Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Reklama
Magnesy reklamowe

Magnesy reklamowe

Jednym z ciekawszych pomysłów marketingowych mogą być magnesy reklamowe z logo. Znajdująca się na nich powierzchnia reklamowa doskonale nadaje się do tego, aby wykorzystać ją do promocji swojej marki, wydarzenia, miejscowości itd. Dzięki takiemu nadrukowi będziesz mógł np. budować pozytywny wizerunek firmy, zwiększać rozpoznawalność miasta na mapie Polski itp. Dlatego warto inwestować w te niewielkie produkty, a przy tym ich cena w Naklejkomania jest bardzo atrakcyjna.

Wyświetl
35
cena: od 45,00 zł
Reklama magnetyczna na samochód magnesy reklamowe
cena: od 49,00 zł
Magnesy reklamowe z nadrukiem logiem firmy prostokąt
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 45,00 zł
Reklama magnetyczna na samochód magnesy reklamowe
cena: od 49,00 zł
Magnesy reklamowe magnesy z nadrukiem logiem firmy okrągłe
8 osób kupiło 15 sztuk
cena: od 49,00 zł
Magnesy reklamowe z nadrukiem logiem firmy prostokąt
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 49,00 zł
Magnesy reklamowe magnesy z nadrukiem logiem firmy kwadrat
1 osoba kupiła 1 sztukę
1 - 4 z 4 ofert

Magnesy reklamowe

 

Jednym z ciekawszych pomysłów marketingowych mogą być magnesy reklamowe z logo. Znajdująca się na nich powierzchnia reklamowa doskonale nadaje się do tego, aby wykorzystać ją do promocji swojej marki, wydarzenia, czy też rozpromowania miejscowości. Dzięki takiemu nadrukowi można między innymi budować pozytywny wizerunek firmy, zwiększać rozpoznawalność miasta na mapie Polski, a także sprawiać klientom miły upominek, dzięki któremu nie zapomną o usługach i skorzystają z nich w przyszłości. Z tych i wielu innych względów warto inwestować w te niewielkie produkty reklamowe, zachęcająca jest również ich cena, która w Naklejkomania jest bardzo atrakcyjna – przekonaj się!

 

Magnesy reklamowe na lodówkę – mały a skuteczny gadżet reklamowy

 

Magnesy z nadrukiem zazwyczaj umieszczane są na lodówkach, które z kolei stoją na ogół w widocznych miejscach. Dzięki temu reklamę każdego dnia ogląda je wiele osób – domowników czy gości, a część z nich z pewnością zapamięta mieszczące się na tych produktach dane: nazwę firmy, hasło, logo czy inną grafikę naniesioną na powierzchnię reklamową. W ten oto sposób jesteś w stanie trafić do wielu potencjalnych klientów. Te gadżety mogą znaleźć się m.in. w biurze, pomieszczeniu socjalnym w zakładzie pracy, w domu lub w sklepie, czy też być rozdawane podczas różnych wydarzeń albo imprez.

 

Magnesy reklamowe na lodówkę to niewielkie, uniwersalne drobiazgi, a każdy z nas lubi dostawać prezenty. Wystarczy, że reklamowy magnes dołożysz do firmowego zamówienia, wzbudzając dzięki temu pozytywne skojarzenia i docierając do większej liczby potencjalnych klientów. Odbiorca Twoich usług czy produktów będzie postrzegał Cię jako profesjonalistę, któremu zależy na dobrych relacjach z klientem. Na powierzchni magnesów z nadrukiem możesz umieścić dane kontaktowe takie jak: telefon, adres e-mail, stronę internetową, co potencjalnym konsumentom ułatwi znalezienie Twojej firmy i skłoni do kontaktu.

 

Magnesy reklamowe na samochód

 

Magnesy reklamowe z nadrukiem sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na dotarciu do dużej liczby potencjalnych klientów. Dlatego też magnesy reklamowe na samochód to doskonale rozwiązanie, które pozwoli Ci na to, aby Twoje usługi lub oferowane towary były zauważone przez większą grupę odbiorców. Przejeżdżając autem oklejonym reklamą, zauważą ją nie tylko inni kierowcy i pasażerowie, ale również przechodnie. Magnesy reklamowe na samochód wykonane są z folii magnetycznej z nadrukowaną grafiką, dzięki czemu możesz bez problemu zamontować i zdemontować reklamę na dowolnym aucie. 

 

Magnesy reklamowe wypukłe lub płaskie

 

Do najpopularniejszych rozwiązań należą płaskie magnesy z nadrukiem, które wykonane są z miękkiej lub usztywnionej folii. Takie magnesy reklamowe znajdziesz w naszym sklepie Naklejkomania w różnych rozmiarach i formatach – wypukłe i płaskie. Polecamy: kwadratowe, prostokątne i okrągłe magnesy – dzięki czemu możesz wybrać kształt idealnie dopasowany do Twojego logo czy danych, jakie chcesz umieścić na gadżecie reklamowym. Dodatkowo poza kształtem możesz wybrać również rodzaj powierzchni – magnesy reklamowe mogą być zarówno matowe, jak i błyszczące. Znajdująca się na nich powierzchnia reklamowa to miejsce na to, aby umieścić dowolną grafikę: logo, zdjęcie, obrazek, tekst. Zależnie od wielkości, kształtu i jakości wykonania różnią się między sobą ceną. Poza magnesami reklamowymi oferujemy również druk ulotekwizytówek. Zapoznaj się z naszym cennikiem i wybierz optymalne rozwiązanie dla siebie!

 

Zamów magnesy reklamowe z nadrukiem!

 

Dzięki różnorodności kształtów oraz możliwościom graficznym magnesów reklamowych z nadrukiem możesz dostosować działania marketingowe do wybranej grupy docelowej. Zamów w sklepie Naklejkomania przygotowanie projektu, jaki ma się znaleźć na ich powierzchni lub podeślij swoje logo bądź inną grafikę. Dostosuj je do swoich indywidualnych potrzeb. Masz jakieś pytanie? Skontaktuj się z nami!

 

Zapisz się do listy i otrzymaj 8% rabatu!

Bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Naklejkomanii!
Wystąpił błąd, odśwież i spróbuj ponownie.
Wysłaliśmy do Ciebie e-mail, sprawdź skrzynkę i potwierdź subskrypcję newslettera.

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2023 naklejkomania.eu