Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Karty zawodników

Z jakiego podarunku z pewnością ucieszy się fan piłki nożnej? Wybierz proponowane w tej strefie produktowej karty zawodników! To pomysł na spersonalizowany prezent, który ucieszy każdego, kto marzy o tym, aby jego wizerunek znalazł się na tego rodzaju gadżecie z uwielbianej na całym świecie gry FIFA. Wystarczy, że podeślesz nam zdjęcie osoby obdarowywanej oraz dane, jakie mają się pojawić w jej opisie. W statystykach, które zamieszczamy, pojawiają się takie informacje jak m.in. ogólna ocena piłkarza, pozycja, na jakiej gra, narodowość, klub, szybkość, podania.

Strefa prezentu to miejsce, w którym możesz zapoznać się z przykładowymi wzorami prezentowanych tu produktów oraz i zainspirować się nimi. Wykonujemy je z materiału PVC, dzięki czemu są trwałą pamiątką. Możesz je podarować na urodziny, imieniny, pod choinkę czy z okazji Dnia Dziecka. Doskonale też sprawdzą się jako upominek dla drużyny np. na zakończenie sezonu piłkarskiego.

Zrób przyjemność miłośnikowi futbolu i spełnij jego marzenie o własnej karcie zawodnika w drużynie, której na co dzień kibicuje!

Wyświetl
35
69,00 zł
Karta zawodnika FUT karty FIFA personalizowane wzór 1462568
69,00 zł
Karta zawodnika FUT karty FIFA personalizowane wzór 1462569
69,00 zł
Karta zawodnika FIFA karty FUT personalizowane karty piłkarzy wzór 6
69,00 zł
Karta zawodnika FIFA karty FUT personalizowane karty piłkarzy wzór 5
69,00 zł
Karta zawodnika FIFA karty FUT personalizowane karty piłkarzy wzór 4
69,00 zł
Karta zawodnika FUT karty FIFA personalizowane karty piłkarzy wzór 3
69,00 zł
Karta zawodnika FUT karty FIFA personalizowane wzór 2
69,00 zł
Karta zawodnika FUT karty FIFA personalizowane wzór 1
© 2021 naklejkomania.eu