(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:1872205,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Obrazy jednoczęściowe- Kwiaty, orchidea 524 - 1
Obrazy jednoczęściowe- Kwiaty, orchidea 524 - 2
1 z 2
Zaloguj się

Obrazy jednoczęściowe- Kwiaty, orchidea 524

80,00 zł
Przewidywany czas realizacji: 6 dni rob. + dostawa (1-2 dni rob.)
Dostawa od 14,00 zł
14 dni na zwrot
Rozmiar
Ilość
Mogą Cię również zainteresować
Opis

Storczyki to uniwersalny motyw na obraz drukowany na płótnie. Dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce, głębi i intensywności kolorów, obraz stanowi doskonałą dekorację pasującą do wielu pomieszczeń mieszkalnych, a także do biur czy lokali usługowych tj. gabinety kosmetyczne i salony fryzjerskie. Emanujący z obrazu spokój i naturalne piękno pomagają budować klimat sprzyjający rozluźnieniu i wyciszeniu.

Obraz - canvas naciągnięty na ramie

Płótno canvas to wzmocniona bawełna. Specjalna powłoka wierzchnia materiału, doskonale przyjmuje atramenty i pozwala uzyskać świetne rezultaty. Atrakcyjny, naturalny kolor bazy płótna, pozwala tworzyć obrazy o wysokiej jakości. Canvas zostaje przez nas naciągnięty na ramę. Zaletą tego produktu jest jego mobilność w przypadku remontu. Jest wielokrotnego użytku.

Kupiłeś ten produkt? Oceń go:
polecam obrazy. Sprzedawca prezentuje szeroki wybór oryginalnych i różnorodnych tematycznie obrazów
10 czerwca 2019, 08:16 · Renata
© 2021 naklejkomania.eu