(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:1872205,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Obrazy jednoczęściowe- Wrzosy 526 - 1
Obrazy jednoczęściowe- Wrzosy 526 - 2
Obrazy jednoczęściowe- Wrzosy 526 - 3
1 z 3
Zaloguj się

Obrazy jednoczęściowe- Wrzosy 526

80,00 zł
Przewidywany czas realizacji: 6 dni rob. + dostawa (1-2 dni rob.)
Dostawa od 14,00 zł
14 dni na zwrot
Rozmiar
Ilość
Mogą Cię również zainteresować
Opis

Klasyczny pejzaż przedstawiający kwitnące pola wrzosów w świetle zachodzącego słońca powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom klimatu włoskiej Toskanii. Wybierając tryptyki na ścianę, zyskujesz możliwość zagospodarowania większej powierzchni ściany, a dzięki niesymetrycznemu ułożeniu każdej z trzech części obrazu, osiągniesz wyjątkowy efekt wizualny.

Obraz - canvas naciągnięty na ramie

Płótno canvas to wzmocniona bawełna. Specjalna powłoka wierzchnia materiału, doskonale przyjmuje atramenty i pozwala uzyskać świetne rezultaty. Atrakcyjny, naturalny kolor bazy płótna, pozwala tworzyć obrazy o wysokiej jakości. Canvas zostaje przez nas naciągnięty na ramę. Zaletą tego produktu jest jego mobilność w przypadku remontu. Jest wielokrotnego użytku.

Kupiłeś ten produkt? Oceń go:
Obraz jest prześliczny, bardzo ożywił pokój. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
06 czerwca 2019, 19:56 · Małgosia
© 2021 naklejkomania.eu