Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Reklama
Grafika samochodowa

Reklama samochodowa i oklejanie aut

Masz auto firmowe, pomożemy Tobie być widocznym. Reklama na samochodzie firmowym może być wizytówką Twoich usług, gdziekolwiek będziesz. Zaprojektujemy a następnie zamontujemy reklamę na Twoim aucie. Wykonujemy takie usługi jak oklejanie wyklejanie reklam na autach samochodach witrynach sklepowych.

Oklejenie całościowe auta dostawczego firmy Naklejkomania
Oklejenie całościowe auta dostawczego firmy Naklejkomania

Oklejamy samochody osobowe, ciężarowe, autobusy oraz inne pojazdy. Dostosowujemy się do oczekiwań Klientów, oferując całkowite lub częściowe zdobienie samochodu. Auto z logotypem, grafiką albo informacjami o firmie to doskonały sposób na zyskanie mobilnej reklamy danej działalności. Oklejenie jest procesem kompleksowym, który rozpoczynamy od projektu powstającego na bazie dokładnej analizy potrzeb Klienta i specyfiki prowadzonego biznesu. Jesteśmy również przygotowani do stworzenia grafiki samochodowej na bazie dostarczonych nam, istniejących już znaków czy kompozycji. Działamy elastycznie, posiadając indywidualne podejście do każdego Klienta. Realizujemy oklejanie pojazdu dostawczego czy auta osobowego od A do Z, w Pile i okolicach!

Projekt oraz oraz oklejenia auta dostawczego
Projekt oraz oraz oklejenia auta dostawczego

Piekarnia Jan z Piły jest firmą rodzinny z dużą renomą. Ich wypieki są smakowite i aromatyczne, chętnie kupowane przez klientów. Cieszymy się, że obdarzono nas zaufaniem w kwestii zaprojektowania reklamy oraz częściowego oklejenia nią pojazdu dostawczego. Wykonany przez nas projekt z miejsca budzi skojarzenia z piekarnią i wypiekami, będąc przejrzystą wizytówką dla firmy. 

Projekt reklamy oraz wyklejenia auta dostawczego
Projekt reklamy oraz wyklejenia auta dostawczego

Firma Frel-Izolacje, działająca w całej Polsce, zleciła nam wykonanie projektu reklamy oraz wyklejenie samochodu dostawczego. Korzystając z kontrastowych, intensywnych barw i dużej grafiki, stworzyliśmy niemożliwy do przeoczenia projekt, który bez wątpienia zwróci uwagę nowych klientów oraz zachęci ich do zapoznania się z usługami firmy o ugruntowanej pozycji na rynku. Realizacja została dopasowana do logotypu firmy oraz koloru samochodu, ażeby całość stanowiła efektywny marketing.

Projekt reklamy oraz oklejenie dużego pojazdu dostawczego
Projekt reklamy oraz oklejenie dużego pojazdu dostawczego

Projekt reklamy oraz oklejenie nią dużego pojazdu dostawczego zleciła nam firma Frel- Izolacje, korzystająca z naszych usług kolejny raz. Zaufanie Klienta, który zapragnął ponownie skorzystać z naszej oferty, to najlepsza nagroda, jaką mogliśmy sobie wymarzyć. Naszym celem jest bowiem stworzenie potwierdzonej opiniami klientów renomy, zaufanie poprzez wysoką jakość świadczonych usług, profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny grafiki samochodowej.

Częściowe oklejenie auta osobowego
Częściowe oklejenie auta osobowego

Firma Kubera Nieruchomości zleciła nam wykonanie reklamy oraz częściowe wyklejenie samochodów osobowych. Markowe pojazdy, przyozdobione logotypem i nazwą firmy, są teraz zwracającymi uwagę narzędziami promocyjnymi. W ramach tego zlecenia posłużyliśmy się graficznym symbolem przedsiębiorstwa, który umieściliśmy na przednich i tylnych drzwiach pojazdu. Schludny, a zarazem charakterny, wyrazisty znak będzie długotrwałą reklamą mobilną, która bez wątpienia przyczyni się do wzrostu popularności promowanej działalności.

Projekt plus wyklejenie auta dostawczego typu bus, reklama na samochodzie
Projekt plus wyklejenie auta dostawczego typu bus, reklama na samochodzie

Firma budowlana DOMAŃSCY zleciła nam projekt oraz wyklejenie reklamy na samochodzie. Nasz klient działa na terenie całej Polski, a ich zaufanie do naszych usług podniósł tym samym także prestiż naszej firmy. Jak widać na zdjęciu, czarne napisy kontrastują z białym pojazdem, dzięki czemu reklama staje się widoczna dla przechodniów i innych kierowców. Najważniejsze informacje przemycone zostały również dzięki estetycznym grafikom informującym bezpośrednio o profilu działalności firmy. W tym projekcie połączyliśmy prostotę i skuteczność.

Projekt oraz aplikacja reklamy na samochodzie osobowym
Projekt oraz aplikacja reklamy na samochodzie osobowym

Firma Q-jawa, która z dużymi sukcesami przygotowuje kursantów do egzaminu na prawo jazdy w miastach takich, jak Piła, Chodzież, Wałcz, Złotów, Wysoka, Wyrzysk, Łobżenica, Krajenka czy Czarnków, zleciła nam po raz kolejny projekt oraz montaż reklamy na aucie osobowym. Jest ona widoczna dla każdej osoby znajdującej się w pobliżu pojazdu. W przypadku firm świadczących nauki jazdy oklejanie pojazdów jest szczególnie istotne, ponieważ poruszanie się po mieście samochodem będzie jednym z podstawowych sposób dotarcia do osób potencjalnie zainteresowanych kursem, a jakość tej formy promocji może w dużej mierze wpływać na pozycję firmy na rynku.

Projekt oraz wyklejenie reklamy na przyczepie
Projekt oraz wyklejenie reklamy na przyczepie

Firma Q-jawa, która szkoli przyszłych kierowców w następujących miastach: Piła, Chodzież, Wałcz, Złotów, Wysoka, Wyrzysk, Łobżenica, Krajenka czy Czarnków, zleciła nam po raz kolejny projekt oraz montaż reklamy na przyczepie. Przy realizacji trzymaliśmy się głównych kolorów, na których oparty jest cały marketing szkoły jazdy - błękit i biel. Fakt, że Klient zaufał nam po raz kolejny, jest najlepszym dowodem na satysfakcję płynącą ze współpracy z Naklejkomanią. Dążymy do tego, żeby jak największa liczba zleceniodawców decydowała się na ponowne zamówienie grafiki samochodowej na pojeździe, dlatego do wszystkich projektów podchodzimy równie profesjonalnie. 

Projekt oraz wyklejenie auta dostawczego
Projekt oraz wyklejenie auta dostawczego

Po raz kolejny budowlana firma DOMAŃSCY zleciła nam projekt oraz wyklejenie reklamy na samochodzie. Klient działa na terenie całej Polski, więc również nasze usługi mogą zostać zauważone poza granicami Piły, co jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Czarne napisy informacyjne kontrastują z białym kolorem samochodu, dzięki czemu pojazd zawsze będzie zwracał uwagę w zestawieniu z autami o tradycyjnym wykończeniu. Reklama usług naszego zleceniodawcy jest teraz dostępna także dla mieszkańców lokalnych miejscowości (Piła, Chodzież, Wałcz, Złotów, Wysoka, Wyrzysk, Łobżenica, Krajenka, Czarnków), co na pewno poszerzy grono zainteresowanych budowlanymi usługami.

Montaż oraz projekt na reklamy na samochodzie dostawczym
Montaż oraz projekt na reklamy na samochodzie dostawczym

Firma budowlana VERNICO zleciła nam projekt oraz wyklejenie reklamy na samochodzie. Nasz klient działa na terenie woj. Wielkopolskiego. Zdecydowaliśmy się na użycie jasnych barw na ciemnym pojeździe - białego i pomarańczowego, gdzie tłem jest granatowy. Nietypowa kompozycja pozostaje jednak stonowana, nie jest przesadzona lub pozbawiona smaku. Użycie wymienionej palety barwnej pozwoliło na wyeksponowanie danych kontaktowych działalności budowlanej. Teraz reklama naszego Klienta zostanie wielokrotnie zauważona przez mieszkańców takich miast, jak Piła, Chodzież, Wałcz, Złotów, Wysoka, Wyrzysk, Łobżenica, Krajenka, Czarnków.

Projekt oraz montaż reklamy na aucie szkoły nauki jazdy Q-jawa
Projekt oraz montaż reklamy na aucie szkoły nauki jazdy Q-jawa

Firma Q-jawa, przygotowująca - z wysokim stopniem zdawalności - kursantów do egzaminu na prawo jazdy z takich miast, jak: Piła, Chodzież, Wałcz, Złotów, Wysoka, Wyrzysk, Łobżenica, Krajenka, Czarnków, po raz kolejny zleciła nam projekt oraz montaż reklamy na samochodzie służącym szkoleniu przyszłych kierowców. Trzymając się charakterystycznych dla klienta barw marketingowych, profesjonalnie rozmieściliśmy najważniejsze informacje na pojeździe, tak, aby były wyróżniające i zwracały uwagę.

Reklama auta ciężarowego
Reklama auta ciężarowego

Klient zlecił nam projekt logo oraz wyklejenie samochodu ciężarowego. Firma PRO-TOP Kuchnie działa na rynku w następujących miastach: Białośliwie, Borne Sulinowo, Budzyń, Chodzież, Chojnice, Czaplinek, Czarnków, Człopa, Człuchów, Drawsko Pomorskie, Gniezno, Gołańcz, Jastrowie, Kaczory, Kalisz Pomorski, Krzyż Wielkopolski, Krajenka, Łobżenica, Margonin, Miasteczko Krajeńskie, Mirosławiec, Nakło nad Notecią, Oborniki, Okonek, Piła, Połczyn-Zdrój, Poznań, Rogoźno, Szczecinek, Świdwin, Szamocin, Trzcianka, Ujście, Wałcz, Wągrowiec, Wronki, Wysoka, Wyrzysk, Złocieniec, Złotów. W realizacji postawiliśmy na prostotę z wyrazistością, zastosowaliśmy także kontrastowe barwy, dzięki czemu logotyp zwraca uwagę i nie wydaje się mały w stosunku do pełnych gabarytów ciężarówki.

Wykonanie oraz montaż reklamy na samochodzie dostawczym
Wykonanie oraz montaż reklamy na samochodzie dostawczym

Klient zlecił nam wykonanie oraz montaż reklamy (folia polimerowa) na samochodzie dostawczym. Zlecenie obejmowało projekt oklejenia pojazdu przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją i sprzedażą pierogów, klusek oraz innych wyrobów garmażeryjnych. Aby atrakcyjnie i nowocześnie, a zarazem sugestywnie wskazać na przedmiot działalności Klienta, na aucie umieściliśmy postać puszczającego oczko, wąsatego pieroga w koronie z widelcem w dłoni, obok którego widnieje nazwa firmy. Na bagażniku znajdują się zaś nazwy produktów oraz dane kontaktowe, które nakleiliśmy także na drzwiach. Stworzyliśmy więc nieco humorystyczną, ale wpasowaną w założenia przedsiębiorstwa wizualną kompozycję, spójną od początku do końca, a to sprzyja kreacji pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wyklejenie Wozu Strażackiego
Wyklejenie Wozu Strażackiego

Dostaliśmy zlecenie wyklejenia Wozu Strażackiego od kolegów z OSP BĄDECZ. Realizacja ta była dla nas wyjątkową przyjemnością, choćby z uwagi na nietypowość idei towarzyszącej oczekiwaniom klienta. Zdając sobie sprawę, że tego rodzaju kompozycja jest czymś innym niż reklama, przygotowaliśmy subtelny, oszczędny w środkach, ale sugestywny projekt. Staraliśmy się ująć w nim rangę pracy strażaków i zarazem wzmocnić ich morale pokrzepiającym przekazem. Nasze usługi są więc funkcjonalne, nie tylko estetyczne, zawsze dopasowane do zleceniodawcy. Rozumiemy potrzeby klientów. Nie ma wizji, której nie moglibyśmy zrealizować.

Wyklejenie auta folia wylewana
Wyklejenie auta folia wylewana

Firma INFRABET zleciła nam projekt reklamy na samochodzie oraz jej montaż. Wyklejenia dokonano za pomocą folii wylewanej, co przełożyło się na znakomity efekt wizualny. Pojazd dostawczy zyskał zupełnie nowy charakter, stając się jeżdżącą reklamą firmy. Atrakcyjna grafika samochodowa z trójwymiarowymi obrazami kostki brukowej jednoznacznie daje do zrozumienia, czym zajmuje się przedsiębiorstwo.

Wyklejenie reklamy na lawecie reklamowej
Wyklejenie reklamy na lawecie reklamowej

Klient zlecił nam wyklejenie reklamy na lawecie. To stacjonarna forma promocji, z której można skorzystać za darmo, po prostu ustawiając pojazd w wybranym miejscu, gdzie parkowanie jest bezpłatne. Intensywne barwy reklamy zwracają uwagę, a rozmiary grafik i informacji pozwalają na zapoznanie się z ofertą każdemu, kto jest nią potencjalnie zainteresowany. Nasze projekty to świetny sposób na niebezpośredni, ale także skuteczny kontakt z klientem, co tym bardziej pasuje do przesłania niniejszego projektu, skupionego na sieci komórkowej, a więc narzędzia przeznaczonego do szeroko pojętej komunikacji.

Projekt oraz montaż reklamy na aucie
Projekt oraz montaż reklamy na aucie

Firma Asecura-Service zleciła nam projekt oraz montaż reklamy na masce, boku oraz tyle samochodu. Na zamówienie stworzyliśmy atrakcyjny i przyciągający uwagę projekt o dużym potencjalne marketingowym. Polecamy nasze usługi, zwłaszcza, że oklejenie pojazdu góruje nad innymi sposobami promocji, gdyż ich ekspozycja jest darmowa i odbywa się bez przerwy, zarówno w momencie używania samochodu, jak również, kiedy pojazd jest nieużywany, ale stojąc na parkingu nadal zwraca uwagę. Z naszej strony zapewniamy również o szczegółowości projektów, żywych kolorach oraz trwałości nakładanych materiałów. 

Wyklejenie samochodu dostawczego
Wyklejenie samochodu dostawczego

Zakład Kominiarski “Kominiarczyk” zlecił nam przygotowanie projektu oraz montaż reklamy na aucie firmowym. Poruszanie się po drogach w Pile lub innym mieście samochodem dostawczym sprawia, że reklama przeznaczona dla odbiorców różnego rodzaju usług, przestaje być ograniczona miejskimi zasięgami. Dla każdego przedsiębiorcy jest to świetny sposób na owocny marketing: wykorzystując firmowy samochód jak wcześniej, w okresie bez reklamy na pojeździe, może pozyskiwać nowych klientów, którzy, poszukując konkretnych usług, zwrócą uwagę na informacje i estetykę pojazdu, kontaktując się później z daną firmą. Dla nas to także forma promocji - tworzonych przez nas wysokiej jakości produktów zwracających pozytywną uwagę.

Projekt Oklejenie auta dostawczego
Projekt Oklejenie auta dostawczego

Od firmy Swojskie Wyroby dostaliśmy zlecenie wykonania reklamy na aucie firmowym. Realizacja była dla nas przyjemnością i rozbudziła ochotę na tworzenie coraz lepszych produktów. Firma Klienta działa na rynku Województwa Wielkopolskiego, wędliny można zakupić w takich miejscowościach jak Piła, Złotów, Czarnków, Chodzież, Trzcianka, Oborniki. Cieszymy się, że dostarczamy reklam do przedsiębiorców o takich zasięgach, licząc że i nasze sugestywne grafiki wzbudzą u potencjalnych Klientów Swojskich Wyrobów apetyt na ich doskonałe produkty.

Wyklejenie reklamy na lawecie reklamowej, materiał folia samoprzylepna
Wyklejenie reklamy na lawecie reklamowej, materiał folia samoprzylepna

Montaż reklamy z folii samoprzylepnej na lawecie reklamowej. Zachęcająca grafika samochodowa widoczna przez większość dnia dla przechodniów i innych kierowców potrafi bardzo dobrze przełożyć się na liczbę klientów, a co za tym idzie – wysokość osiąganych zysków. Rozumiejąc potrzeby marketingowe każdego przedsiębiorcy, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługę promocyjną.

Projekt oraz montaż reklamy na aucie firmowym - folia polimerowa
Projekt oraz montaż reklamy na aucie firmowym - folia polimerowa

Firma Opoka, oferująca usługi geologiczna, zleciła nam projekt oraz montaż reklamy na samochodzie firmowym. Materiał wykorzystany do realizacji projektu to folia samoprzylepna. Zdjęcie sfinalizowanego oklejenia pojazdu udowadnia, że kładziemy nacisk na atrakcyjność wizualną naszych prac, trwałość i spójność z marką klienta, co udało się nam osiągnąć w przypadku reklamy na firmowym samochodzie.

Wyklejenie reklamy z folii samoprzylepnej na samochodzie ciężarowym
Wyklejenie reklamy z folii samoprzylepnej na samochodzie ciężarowym

Klient zlecił nam projekt oraz montaż reklamy z folii samoprzylepnej na samochodzie firmowym. Dzięki wykonanej kompozycji pojazd stał się mobilną wizytówką promowanej działalności. Informacje dopasowaliśmy do wymiaru samochodu, jego koloru i nawierzchni. Tym samym, cały nasz projekt wyróżnia się oraz zwraca uwagę, pozostając wyraźnym nawet w trakcie ruchu pojazdu. Realizacja ta potwierdza, że każda nasza grafika samochodowa jest profesjonalna i dopracowana w najmniejszych szczegółach, dzięki czemu przyciąga potencjalnych nowych klientów. 

Usługa wyklejenia pasów
Usługa wyklejenia pasów

Usługa wyklejenia pasów na samochodzie osobowym to nieskomplikowany, a jakże efektowny proces. Żywe barwy kontrastują z podstawowym kolorem samochodu, który od razu wydaje się odnowiony i wygląda na luksusowy pojazd. Materiał ozdób to folia wylewna, czyli plastyczne i łatwe w aplikacji tworzywo, dzięki czemu możliwe jest dokładna realizacja życzenia Klienta. Regularne kształty pasów oraz ich precyzyjne przycięcie sprawiają, że samochód przypomina spójny projekt, a nie pojazd ozdobiony osobno przez właściciela.

Reklama na samochodzie ciężarowym
Reklama na samochodzie ciężarowym

Po raz kolejny mieliśmy możliwość przygotowania reklamy samochodowej firmy Q-java. Wielokrotna współpraca udowadnia, że Klienci są zadowoleni z naszych usług i chętnie zlecają nam kolejne projekty, z zaufaniem do jakości i profesjonalizmu, z jakimi ten zrealizujemy. Tym razem zajęliśmy się projektem i oklejeniem samochodu ciężarowego. Gabaryty pojazdu nie stanowią dla nas żadnego wyzwania, jako że nasze materiały zawsze projektujemy indywidualnie i pod wymiar sprecyzowany przez Klienta. Rozmiar ciężarówki w żadnym stopniu nie wpływa również na jakość nadruków. Cieszymy się, że nasze usługi spełniają oczekiwania szanowanych firm w rejonie.

Oklejenie całościowe auta dostawczego firmy Naklejkomania

Oklejamy samochody osobowe, ciężarowe, autobusy oraz inne pojazdy. Dostosowujemy się do oczekiwań Klientów, oferując całkowite lub częściowe zdobienie samochodu. Auto z logotypem, grafiką albo informacjami o firmie to doskonały sposób na zyskanie mobilnej reklamy danej działalności. Oklejenie jest procesem kompleksowym, który rozpoczynamy od projektu powstającego na bazie dokładnej analizy potrzeb Klienta i specyfiki prowadzonego biznesu. Jesteśmy również przygotowani do stworzenia grafiki samochodowej na bazie dostarczonych nam, istniejących już znaków czy kompozycji. Działamy elastycznie, posiadając indywidualne podejście do każdego Klienta. Realizujemy oklejanie pojazdu dostawczego czy auta osobowego od A do Z, w Pile i okolicach!

Oklejanie samochodów reklamą

Jesteśmy firmą wychodzącą naprzeciw przedsiębiorcom ceniącym tradycyjne sposoby reklamy. Mimo rozwoju mediów i Internetu nadal przynoszą one oczekiwany efekty, dlatego proponujemy profesjonalne oklejanie samochodów reklamą. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie dostosowane do takich zastosowań. To oznacza, że nie tylko perfekcyjnie przylegają one do powierzchni, na jaką zostają naniesione, ale są również odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Oklejanie samochodu firmowego

Wykonujemy profesjonalne oklejanie samochodu reklamą. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich chcących oznaczyć swój samochód firmowy. Podejmujemy się zleceń bez względu na wielkość i typ pojazdu, co oznacza, że zgłosić mogą się do nas zarówno właściciele samochodów osobowych, jak i dużych busów. Zawsze pracujemy sprawnie, dbając o najmniejsze detale. Dzięki temu wykonane przez nas oklejenie samochodu firmowego prezentuje się perfekcyjnie.

Wzory reklam na samochód

Decydując się na oklejenie samochodu reklamą w naszej firmie, możesz zdecydować się na jeden z wielu wzorów reklamy. Proponujemy te dopasowane do różnych samochód, a także profilu promocji. Dzięki temu każdy – bez względu na prowadzoną działalność – może u nas zamówić reklamę idealnie wpisującą się w indywidualne preferencje.

Ceny oklejania samochodów

Jeśli interesują Cię ceny oklejania samochodów, możesz mieć pewność, że w przypadku naszej firmy Naklejkomania.eu są one naprawdę przystępne. Od początku działalności dbamy o to, aby nasi klienci nie przepłacali. Wyróżnia nas przyjazna w tym względzie polityka, co oznacza, że zamawiając oklejanie samochodu u nas, nie przepłacisz.

Jakie inne materiały reklamowe oferujemy?

Nasza działalność to nie tylko oklejanie samochodów. Wykonujemy również inne materiały reklamowe, zawsze kładąc duży nacisk na ich jakość. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty, możesz zamówić również ulotki reklamowe. Wykonujemy także plakaty reklamowe. Zawsze pracujemy na najnowocześniejszych sprzęcie, co pozwala nam uzyskiwać doskonały efekt. Wszystkie wykonywane przez nas materiały zwracają uwagę odpowiednim nasyceniem kolorów i ich głębią, są również wystarczająco wyraźnie – nawet zastosowanie ozdobnej czcionki nie wpływa negatywnie na ich odbiór.

Oklejanie aut – skuteczna reklama w przestrzeni publicznej

Oferujemy oklejanie pojazdów osobowych i dostawczych grafikami samochodowymi spójnymi z profilem i wizerunkiem Twojej osoby, firmy, organizacji, instytucji lub innego podmiotu, który reprezentujesz. Każda realizowana w tej formie reklama na aucie czy przyczepie jest interesująca wizualnie i skutecznie zwraca na siebie uwagę kunsztem oraz wysoką jakością. Nasze projekty powstają bowiem pod okiem doświadczonych grafików, którzy mają na koncie setki podobnych zleceń.

Jeśli interesuje Cię oklejanie aut reklamą, chcesz mieć pewność, że Twój samochód trafi w ręce profesjonalistów, zależy Ci na reklamie wykonanej na odpowiedniej folii odpornej na działanie czynników atmosferycznych, nie czekaj. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

 

/
+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu