Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Pozostałe
Tapety ścienne
Tapety samoprzylepne
Glamour

Glamour

Wyświetl
35
cena: od 44,00 zł
Tapeta samoprzylepna na ścianę złote liście 42644
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 44,00 zł
Tapeta samoprzylepna na ścianę wir turkusowo złoty 42670
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 44,00 zł
Tapeta samoprzylepna na ścianę geometria w bieli i szarościach, 21047
5 osób kupiło 9 sztuk
cena: od 44,00 zł
Tapeta samoprzylepna na ścianę struktura beton 42545
3 osoby kupiły 3 sztuki
cena: od 44,00 zł
Tapeta samoprzylepna na ścianę 3D 9666 ZACZAROWANE DIAMENTY
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 44,00 zł
Tapeta samoprzylepna na ścianę złote liście 42644
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 44,00 zł
Tapeta samoprzylepna na ścianę wir turkusowo złoty 42670
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 44,00 zł
Tapeta samoprzylepna na ścianę 41282 beton złoto
cena: od 44,00 zł
Tapeta na ścianę samoprzylepna 9937 trójkąty złoto
1 - 7 z 7 ofert

Tapety samoprzylepne glamour

Jesteś na etapie uzupełniania nieruchomości o ciekawe elementy dekoracyjne i stawiasz przede wszystkim na przepych, styl glamour? W takim przypadku jesteśmy w stanie zaproponować tapety flizelinowe zachowane w tym sposobie aranżacji odnoszącym się przede wszystkim do bogactwa, mody, uroku i prawdziwego splendoru. Jeżeli utożsamiasz się mocno z tymi pojęciami to styl glamour jest po prostu dla Ciebie. Sprawdź, w jaki sposób dopasować tapety samoprzylepne glamour, czym się wyróżniają na tle innych motywów, czy potrzebujesz specjalnych umiejętności montażowych? Poniżej kilka wskazówek, które przydadzą Ci się przed zakupem.

Tapety samoprzylepne na wymiar glamour – kiedy to dobre rozwiązanie w aranżacji wnętrza?

Tapety samoprzylepne na ścianę glamour nie wymagają od Ciebie żadnych technicznych umiejętności do przeprowadzenia prawidłowej instalacji. Wszystkie elementy otrzymasz w zestawie. Styl glamour to styl krzykliwy, dominujący w nieruchomości i warto się nim posługiwać w sposób mocno przemyślany. Jeżeli chcesz wyróżnić konkretne pomieszczenie, np. sypialnię polecamy tapetę samoprzylepną z motywem złotych liści w dynamicznym ruchu. Tapety ścienne samoprzylepne glamour rozświetlają pomieszczenia, dają poczucie głębi, pasują do mniejszych i większych wnętrz. Umożliwiają wypracowanie ciekawych złudzeń optycznych. Intensywna kolorystyka oznaczająca przepych bardziej sprawdzi się w nieruchomościach nowoczesnych, z meblami premium, ale też czasami minimalistycznymi, jednak wyróżniającymi się designem.

Jakie rodzaje tapet samoprzylepnych znajdziesz w sklepie Naklejkomania.eu?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz przede wszystkim tapety flizelinowe do prostego wdrożenia, samoprzylepnego. Ewentualnie nieco mocniejsze tapety winylowe. Cztery rodzaje podkładu przy każdej pozycji zakupowej to jedna z najważniejszych zalet występująca w naszej wyspecjalizowanej ofercie.

Jakie motywy tapet samoprzylepnych na wymiar glamour możemy zaproponować od ręki?

Niektóre tapety ścienne samoprzylepne glamour połączysz bez problemu w serie tematyczne, chociaż to wymaga najczęściej dodatkowych wizualizacji lub nawet konsultacji aranżacyjnych. Ze stylem bazującym na przepychu lepiej po prostu nie przesadzać, ponieważ możesz zbliżyć się niebezpiecznie do granicy kiczu. Interesują Cię tapety papierowe najwyższej klasy? Porozmawiaj bez żadnych zobowiązań z naszymi ekspertami – pasjonatami. Chętnie pomożemy w optymalizacji układu tapety samoprzylepnej na wymiar glamour.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu