Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Lustra dekoracyjne

Lustro to jeden z najważniejszych elementów dekoracyjnych, który może zmienić pomieszczenie. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu lustra względem okien dodamy pomieszczeniu dużo światła. Właściwy wybór kształtu lustra pozwoli nam jednocześnie powiększyć i wydłużyć pomieszczenie. Jeśli postawimy na lustra ozdobne, możemy dodatkowo otrzymać element dekoracyjny, który rozjaśni pomieszczenie i doda mu szyku, elegancji lub po prostu unikatowego charakteru. Jak to jednak zrobić?

Pierwszym krokiem jest określenie ogólnego stylu naszego domu lub mieszkania. Lustro dekoracyjne musi być uzupełnieniem wszystkich elementów już zastosowanych - koloru ścian, stylistyki mebli oraz bibelotów. Warto testować przy tym różne opcje i nie negować tych bardziej ekscentrycznych wzorów, bo być może okaże się, że właśnie tego szukamy do uzupełnienia naszego pomieszczenia. Właściwie wybrane lustro ozdobne powinno stanowić całość kompozycyjną z resztą ozdób i wyposażenia.

Wyświetl
35
35,90 zł
Naklejki na ścianę lustrzane lustro naklejki ścienne lustra kółka zestaw 3
35,90 zł
Naklejki na ścianę lustrzane lustro naklejki ścienne lustra kółka zestaw 2
35,90 zł
Naklejki na ścianę lustrzane lustro kółka zestaw 1
od 5,90 zł
Mini lustro dekoracyjne HEX NT
89,00 zł
Lustrzane motylki na ścianę 3D Motylki3 NT
99,00 zł
Lustrzane motylki 3D na ścianę naklejane Motylki2 NT
189,00 zł
Lustro dekoracyjne HEX HEXAGON NT
165,00 zł
Nowoczesne lustro na ścianę Butter NT
105,00 zł
Dekoracyjne lustrzane motylki 3D na ścianę Motylki1 NT
145,00 zł
Dekoracyjne lustro na ścianę Rings NT
69,00 zł
Nowoczesne lustro na ścianę Kaktus NT
79,00 zł
Dekoracyjne lustro ścienne Heart NT
129,00 zł
Lustro ścienne Naru NT
209,00 zł
Lustro ścienne FIRST NT
115,00 zł
Lustro na ścianę Blow NT
109,00 zł
Lustro dekoracyjne na ścianę Stars NT
139,00 zł
Lustro dekoracyjne Line NT
119,00 zł
Dekoracyjne lustro Mirror Snake NT
119,00 zł
Nowoczesne lustro na ścianę Grains NT
74,00 zł
Naklejane motylki na ścianę motylki4 NT

Lustra ozdobne na ścianę

W niektórych miejscach montaż tradycyjnego lustra dekoracyjnego na ścianę może być utrudniony lub wręcz niemożliwy. Czy to oznacza, że musimy zrezygnować z oryginalnej i pomysłowej ozdoby w wybranym miejscu? Absolutnie nie. Decydując się na lustro ozdobne z wysokiej jakości akrylu, w prosty i szybki sposób umieścimy je na ścianie za pomocą dołączonego szablonu lub stworzymy swoją własną, oryginalną kompozycję – co najważniejsze – na dowolnym obszarze. W naszym asortymencie znajduje się wiele rodzajów nowoczesnych luster dekoracyjnych w rozmaitych stylach, aby bez problemu dobrać te, które najbardziej wpasują się w aranżację całego pomieszczenia i nadadzą mu niepowtarzalny charakter. Przeróżne kształty geometryczne luster, składające się najczęściej z kilku elementów w różnych wielkościach, stworzą unikalną kompozycję, która nada naszej ścianie wyrazu. Zapoznaj się z naszą ofertą, aby wybrać najciekawsze lustro dekoracyjne będące idealnym uzupełnieniem innych elementów ozdobnych we wnętrzu.

© 2021 naklejkomania.eu