Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Edukacja
Tematyczne
Grupy przedszkolne
Zajączki

Zajączki

Zajączki w przedszkolu

„Zajączki” to przyjaźnie brzmiąca, chwytliwa nazwa, która oddaje energię drzemiącą w przedszkolakach. Dlatego też nazwa „Zajączki” często wykorzystywana jest do nazywania grup przedszkolnych. Przyjazna nazwa z pewnością spodoba się każdemu przedszkolakowi oraz sprawi, że każde dziecko będzie zachwycone przypisaniem go do tej grupy. Poza dobrze kojarzącą się maluchom nazwą, warto również zadbać o kolorowe ozdoby i dekoracje, które pomogą w stworzeniu niepowtarzalnego klimatu w sali przedszkolnej, zachęcającego dzieci do wspólnych zabaw i uczestnictwa w zajęciach. Poszukując pięknych i barwnych ozdób i dekoracji do sal przed szkolnych, warto zapoznać się z asortymentem sklepu internetowego Naklejkomania. Znajdziesz u nas ogromny wybór różnorodnych dekoracji, dzięki którym stworzysz spójną i efektowną przestrzeń przyjazną dla maluchów, która zachwyci przedszkolaków

Wyświetl
35
cena: od 129,00 zł
Naklejki na ściany przy drzwiach w przedszkolu: Grupa zajączki 64700
cena: 30,00 zł
Tabliczka, zawieszka na drzwi do przedszkola, grupa Zajączki
cena: od 129,00 zł
Naklejki na ściany przy drzwiach w przedszkolu: Grupa zajączki 64700
cena: 30,00 zł
Tabliczka, zawieszka na drzwi do przedszkola, grupa Zajączki
cena: od 67,00 zł
Maskownica magnetyczna na grzejnik do przedszkola, grupa Zajączki
cena: od 83,00 zł
Zegar ścienny do przedszkola dla grupy Zajączki
cena: od 27,00 zł
Plakat na ścianę do przedszkola - zasady zachowania, grupa Zajączki
1 - 5 z 5 ofert

Grupa przedszkolna zajączki

 

Grupa przedszkolna to pierwsza społeczność maluchów, w której nawiązują swoje pierwsze relacje z rówieśnikami, uczą się i bawią. Zadaniem grupy przedszkolnej jest również budowanie poczucia przynależności dziecka do określonej grupy społecznej, okazuje się jednak, że nie tylko. Chwytliwa, przyjaźnie brzmiąca nazwa grupy ułatwia również maluchom zapamiętanie, do jakiej społeczności należą. Z tego względu bardzo ważne jest odpowiednie zaaranżowanie sali przedszkolnej ozdobami i dekoracjami, które będą nawiązywały do nazwy grupy przedszkolnej. Dodatkowo odpowiednia aranżacja sali przedszkolnej pozwoli na stworzenie przyjemnej, miłej i sprzyjającej zabawom oraz nawiązaniu nowych relacji przestrzeni. Dlatego też dobór odpowiednich osób i dekoracji w żadnym przypadku nie powinien być przypadkowy. W Naklejkomanii znajdziesz wiele różnorodnych ozdób na ścianę, grzejniki i drzwi z motywem zajączków, dzięki czemu bez trudu zaaranżujesz niepowtarzalną, przyjazną dla przedszkolaków salę, która ich zachwyci.

 

Dekoracje w przedszkolu z motywem zajączków

 

W kategorii dekoracji z motywem zajączków znajdziesz bogaty asortyment ozdób na ścianę, meble okna i drzwi, które pozwolą na kompleksowe i spójne zaaranżowane wyjątkowej, przyjaznej dzieciom przestrzeni. Wśród naszych propozycji znajdziesz między innymi tabliczki na drzwi z nazwą grupy Zajączki, naklejki na drzwi i ściany, maskownice magnetyczne na grzejniki, a także plakaty na ścianę z zasadami zachowania, które obowiązują w grupie Zajączków. Bogaty asortyment tematycznych osób pozwoli Ci na stworzenie spójnej i ciekawej sali przedszkolnej, którą z pewnością docenią zarówno przedszkolaki, jak i ich rodzice.

 

Poznaj również pozostałe propozycje tematycznych ozdób. W Naklejkomanii znajdziesz również dekoracje dla grupy przedszkolnej Pszczółek, Lisków, Krasnoludków czy Sówek.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu