Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Naklejki
Naklejki na śmietniki

Naklejki na pojemniki do segregacji śmieci

Ciągle mylisz pojemniki na różne rodzaje odpadów? Może Twoje dziecko dopiero uczy się segregować śmieci lub chcesz zaząć bardziej ekologiczne życie? Z pomocą przychodzą naklejki na śmietniki, posiadające informacje o tym, do jakiego pojemnika powinny trafić dane pozostałości. Nie musisz dłużej zastanawiać się czy, mając na względzie recykling, właściwie segregujesz śmieci - nasze naklejki pozwolą Ci na prowadzenie gospodarki przyjaznej dla Ziemi.

Wyświetl
35
cena: 28,00 zł
Naklejki na pojemniki na śmietniki segregacja śmieci - zasady 2020 20x30cm
59 osób kupiło 127 sztuk
cena: od 13,00 zł
Naklejki na pojemniki kosze śmietniki do segragacji śmieci 40214 okrągłe
139 osób kupiło 310 sztuk
cena: od 13,00 zł
Naklejki na pojemniki kosze śmietniki do segragacji śmieci 40213 kwadratowe
356 osób kupiło 728 sztuk
cena: 28,00 zł
Naklejki na pojemniki na śmietniki segregacja śmieci - zasady 2020 20x30cm
59 osób kupiło 127 sztuk
cena: od 13,00 zł
Naklejki na pojemniki kosze śmietniki do segragacji śmieci 40214 okrągłe
139 osób kupiło 310 sztuk
1 - 3 z 3 ofert

Naklejki na kosze do segregacji

 

Ciągle mylisz pojemniki na różne rodzaje odpadów? Może Twoje dziecko dopiero uczy się segregować śmieci lub chcesz zacząć bardziej ekologiczne życie? Z pomocą przychodzą naklejki na śmietniki, posiadające informacje o tym, do jakiego pojemnika powinny trafić dane pozostałości i odpady. Nie musisz dłużej zastanawiać się, czy mając na względzie recykling, właściwie segregujesz śmieci – nasze naklejki pozwolą Ci na prowadzenie gospodarki przyjaznej dla Ziemi.

 

Dlaczego warto kupić naklejki na pojemniki do segregacji śmieci?


Naklejki na pojemniki do segregacji śmieci odmienią wyobrażenie o segregacji odpadów jako skomplikowanym, żmudnym procesie. Legenda na nalepkach pokazuje, jakie odpady powinny trafić do pojemnika w danym kolorze. Recyklingowe naklejki można potraktować również jako naklejki edukacyjne – to idealna propozycja naklejek dla dzieci, które nauczą maluchy odpowiednich nawyków. Naklejki na pojemniki do segregacji sprawdzą się także w przestrzeniach publicznych lub użytkowych – ułatwią segregację mieszkańcom osiedli, domków jednorodzinnych, jednocześnie informując młodzież o istotności dbania o naszą planetę. Dlatego właśnie naklejki na śmietniki bez wątpienia przydadzą się w szkołach, restauracjach bądź sklepach.

 

Naklejki do segregacji śmieci

 

Naklejki do segregacji śmieci to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które ułatwi sortowanie odpadów. Teraz bez zastanawiania się, gdzie należy umieścić konkretny odpad, możesz segregować śmieci i mieć pewność, że robisz to właściwie. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwi segregację śmieci w domu, w biurze czy w szkole. Naklejki do segregacji śmieci pokryte zostały klejem, który mocno przylega do pojemnika na odpady, dzięki czemu jest łatwy w montażu i odporny na działanie czynników atmosferycznych.

 

Duże naklejki na kosze do segregacji

 

System selektywnej zbiórki odpadów wymaga, aby każde gospodarstwo domowe, firma czy placówka stosowała jednoznaczne i czytelne dla wszystkich sposoby oznaczania przeznaczenia pojemnika. W tym celu stosowane są dwie metody – kolorystyka oraz napisy bądź ikony. Duże naklejki na kosze do segregacji to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się tam, gdzie ze względów organizacyjnych bądź logistycznych instalowanie pojemników i śmietników w dedykowanych kolorach jest nieopłacalne. Zastosowanie dużej naklejki na kosz do segregacji w miejscu zbiórki odpadów jest praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem.

 

Dlaczego warto kupić naklejki z naszego sklepu?

 

Naklejkomania to firma stawiająca na najwyższą jakość od początku swojej działalności. Ze względu na to, że naklejki na pojemniki do segregacji śmieci mają być umieszczane na specyficznych powierzchniach, najlepiej zamówić je od sprawdzonej firmy. Produkty z naszego asortymentu są odporne na wilgoć i przetarcia, dzięki czemu nawet na śmietnikach zachowają świeżość przez wiele sezonów.

 

Przejrzyj naszą pełną ofertę, jeśli chcesz znaleźć inne inspiracje na naklejki dla dziecinaklejki edukacyjne albo plakaty lub obrazy z istotnym przesłaniem. W naszym sklepie znajdziesz wiele praktycznych i stylowych rozwiązań – przekonaj się!

Zapisz się do listy i otrzymaj 8% rabatu!

Bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Naklejkomanii!
Wystąpił błąd, odśwież i spróbuj ponownie.
Wysłaliśmy do Ciebie e-mail, sprawdź skrzynkę i potwierdź subskrypcję newslettera.

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2023 naklejkomania.eu