Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Edukacja
Rodzaje produktów
Dyplomy

Dyplomy

Dyplom każdemu kojarzy się z uznaniem, nagrodą czy gratulacjami za wyniki i osiągnięcia, czy też poświęcony czas i dobrze wykonane zadanie. Oryginalny, ciekawie zaprojektowany dyplom może być doskonałą alternatywą dla pucharów i innych nagród rzeczowych. Dyplomy są świetnym rozwiązaniem, kiedy chcesz wyróżnić pracę wielu osób – dzieci i rodziców, ale nie dysponujesz dużym budżetem. W ofercie Naklejkomanii znajdziesz wiele wzorów dyplomów, które bez trudu dopasujesz nie tylko do okazji, ale również do osoby, której chcesz go wręczyć. Znajdziesz u nas dyplomy dla dzieci i dla dorosłych, śmieszne i oryginalne, z podziękowaniami i wyrazami uznania za dokonania i osiągnięcia – na każdą okazję. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz dyplom, którym wyrazisz swoje uznanie za osiągnięcia lub podziękujesz za wykonane zadania i poświęcony czas.

Wyświetl
35
1 - 0 z 0 ofert

Dyplomy dla dzieci

 

Dyplomy dla dzieci to doskonały sposób, aby docenić ich osiągnięcia i wyniki w nauce oraz pozytywne zachowanie. Taki dowód uznania może stać się cenną pamiątką dla dziecka, ale i dla rodziców, która będzie przypominała o postępach i sukcesach pociechy. Dyplom można oprawić i powiesić na ścianie, dzięki temu dziecko zyska nie tylko ozdobę naścienną w swoim pokoju, ale będzie mogło pochwalić się swoimi osiągnięciami.

 

Dyplomy mogą być formą prezentów dla uczniów wręczanych za różnego rodzaju osiągnięcia – za dobrą naukę w szkole, udział w konkursie, osiągnięcia sportowe czy ukończenie zajęć dodatkowych. Dyplom może być również uznaniem za dobre zachowanie i prospołeczne zachowania, takie jak bezinteresowana pomoc innym czy bycie dobrym kolegą.

 

Śmieszne dyplomy

 

Dyplom może mieć również zabawną odsłonę. Jeżeli chcesz uhonorować koleżanki i kolegów w kategorii talentów, dziwactw, nawyków i pamiętnych momentów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyróżnić ciekawym dyplomem o żartobliwym charakterze. W Naklejkomanii możesz stworzyć zabawny certyfikat, który wręczysz kolegom lub dzieciom w wymyślonych talentach czy dyscyplinach. Celebruj śmieszne wydarzenia z życia swojego, swoich bliskich i znajomych!

 

Dyplomy podziękowania

 

Dyplom to sposób na wyrażenie swojego uznania i podziękowanie za trud włożony w wykonanie określonego zadania. Dlatego, jeżeli chcesz podziękować za pomoc, zaangażowanie czy wsparcie w realizacji przedsięwzięć, doskonale sprawdzi się dyplom. Możesz skorzystać z gotowych wzorów lub zaprojektować dyplom, na którym znajdą się Twoje własne słowa i sentencje, które wyrażą wdzięczność za wkład i zaangażowanie. Dzięki dyplomowi możesz podziękować w wyjątkowy, oryginalny sposób i wyróżnić w ten sposób osobę, której chcesz okazać wdzięczność.

 

Dyplomy okolicznościowe

 

Dyplomy okolicznościowe można wykorzystać na wiele różnych okazji. Doskonale sprawdzą się w sytuacji, kiedy chcesz kogoś wyróżnić, złożyć podziękowania, gratulacje czy też wyrazić uznanie i podkreślić wyjątkowy charakter uroczystości. Dzięki dyplomom okolicznościowy wydarzenie nabierze odpowiedniej oprawy, a osoby nimi obdarowane poczują się naprawdę wyróżnione. Zapoznaj się z ofertą papierowych dyplomów okolicznościowych w Naklejkomanii lub zaprojektuj swój własny dyplom.

 

W Naklejkomanii znajdziesz gotowe wzory dyplomów, ale nie tylko. Możesz zdecydować się również na papierowy dyplom na zamówienie, dzięki czemu możesz zaprojektować go samodzielnie tak, aby spełniał on Twoje wszystkie oczekiwania i potrzeby. Dyplomy mogą stać się rodzajem wyjątkowego prezentu. W Naklejkomanii znajdziesz znacznie więcej inspiracji na trafione prezenty dla dzieci i dorosłych – zapoznaj się z nasz ofertą i znajdź idealny upominek dla najbliższych. 

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu