieci

 

Fototapety edukacyjne dla dzieci to nie tylko oryginalne ozdoby do pokoju dziecka, które świetnie pobudzają kreatywność i rozwijają zainteresowania, ale również narzędzia, dzięki którym maluchy będą miały okazję poznawać świat w ciekawy i nietuzinkowy sposób. Fototapety edukacyjne dostępne są z wieloma motywami i w wielu różnych rodzajach, które ułatwiają naukę i rozwój w różnych dziedzinach. Dzięki fototapetom edukacyjnym nie tylko oryginalnie ozdobisz ściany w pokoju dziecięcym, ale również zachęcisz dziecko do poszerzania wiedzy i ułatwisz naukę. Zdecyduj się na jedną z Fototapet edukacyjnych w Naklejkomanii i wybierz tę, która najlepiej odpowie na oczekiwania Twojego dziecka.

 

Fototapeta dla dzieci przedstawiająca układ słoneczny

 

Fototapety z motywem układu słonecznego to ozdoby naścienne, które doskonale sprawdzą się zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Fani kosmosu z pewnością będą zachwyceni fascynującym widokiem układu słonecznego lub drogi mlecznej, które będą mogli podziwiać bez konieczności wychodzenia z własnego pokoju. Fototapeta z układem słonecznym to doskonały sposób na zaznajomienie się z planetami znajdującymi się w układzie słonecznym, a dodatkowo dzięki zawartym na tapecie ciekawostkom, dziecko będzie mogło pochwalić się zdobytą wiedzą przed rówieśnikami i nauczycielami. Fototapeta z układem słonecznym to również niezwykle efektowna ozdoba na ścianę, która odmieni pokój w prawdziwą przestrzeń kosmiczną.

 

Fototapety matematyczne

 

Fototapety matematyczne to doskonały sposób na oswojenie zagadnień matematyki i ułatwienie nauki. Fototapety matematyczne to nie tylko te przedstawiające figury geometryczne, z których dziecko dowie się, jak liczyć ich pola i obwody. W zależności od wieku doskonale sprawdzą się również fototapety z tabliczką mnożenia czy potęgami, a także wzorami matematycznymi. Matematyczne fototapety pobudzą ciekawość dzieci i zachęcą do nauki, dzięki nim dzieci będą zdobywać wiedzę poprzez zabawę, a jednocześnie udekorują swoje pokoje w interesujący, zaskakujący sposób.

 

Fototapeta przedstawiająca tablicę Mendelejewa

 

Dla prawdziwych chemików przygotowaliśmy fototapety z tablicą Mendelejewa. To oryginalna, efektowna dekoracja, która pozwoli zapoznać się z układem okresowym pierwiastków i rozbudzić pasję do chemii. Co więcej, kolorowa, trójwymiarowa fototapeta pozwoli na uzyskanie w pokoju ciekawego efektu. Fototapeta przedstawiająca tablicę Mendelejewa będzie nie tylko efektowną dekoracją, ale również niezastąpioną pomocą dydaktyczną.

 

W Naklejkomanii oferujemy nie tylko edukacyjne fototapety, ale również inne elementy edukacyjne, dzięki którym stworzysz spójną i efektowną przestrzeń dla małego naukowca. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i stwórz pokój marzeń dla dziecka – wszystkie elementy dekoracyjne wykonujemy na zamówienie, dzięki czemu bez trudu dopasujesz je do każdego wnętrza.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu