Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Reklama
Folie
Folia monomeryczna

Folia monomeryczna

Wyświetl
35
cena: od 60,00 zł
Folia monomeryczna
cena: od 60,00 zł
Folia monomeryczna
1 - 1 z 1 ofert

Folia monomeryczna

 

Folia monomeryczna czy folia monomerowa jest popularną i jedną z najtańszych folii samoprzylepnych. Tego rodzaju folia przeznaczona jest do aplikacji wyłącznie na płaskich powierzchniach do krótkookresowego i średniookresowego zastosowania. Ze względu na atrakcyjną cenę, odporność i wytrzymałość folii, a także możliwość wysokiej jakości nadruku najczęściej znajduje zastosowanie w tradycyjnej reklamie wielkoformatowej – zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Folia monomeryczna może być również wykorzystywana do oklejenia powierzchni płaskich karoserii w samochodach dostawczych lub ciężarowych. Dzięki takiemu zastosowaniu niewielkim kosztem możesz zyskać mobilną reklamę, która dotrze do szerokiego grona odbiorców będących potencjalnymi klientami.

 

Folia monomeryczna z nadrukiem 

 

Folia samoprzylepna monomeryczna stanowi doskonałą formę reklamy, którą można dowolnie przyklejać do płaskich powierzchni, nadrukowując grafikę. Folię monomeryczną można przykleić do szkła i metalu, ale również do delikatnie wypukłych powierzchni. Ze względu na swoją trwałość często wykorzystywana jest do nadrukowywania trwałych grafik, które eksponowane są przez kilka lat. Dlatego doskonale sprawdza się do ekspozycji loga firmy czy też reklamowania usług lub towarów. Na folii monomerycznej możesz nadrukować każdą grafikę, logo czy slogan reklamowy.

 

Folia monomeryczna – mat lub połysk

 

Samoprzylepna folia monomeryczna z zaprojektowanym indywidualnym nadrukiem może być dodatkowo pokryta folią ochronną, czyli tzw. laminatem – w wersji matowej lub z połyskiem. Powłoka laminatu dostępna w macie lub w połysku chroni druk przed promieniowaniem UV, dzięki czemu ogranicza blaknięcie koloru, tym samym wydłużając trwałość nadrukowanych grafik, logotypów czy reklamy. Dodatkowo możliwość wyboru białej folii monomerycznej w macie lub połysku pozwala na dopasowanie efektu do potrzeb i oczekiwań klienta.

 

Druk na folii monomerycznej

 

Druk na folii monomerycznej to sposób na ekonomiczną i efektowną reklamę Twojej firmy. Kolorowy nadruk na dużej folii stanowi doskonałą reklamę wielkoformatową, która z pewnością nie pozostanie niezauważona, dzięki czemu może być niezwykle skuteczna. Zaprojektuj swoją reklamę w dużym formacie i dotrzyj do większej liczby klientów.

 

Masz nietypowy pomysł na druk na folii monomerycznej? Zrealizujemy każdy Twój projekt zgodnie z Twoimi oczekiwaniami! Dobierz rozmiar folii, wybierz grafikę, logo czy reklamę – wspólnie zrealizujmy reklamę obok, której trudno przejść obojętnie! W Naklejkomanii w dobrej cenie zrealizujemy każdy projekt.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu