Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Strefa prezentu
Produkty
Karty zawodników

Karty zawodników

Z jakiego podarunku z pewnością ucieszy się fan piłki nożnej? Wybierz proponowane w tej strefie produktowej karty zawodników! To pomysł na spersonalizowany prezent, który ucieszy każdego, kto marzy o tym, aby jego wizerunek znalazł się na tego rodzaju gadżecie z uwielbianej na całym świecie gry FIFA. Wystarczy, że podeślesz nam zdjęcie osoby obdarowywanej oraz dane, jakie mają się pojawić w jej opisie. W statystykach, które zamieszczamy, pojawiają się takie informacje jak m.in. ogólna ocena piłkarza, pozycja, na jakiej gra, narodowość, klub, szybkość, podania.

Strefa prezentu to miejsce, w którym możesz zapoznać się z przykładowymi wzorami prezentowanych tu produktów oraz i zainspirować się nimi. Wykonujemy je z materiału PVC, dzięki czemu są trwałą pamiątką. Możesz je podarować na urodziny, imieniny, pod choinkę czy z okazji Dnia Dziecka. Doskonale też sprawdzą się jako upominek dla drużyny np. na zakończenie sezonu piłkarskiego.

Zrób przyjemność miłośnikowi futbolu i spełnij jego marzenie o własnej karcie zawodnika w drużynie, której na co dzień kibicuje!

Wyświetl
35
cena: 104,00 zł
Karta zawodnika FUT karty FIFA personalizowane wzór 1462568
3 osoby kupiły 4 sztuki
cena: 104,00 zł
Karta zawodnika FUT karty FIFA personalizowane wzór 1462569
cena: 104,00 zł
Karta zawodnika FUT karty FIFA personalizowane wzór 1462568
3 osoby kupiły 4 sztuki
cena: 104,00 zł
Karta zawodnika FUT karty FIFA personalizowane wzór 1462569
cena: 104,00 zł
Karta zawodnika FIFA karty FUT personalizowane karty piłkarzy wzór 6
2 osoby kupiły 3 sztuki
cena: 104,00 zł
Karta zawodnika FIFA karty FUT personalizowane karty piłkarzy wzór 5
cena: 104,00 zł
Karta zawodnika FIFA karty FUT personalizowane karty piłkarzy wzór 4
2 osoby kupiły 2 sztuki
cena: 104,00 zł
Karta zawodnika FUT karty FIFA personalizowane karty piłkarzy wzór 3
2 osoby kupiły 2 sztuki
cena: 104,00 zł
Karta zawodnika FUT karty FIFA personalizowane wzór 2
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: 104,00 zł
Karta zawodnika FUT karty FIFA personalizowane wzór 1
4 osoby kupiły 4 sztuki
1 - 8 z 8 ofert

Kiedy karta zawodnika to dobry zakup?

Szukasz prezentu dla miłośnika piłki nożnej, który sprawi mu ogromną radość? Wybierz dostępną w naszym sklepie kartę zawodnika. Jest to doskonały pomysł na  podarunek z bardzo różnej okazji: możesz ją podarować na urodziny albo imieniny. Będzie także wspaniałym, trafionym upominkiem na mikołajki albo pod choinkę. Doskonale sprawdzi się także w Dniu Dziecka. Co więcej, karta zawodnika może być podarkiem dla każdej szkolnej drużyny piłki nożnej z okazji zakończenia sezonu piłkarskiego.

Karta zawodnika piłka nożna

Doskonale wiemy, że piłka nożna jest dyscypliną sportową mającą zagorzałych fanów wśród osób w różnym wieku. Karta zawodnika ucieszy każdego miłośnika futbolu, plusem jest to, że może zostać spersonalizowana. Wystarczy, że do naszego sklepu Naklejkomania.eu prześlesz zdjęcie osoby, którą chcesz nią obdarować. Kartę można spersonalizować także poprzez umieszczenie na niej własnego nazwiska, pozycji, na jakiej gra dana osoba oraz statystyk. Proponujemy karty zawodnika w różnych wzorach, możesz więc wybrać taką, która na pewno przypadnie do gustu osobie, którą zamierzasz nią obdarować. Wykonana z troską o każdy detal jest idealną pamiątką dla każdego fana futbolu na długie lata.

Spersonalizowana karta zawodnika

Karta zawodnika piłki nożnej w naszym sklepie może zawierać nie tylko nazwisko zawodnika, ale także szereg informacji o nim. Możemy na niej umieścić następujące dane:

Uzupełnimy ją też o takie informacje, jak podania i oddane strzały. Każda proponowana przez nas spersonalizowana karta zawodnika została wykonana z twardego PCV, jest więc produktem wyjątkowo wytrzymałym. Karty zostały zadrukowane nowoczesną technologią, dzięki czemu są odporne na promieniowanie słoneczne oraz takie niekorzystne warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy śniegu, w efekcie nadruk jest trwały i zachowuje wyraziste barwy jeszcze przez długi czas od zakupu. 

Jakie upominki poza kartą zawodnika proponujemy?

Doskonale wiemy, że nie każdy jest miłośnikiem piłki nożnej - karty zawodnika to nie jedyne prezenty, które możesz kupić w naszym sklepie. Oferujemy różnorodne prezenty dla dzieci w każdym wieku, posiadamy również upominki dla dorosłych. Szeroka gama proponowanych przez nas podarunków sprawia, że na pewno znajdziesz ten odpowiedni na wybraną okazję. Co więcej, niezależnie od tego, jaki rodzaj prezentu z naszego sklepu zdecydujesz się kupić, możesz mieć pewność, że dostaniesz go w przystępnej cenie. Każdy z zamówionych u nas upominków wysyłamy tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

 

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu