Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Reklama
Szafki szkolne i szatniowe z grafiką

Szafki szkolne i szatniowe z grafiką

  Z nami szafki szkolne biurowe przemysłowe  szatniowe dostaną nowe życie, mogą stanowić świetny nośnik wiedzy jak również reklamy. Jesteśmy alternatywą dla nudnej szkolnej biurowej.  Szafka szkolna szatniowa nie musi straszyć, to może być miejsce z którego dzieci będą czerpać wiedzę. Zajmujemy się profesjonalnym oklejanie szafek szkolnych biurowych szatniowych itp.

Zaprojektowanie oraz montaż grafiki na szafkach szkolnych oraz ścianie
Zaprojektowanie oraz montaż grafiki na szafkach szkolnych oraz ścianie

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile zleciła naszej firmie przygotowanie projektu graficznego na szafki szkolne oraz ścianę otaczającą. Okleiliśmy całościowo szafki szkolne wraz ze ścianą, efekt końcowy daje wiele radości młodzieży na co dzień korzystającej z pomocy dydaktycznej jaką stały się szafki szkolne, które zostały wyklejone efektowną grafiką. Znajduje się na niej układ okresowy pierwiastków zaprojektowany w interesujący, dynamiczny i angażujący sposób. Feeria barw, czytelność umieszczonych na grafice informacji oraz precyzja realizacji sprawiają, że kompozycja jest powodem do dumy zarówno dla uczniów, jak i kadry pedagogicznej. Podobne projekty oklejania o charakterze edukacyjno-artystycznym realizujemy na szatniowych szafkach szkolnych dowolnych placówek zarówno w Pile, jak i innych miastach w Polsce.

Szafki szkolne - montaż grafiki
Szafki szkolne - montaż grafiki

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile zleciła naszej firmie przygotowanie projektu graficznego na szafki szkolne z grafiką - mapa świata. Okleiliśmy całościowo szafki szkolne wraz ze ścianą, efekt końcowy daje wiele radości. Szafki szkolne nie muszą być nudne, dajemy im drugie życie jako element dekoracyjny przemycające do codziennego użytku materiały dydaktyczne. To kolejny projekt, którego podstawę stanowią kluczowe zagadnienia edukacyjne zgłębiane przez uczniów podczas nauki. Flagi państw wraz z mapą dostarczają cennej wiedzy, a zarazem prezentują się w wyjątkowy sposób. 

Oklejenie szafek szkolnych sztaniowych
Oklejenie szafek szkolnych sztaniowych

 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile zleciła nam projekt oraz wyklejenie grafiki na szafki szkolne szatniowe. Kolejny etap zrealizowany. Szafki Szkolne z grafiką pełnią również funkcje ozdobne a najważniejsze edukacyjne, stając się źródłem wiedzy. W tym przypadku kompozycja prezentuje angielski alfabet litera po literze, wraz z obiektami, których nazwy zaczynają się na każdą z nich – np. przy literze A widnieje jabłko, czyli po angielski „apple”. To świetny sposób na zapamiętanie znaczenia znajdujących się na grafice słów oraz naukę alfabetu.

Szafki szkolne z grafiką alfabet
Szafki szkolne z grafiką alfabet

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile zleciła nam projekt oraz montaż folii na szafki szkolne szatniowe. Kolejny etap zrealizowany. Szafki Szkolne z grafiką pełnią również funkcje ozdobne a najważniejsze edukacyjne, stając  się źródłem wiedzy.  Ta kompozycja jest bardzo podobna do poprzedniej, którą wykonaliśmy na zlecenie Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile. Bazuje na identycznym schemacie i jest równie atrakcyjna wizualnie oraz przydatna w praktyce.

Montaż Mapy świata na Szafki szkolne szatniowe
Montaż Mapy świata na Szafki szkolne szatniowe

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile zleciła nam projekt oraz wyklejenie grafiki na szafki szkolne szatniowe. Pierwszy etap zrealizowany, projekt oraz montaż - mapa świata. Ta grafika udowadnia, jak dobrze umiemy połączyć aspekty praktyczne z wizualnymi. Jedyna w swoim rodzaju kompozycja w oryginalny sposób przedstawia mapę świata, pokazując, jakie zwierzęta żyją w poszczególnych miejscach i obrazując ukształtowanie powierzchni kontynentów. Artystyczne wykonanie idzie w parze z rzetelną wiedzą zawartą na grafice, na podstawie której można lepiej poznać geografię i niejako przy okazji, wkładając coś do szatniowej szafki szkolnej z oklejeniem, przyswajać informacje z tego zakresu.

Szafki szkolne - angielski alfabet - efekt końcowy
Szafki szkolne - angielski alfabet - efekt końcowy

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile zleciła nam projekt oraz wyklejenie grafiki na szafki szkolne szatniowe. Alfabet angielski  zaprojektowany został z myślą o najmłodszych uczniach. Kolorowe, wesołe grafiki mają nie tylko walory edukacyjne, ale również estetyczne.

Szafki szkolne z grafiką - warstwy lasu
Szafki szkolne z grafiką - warstwy lasu

Szafki szkolne z grafiką przedstawiającą warstwy lasu to kolejny etap zlecenia ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile. Oryginalny projekt został stworzony z myślą o uczniach najmłodszych klas i z pewnością pozwoli utrwalić im zdobytą na lekcjach wiedzę.

Projekt i montaż grafiki - szafki szkolne - Części mowy
Projekt i montaż grafiki - szafki szkolne - Części mowy

“Części mowy” dla uczniów klas I - III to kolejny etap zlecenia ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Pile. Treści polonistyczne wkomponowano w ciekawą szatę graficzną, która pozwoli uczniom na utrwalenie wiedzy oraz powtórki z podstaw gramatyki.

Projekt i montaż grafiki - Układ Słoneczny na szkolnych szafkach
Projekt i montaż grafiki - Układ Słoneczny na szkolnych szafkach

Kolejna odsłona zlecenia ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Pile - tym razem najważniejsze treści dotyczące Układu Słonecznego dla najmłodszych uczniów. Walory stylistyczne idą w parze z walorami edukacyjnymi, dzięki którym młodzież zdobędzie i utrwali podstawową wiedzę o kosmosie.

Szafki szkolne - projekt i montaż - tabliczka mnożenia
Szafki szkolne - projekt i montaż - tabliczka mnożenia

Tabliczka mnożenia to końcowa część zlecenia na projekt i montaż grafiki na szafki uczniów klas I - III ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Pile. Projekt wykonano aż na 8 segmentów szafek. Przejrzysta grafika z pewnością pozwoli uczniom na szybkie powtórki materiału z matematyki.

Szafki szkolne - projekt i montaż - Pierwiastki
Szafki szkolne - projekt i montaż - Pierwiastki

Układ okresowy pierwiastków chemicznych to pierwsza część kolejnego zlecenia ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Pile. Tym razem projekty dedykowane są uczniom klas IV - VIII. Treści edukacyjne wkomponowane w ciekawą grafikę pełnią nie tylko funkcję dydaktyczną, ale również estetyczną.

Szafki szkolne - projekt matematyczny
Szafki szkolne - projekt matematyczny

Projekt matematyczny to kolejna część zlecenia ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Pile. Dużo treści edukacyjnych wkomponowano w stonowaną szatę graficzną, by były czytelne dla uczniów i stanowiły źródło rzetelnej wiedzy.

Szafki szkolne - projekt polonistyczny
Szafki szkolne - projekt polonistyczny

Zakończony kolejny etap wyklejania szafek w Szkole Podstawowej nr 7 w Pile - tym razem wykonaliśmy projekt dotyczący zagadnień z gramatyki i literatury - idealny do powtórek materiału z języka polskiego w klasach 4 - 8.

Grafika na szatniowych szafkach szkolnych – najważniejsze zalety
 

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Jednym z aspektów, który sprawia, że klienci z nich korzystają, jest urozmaicenie przestrzeni. Udowadniamy, że nawet pozornie najbardziej typowe i mało inspirujące miejsca, a do takich z pewnością da się zaliczyć obiekty szatniowe, mogą być interesujące i oryginalne pod względem designu. To szczególnie istotne, gdy chodzi o szafki szkolne, których oklejanie oferujemy w Pile i innych miastach w regionie oraz Polsce. Dzięki kompozycjom graficznym znajdującym się na konstrukcjach przeznaczonych do przechowywania osobistych rzeczy uczniów całe pomieszczenia ulega pozytywnej zmianie i otrzymuje nowe życie.

 

Estetyka i urozmaicenie przestrzeni

 

Realizujemy zlecenia w kompleksowy sposób, począwszy od projektu, poprzez wydruk, skończywszy na montażu. Współpraca z klientem rozpoczyna się od dokładnego poznania jego potrzeb i wymagań. Jakiego efektu oczekuje? Ma jakieś ściśle sprecyzowane żądania czy wręcz przeciwnie – daje wolną rękę? Niezależnie od indywidualnych preferencji realizujemy zlecenie z uwzględnieniem wytycznych, zawsze w sposób profesjonalny, z pasją i zaangażowaniem, co – mamy nadzieje – udowadniają nasze grafiki na szatniowych szafkach szkolnych. Jeśli chcesz zlecić ich oklejanie również u siebie w placówce, skontaktuj się i już teraz nawiąż współpracę!

Każdy projekt wykonujemy w sposób indywidualny, dostosowując go do specyfiki danej przestrzeni i wymagań klienta. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że inne kompozycje nadają się do przedszkoli czy początkowych klas szkoły podstawowej niż do technikum albo liceum. Podczas gdy tam, gdzie uczą się młodsze dzieci, preferowane są grafiki delikatne i nawiązujące do tematyki bajkowej czy zwierzęcej, w jednostkach edukacyjnych uczęszczanych przez starszych uczniów można sobie pozwolić na swobodniejsze i bardziej abstrakcyjne projekty. Niezależnie od tego, jakie dzieci chodzą do Twojej placówki, możesz zlecić nam oklejanie w Pile, mając pewność, że szatniowe szafki szkolne zostaną ozdobione atrakcyjnie i profesjonalnie.

 

Walory funkcjonalne

 

Estetyka tworzonych kompozycji jest bez wątpienia istotna, jednak równie dużą wagę przykładamy do aspektów praktycznych. Mamy świadomość intensywności użytkowania szatni i związanego z tym ryzyka dla trwałości oraz spójności grafiki, dlatego do każdego zlecenia wykorzystujemy wyłącznie staranie wyselekcjonowanie, wytrzymałe folie. Wysoce elastyczne i zarazem odporne na zniszczenia mechaniczne, znakomicie wywiązują się ze swojego zadania i przez długi czas zachowują pierwotne właściwości. Dzięki temu nawet po latach użytkowania szatniowe szafki szkolne, których oklejanie proponujemy, prezentują się atrakcyjnie i z powodzeniem ozdabiają przestrzeń.

 

Przygotowywane przez nasz zespół projekty pozostają bez wpływu na eksploatację szatni. Folia, którą się posługujemy do ich wykonania, jest tak cienka, że niewyczuwalna w dotyku, ściśle pokrywając metalowe konstrukcje i w stu procentach przylegając do nich. Precyzyjna realizacja i zastosowanie wysokojakościowych materiałów zapobiegają odklejaniu, podwijaniu się i innym niepożądanym zniekształceniom. Jeżeli więc chcesz w oryginalny sposób ozdobić przestrzeń w placówce edukacyjnej, dekorując szatniowe szafki szkolne poprzez wysokiej jakości oklejanie folią, zadzwoń lub napisz do nas w celu ustalenia szczegółów współpracy!

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2023 naklejkomania.eu