Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Pozostałe
Lustra dekoracyjne

Lustra dekoracyjne

Lustro to ozdobny i funkcjonalny przedmiot, używany w każdym domu, mieszkaniu oraz w większości przestrzeni komercyjnych.  Dzięki odpowiedniemu zawieszeniu obramowanej tafli szkła względem okien, możemy wprowadzić do danych pomieszczeń wiele światła, także - optycznie je wydłużyć. Współcześnie popularne stają się lustra ozdobne, których projekty podkreślają, iż szklane elementy to przede wszystkim atrakcyjne dekoracje. Zmyślne wzory, ciekawe kształty ram robią z popularnego przedmiotu użytkowego szykowne ozdoby, które z powodzeniem można zastosować we wszystkich wnętrzach.

Wyświetl
35
cena: 69,00 zł
Naklejki na ścianę lustrzane lustro naklejki ścienne złote romby
cena: 69,00 zł
Naklejki na ścianę lustrzane lustro naklejki ścienne złote kwadraty
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 6,00 zł
Mini lustro dekoracyjne HEX NT
85 osób kupiło 1084 sztuk
cena: 69,00 zł
Naklejki na ścianę lustrzane lustro kółka zestaw 1
72 osoby kupiły 79 sztuki
cena: 218,00 zł
Lustro dekoracyjne HEX HEXAGON NT
44 osoby kupiły 50 sztuki
cena: 41,00 zł
Naklejki na ścianę lustrzane lustro naklejki ścienne lustra kółka zestaw 3
13 osób kupiło 13 sztuk
cena: 98,00 zł
Lustrzane motylki na ścianę 3D Motylki3 NT
25 osób kupiło 26 sztuk
cena: 138,00 zł
Nowoczesne lustro na ścianę Grains NT
10 osób kupiło 12 sztuk
cena: 122,00 zł
Dekoracyjne lustrzane motylki 3D na ścianę Motylki1 NT
19 osób kupiło 19 sztuk
cena: 69,00 zł
Naklejki na ścianę lustrzane lustro naklejki ścienne złote kwadraty
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: 191,00 zł
Nowoczesne lustro na ścianę Butter NT
5 osób kupiło 5 sztuk
cena: 69,00 zł
Naklejki na ścianę lustrzane lustro naklejki ścienne złote romby
cena: 69,00 zł
Naklejki na ścianę lustrzane lustro naklejki ścienne lustra kółka zestaw 2
9 osób kupiło 10 sztuk
cena: 109,00 zł
Lustrzane motylki 3D na ścianę naklejane Motylki2 NT
47 osób kupiło 47 sztuk
cena: 91,00 zł
Dekoracyjne lustro ścienne Heart NT
3 osoby kupiły 3 sztuki
cena: 149,00 zł
Lustro ścienne Naru NT
cena: 242,00 zł
Lustro ścienne FIRST NT
6 osób kupiło 6 sztuk
cena: 133,00 zł
Lustro na ścianę Blow NT
2 osoby kupiły 2 sztuki
cena: 126,00 zł
Lustro dekoracyjne na ścianę Stars NT
2 osoby kupiły 2 sztuki
cena: 161,00 zł
Lustro dekoracyjne Line NT
3 osoby kupiły 3 sztuki
cena: 168,00 zł
Dekoracyjne lustro na ścianę Rings NT
16 osób kupiło 19 sztuk
cena: 138,00 zł
Dekoracyjne lustro Mirror Snake NT
4 osoby kupiły 4 sztuki
cena: 80,00 zł
Nowoczesne lustro na ścianę Kaktus NT
3 osoby kupiły 3 sztuki
cena: 82,00 zł
Naklejane motylki na ścianę motylki4 NT
10 osób kupiło 10 sztuk
1 - 22 z 22 ofert

Lustra dekoracyjne

Lustra towarzyszą nam od tysięcy lat – pierwszym była oczywiście tafla wody, w której przeglądali się nasi przodkowie. Obecnie są one tak popularne, że przynajmniej jedno znajdziemy w każdym domu i mieszkaniu, a do ich wytworzenia używa się współcześnie zróżnicowanych materiałów. Dostępne na rynku lustra nie pełnią już wyłącznie użytkowej funkcji, czego dowodzi asortyment naszego sklepu. W naszej ofercie znajdziesz bowiem lustra dekoracyjne, w których będziesz w stanie nie tylko się przeglądać, ale wykorzystasz je również do stworzenia atrakcyjnej aranżacji wnętrza. Nasz sklep jest otwarty na potrzeby różnych grup klientów, dlatego lustra dekoracyjne na ścianę posiadamy w wielu wariantach i rozmiarach, ażeby każdy znalazł model idealny do swojego wnętrza.

Nowoczesne lustra dekoracyjne

Dostępne w naszym sklepie nowoczesne lustra dekoracyjne posiadają nie tylko walory estetyczne, ale także praktyczne. Proponowane przez nas zwierciadła wytwarzane są z różnych materiałów. Oferujemy lustra wykonane między innymi ze szkła akrylowego. Materiał ten można z łatwością przycinać i nadawać mu ciekawe, także nietypowe kształty. Stąd też, w naszej ofercie znajdziesz nie tylko okrągłe lustra dekoracyjne, ale także w kształcie serca czy pięciokąta. Zaletą luster wykonanych ze szkła akrylowego jest to, że się nie tłuką, możesz je więc spokojnie zawieszać w dziecięcym pokoju. Na sprzedaż posiadamy także dekoracyjne zwierciadełka z lustrzanej folii - to niezwykle nowoczesna propozycja, gdyż służy wyłącznie do dekoracji, która w atrakcyjny sposób odbija światło, natomiast odbijający się w niej obraz nie jest idealnie odwzorowany.

Małe lustra dekoracyjne

Nasz sklep to miejsce, w którym kupisz wysokiej jakości lustra w różnych kształtach, kolorach oraz wielu rozmiarach. Z łatwością znajdziesz model mający dopełnić wybrane wnętrze. Wielbiciele stylu glamour mogą postawić na złote lustra dekoracyjne. Z kolei zwolennikom stylu industrialnego lub modernistycznego polecamy modele czarne. Nasze produkty będą oczywiście pasować także do wnętrz w innym stylu. Unikalne wzory tworzą z uniwersalnymi kolorami dekoracje prezentujące się atrakcyjnie w każdej przestrzeni. Przykładowo, srebrne dekoracyjne lustra nadadzą się do najzwyklejszej sypialni bądź łazienki. Nasze produkty są definitywnie nowoczesne, jednocześnie pomyślane tak, ażeby osoby przywiązane do dekoracyjnych tradycji również mogły się w nich zakochać, wprowadzając do pokoi wyłącznie subtelne dekoracje.

Dekoracyjne lustra samoprzylepne

Sprzedawane przez nas lustra dekoracyjne są bardzo łatwe w montażu. Aby przymocować je do ściany, nie potrzebujesz żadnych narzędzi – wystarczy po prostu przykleić je na ścianę, odrywając wcześniej z podłoża zabezpieczający materiał. Zasada to odnosi się zarówno do dużych, jak i małych luster dekoracyjnych, które zawsze będą wyrazistym elementem wyposażenia. Pamiętaj, że odpowiednio dobrane lustro może optycznie kształtować przestrzeń. Jeśli w małym pomieszczeniu umieścisz duże lustra na dwóch, sąsiadujących ze sobą ścianach sprawisz, że wyda się ono o wiele większe. Z kolei zastosowanie lustra w ciemnym pomieszczeniu to idealny sposób na jego rozjaśnienie – w gładkim materiale będą odbijały się nie tylko promienie słoneczne, ale też światło lamp, tworząc razem przyjemną przestrzeń.

Lustra dekoracyjne w kawałkach

Dostępne w naszym sklepie dekoracyjne zwierciadła występują w różnych konfiguracjach. Niewątpliwie intrygujące są zwierciadła w kawałkach. Składają się one z wielu niewielkich części, które rozmieszcza się na ścianach wedle własnego gustu. Tym samym, istnieje nieograniczona ilość sposobów ułożenia kilku częściowych luster, co pozwala na pełną personalizację szklanej kompozycji. Warto podkreślić, że lustrzanych elementów może być w zestawie aż dwadzieścia pięć, więc pozostaje wyłącznie świetnie się bawić, tworząc błyszczące i niepowtarzalne kolaże.

Do każdego zakupionego w naszym sklepie produktu z niniejszej kategorii dołączamy wytrzymałą dwustronną taśmę samoprzylepną. Znana i sprawdzona marka materiału do montażu daje gwarancję, iż dekoracyjne lustra na ścianę będą się jej dobrze trzymać.

Z nami zmienisz wystrój każdego pomieszczenia. W ofercie posiadamy produkty, które pozwolą Ci wystroić sypialnie, łazienkę, kuchnię czy jakikolwiek inny pokój. Wybierz nasz sklep, aby zyskać pewność, że kupujesz najwyższej jakości dekoracje, a ich zastosowanie da spektakularny efekt wizualny.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu