Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Reklama
Magnesy reklamowe

Magnesy reklamowe

Jednym z ciekawszych pomysłów marketingowych mogą być magnesy reklamowe z logo. Znajdująca się na nich powierzchnia reklamowa doskonale nadaje się do tego, aby wykorzystać ją do promocji swojej marki, wydarzenia, miejscowości itd. Dzięki takiemu nadrukowi będziesz mógł np. budować pozytywny wizerunek firmy, zwiększać rozpoznawalność miasta na mapie Polski itp. Dlatego warto inwestować w te niewielkie produkty, a przy tym ich cena w Naklejkomania jest bardzo atrakcyjna.

Wyświetl
35
cena: od 45,00 zł
Reklama magnetyczna na samochód magnesy reklamowe
cena: od 49,00 zł
Magnesy reklamowe z nadrukiem logiem firmy prostokąt
cena: od 49,00 zł
Magnesy reklamowe magnesy z nadrukiem logiem firmy okrągłe
4 osoby kupiły 7 sztuki
cena: od 45,00 zł
Reklama magnetyczna na samochód magnesy reklamowe
cena: od 49,00 zł
Magnesy reklamowe z nadrukiem logiem firmy prostokąt
cena: od 49,00 zł
Magnesy reklamowe magnesy z nadrukiem logiem firmy kwadrat
1 osoba kupiła 1 sztukę
1 - 4 z 4 ofert

Magnes z nadrukiem – mały, a skuteczny gadżet reklamowy
 

Skąd ona wynika? Przede wszystkim magnesy z nadrukiem zazwyczaj umieszczane są na lodówkach, które z kolei stoją na ogół w wyraźnie widocznych miejscach. Dzięki temu każdego dnia ogląda je wiele osób – domowników czy gości – a część z nich z pewnością zapamięta mieszczące się na tych produktach dane: nazwę firmy, hasło, logo czy inną grafiką naniesioną na powierzchnię reklamową. W ten oto sposób jesteś w stanie trafić do wielu potencjalnych klientów. Te gadżety mogą znaleźć się m.in. w biurze, pomieszczeniu socjalnym w zakładzie pracy, domu, sklepie itd. czy być rozdawane podczas różnych wydarzeń albo imprez.

Ich zaletą jest również to, że są niewielkim uniwersalnym drobiazgiem, a każdy z nas lubi dostawać prezenty. Wystarczy, że dołożysz go np. do firmowego zamówienia i już wzbudzisz pozytywne skojarzenia. Odbiorca Twoich usług czy produktów będzie postrzegał Cię jako profesjonalistę, któremu zależy na dobrych relacjach z klientem.

Z kolei na powierzchni magnesów z nadrukiem możesz umieścić dane kontaktowe takie jak: telefon, adres e-mail, stronę internetową itd., co potencjalnym konsumentom ułatwi ich poszukiwanie i skłoni może ich do kontaktu.

 

Kwadratowe, prostokątne i okrągłe magnesy reklamowe z logo

 

Do najpopularniejszych rozwiązań należą płaskie magnesy z nadrukiem, które wykonane są z miękkiej folii lub usztywnionej, dostępne w sklepie Naklejkomania w różnych rozmiarach i formatach. Polecamy: kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Te gadżety mogą być zarówno matowe, jak i błyszczące. Znajdująca się na nich powierzchnia reklamowa to miejsce na to, aby umieścić dowolną grafikę: logo, zdjęcie, obrazek, tekst. Zależnie od wielkości, kształtu i jakości wykonania różnią się między sobą ceną.

 

Zamów magnesy reklamowe z nadrukiem!

 

Dzięki różnorodności kształtów oraz możliwościom graficznym magnesów reklamowych z nadrukiem możesz dostosować działania marketingowe do wybranej grupy docelowej. Zamów w sklepie Naklejkomania przygotowanie projektu, jaki ma się znaleźć na ich powierzchni lub podeślij swoje logo bądź inną grafikę. Dostosuj je do swoich indywidualnych potrzeb. Masz jakieś pytanie? Skontaktuj się z nami!

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2023 naklejkomania.eu