Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Style
Sakralny

Sakralny

Wyświetl
35
cena: od 97,00 zł
Obrazy częściowe - Ostatnia Wieczerza OW1
29 osób kupiło 31 sztuk
cena: od 61,00 zł
Obraz na ramie płótno canvas- 11575
10 osób kupiło 10 sztuk
cena: od 44,00 zł
4034 Naklejki ścienne cytaty na ścianę
82 osoby kupiły 84 sztuki
cena: od 97,00 zł
Obrazy częściowe - Ostatnia Wieczerza OW1
29 osób kupiło 31 sztuk
cena: od 45,00 zł
4029 Naklejki na ścianę napisy ścienne
40 osób kupiło 40 sztuk
cena: od 44,00 zł
4031 Naklejki ścienne cytaty na ścianę
27 osób kupiło 27 sztuk
cena: od 61,00 zł
Obraz na ramie płótno canvas- 11575
10 osób kupiło 10 sztuk
cena: od 61,00 zł
Obraz na ramie płótno canvas- 11574
46 osób kupiło 46 sztuk
cena: od 60,00 zł
Obraz na ramie płótno canvas- 11573
8 osób kupiło 9 sztuk
cena: od 44,00 zł
4035 Naklejki ścienne cytaty na ścianę,
38 osób kupiło 38 sztuk
1 - 8 z 8 ofert

Styl sakralny

Styl sakralny, choć kojarzy się przede wszystkim z wystrojem kościołów i innych budowli będących miejscem kultu i wierzeń, to coraz częściej jego elementy przemycane są do świeckich budynków. Elementy stylu sakralnego można spotkać w wielu miejscach, a także w mieszkaniach i domach. Styl sakralny to przede wszystkim wytwory dekoracyjne naścienne, które związane są z tematyką religijną. Okazuje się, że takie elementy dekoracyjne wnętrz wyrażają prawdę duchową, która jest niezwykle szanowana i respektowana przez wierzące osoby. Z tego względu elementy stylu sakralnego stanowią nie tylko element ozdobny i dekoracyjny we wnętrzach, ale wiążą się z wymiarem duchowym i mają za zadanie nieść przesłanie, będąc niejako wyznaniem wiary domowników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom osób chcących przemycić elementy tego stylu wystroju do swoich czterech ścian, oferujemy naścienne dekoracje wpisujące się w styl sakralny. Dzięki temu osoby wierzące i uduchowione mogą znaleźć w naszym asortymencie ozdoby, które będą pięknie zdobiły ścianę, ale również niosły głębsze przesłanie.

Wystrój sakralny

Wystrój sakralny coraz częściej przemycany jest do mieszkań i domów, których domownicy są wyznawcami wiary. Do uzyskania wystroju sakralnego nie są konieczne strzeliste gotyckie łuki czy romańskie sklepienia na suficie. To również delikatne, niewielkie dekoracje naścienne, które wprowadzają do wnętrza odrobinę duchowości. Wystrój sakralny we wnętrzu można osiągnąć poprzez zawieszenie obrazów czy też tabliczek o tematyce religijnej lub z wizerunkami świętych, a także naklejek na ścianę z cytatami religijnymi lub słowami świętych.

Dekoracje sakralne

Jeżeli chcesz osiągnąć wystrój sakralny, w Twoim domu nie może zabraknąć dekoracji sakralnych. Religijny wystrój wnętrza można osiągnąć poprzez minimalistyczne ozdobienie ścian tabliczkami sakralnymi czy obrazami sakralnymi bądź decydując się na większe ozdoby naścienne w postaci tryptyków czy kilku obrazów, które stanowić będą dominujący element dekoracyjny wnętrza przykuwający wzrok. Wybór dekoracji sakralnych powinien być podyktowany efektem, jaki chcesz osiągnąć. W ofercie sklepu Naklejkomania proponujemy obrazy i tryptyki przedstawiające między innymi Ostatnią Wieczerzę. W asortymencie nie brakuje również obrazów i naklejek naściennych z cytatami. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz elementy dekoracyjne w stylu sakralnym, które najlepiej ozdobią Twoje wnętrze, będąc ozdobą estetyczną, posiadającą wymiar duchowy.

W Naklejkomanii znajdziesz wiele dekoracji wpisujących się w różne style wystroju wnętrz – znajdź ozdoby, które najlepiej oddają Twoją estetykę.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu