Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Reklama
Projekt design

Projekt design

Nasze usługi obejmują kompleksowe realizacje reklam zewnętrznych. Odpowiadamy za każdy etap ich wykonania, od projektu po montaż. Brakuje Ci pomysłu na to, jak zaprezentować swój biznes? Z przyjemnością przygotujemy spójną z jego specyfiką koncepcję, która prezentuje się atrakcyjnie i skutecznie spełnia założone cele marketingowe oraz wizerunkowe. Tworzymy wyłącznie zachęcające i efektywne materiały promocyjne na potrzeby klientów z dowolnych branży i niezależnie od charakterystyki prowadzonej przez nich działalności.
 

Szeroki zakres usług reklamowych

 

Nasze usługi są bardzo szerokie – oferujemy zarówno projekt, jak i montaż reklam zewnętrznych różnego rodzaju. Proponujemy m.in. wyklejanie okien, nakładanie folii, wydruki tapet i fototapet – zamówione kompozycje są zakładane na elewacji, samochodzie, przyczepie lub innych obiektach. Za ich pomocą przedsiębiorstwo może zainteresować potencjalnych klientów swoją ofertą, zachęcając do skorzystania z niej i kreując oczekiwany wizerunek marki. Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje, organizacje i inne podmioty z Piły i okolic!

Reklama na elewacji
Reklama na elewacji

Zrealizowany i uwieczniony na zdjęciu projekt to spełnione życzenie firmy AUTO-LUBOŃSKI, świadczącej swoje usługi na terenie Piły. Za sprawą wysokiej jakości usług blacharsko lakierniczych jest rozpoznawalna w regionie. Właśnie dla tak znamienitego Klienta wykonaliśmy projekt oraz montaż reklamy zewnętrznej na elewacji budynku. Głównym założeniem było uzyskanie efektu trójwymiarowości. Znajdujące się na nieruchomości grafiki, których wykonywaniem się zajmujemy, często mówią więcej niż sama nazwa przedsiębiorstwa. Reklama na zewnętrznej elewacji sprawdzi się przede wszystkim, gdy budynek z biurem danej firmy jest trudny do znalezienia – duża kompozycja na ścianie może być świetnym drogowskazem podpowiadającym, dokąd się kierować.

Tablica megnetyczna
Tablica megnetyczna

Firma 365energy zamówiła u nas projekt oraz montaż tablicy magnetycznej, mającej spełnić dwie funkcje: reklamować działalność, przy jednoczesnym pozostaniu funkcjonalnym przedmiotem w biurze. Na jej powierzchni można rysować, np. szkicować schematy podczas wystąpienia, a także wyświetlać materiały z rzutnika lub innego urządzenia multimedialnego. Z tego względu tablica magnetyczna jest popularnym narzędziem, wspomagającym różnego rodzaju przemówienia, spotkania grupowe, prezentacje bądź szkolenia. Dostarczyliśmy ją w bardzo praktycznej, a zarazem trwałej wersji, która zachwyca również pod względem estetycznym.

Naklejka na bramie przemysłowej segmentowej - folia do aplikacji zewnętrznej
Naklejka na bramie przemysłowej segmentowej - folia do aplikacji zewnętrznej

Naklejka na bramie przemysłowej segmentowej - folia do aplikacji zewnętrznej do głębokich przetłoczeń. Wielkość aplikacji na bramie 220 cm x 230 cm. To zlecenie potwierdza wszechstronność naszego zespołu – pokazuje, że jesteśmy w stanie wykonać interesujące i zachęcające materiały promocyjne na rozmaitych, nawet nietypowych obiektach. Kompleksowa realizacja obejmuje zarówno projekt, jak i montaż reklamy z folii. Jeśli więc potrzebujecie nietypowego sposobu na reklamę lub do wykreowania unikatowego, charakterystycznego designu siedziby Waszej firmy, instytucji czy organizacji, zdecydujcie się na nasze usługi. Nie bójcie się oryginalnych rozwiązań, pozwólcie się zauważyć.

Projekt fototapety w Instytucie Zdrowia i Urody w Pile
Projekt fototapety w Instytucie Zdrowia i Urody w Pile

Kolejny raz Instytut Zdrowia i Urody IZU w Pile skorzystał z naszych usług, zamawiając do jednego ze swoich pomieszczeń fototapetę ścienną z kompleksową usługą montażu. Projekt został wykonany na fizelinie performance o gramaturze 190g. Materiał ten jest gładki, nie posiada żadnej struktury, kolory są na nim żywsze niż na cieńszej fizelinie mitylon. Performance nie kurczy się i nie rozciąga podczas aplikacji na ścianę. Do nakładania używamy typowych narzędzi do tapetowania – klej, wałek tapeciarski. Klejem smarujemy wyłącznie ścianę. Innymi słowy, prosty montaż nie świadczy o niskiej jakości produkty lub niechlujnym wykonaniu. To jedynie profesjonalne działanie naszej firmy, która dostarcza pięknych produktów, dbając przy tym o szybkość realizacji, najlepszy efekt estetyczny i zadowolenie klienta.

Wydruk fototapety oraz montaż w Getin Bank Piła
Wydruk fototapety oraz montaż w Getin Bank Piła

Kolejną instytucją w naszym mieście, która skorzystała z naszych usług, jest Getin Bank. Zamówiono naścienny wydruk z własnego zdjęcia, przedstawiający Dom Stanisława Staszica w Pile. Fototapeta została wydrukowana na fizelinie performance o gramaturze 190g oraz zamontowana przez naszych pracowników. Jesteśmy dumni z tego, że ufają nam zarówno małe, lokalne firmy, jak i marki o ogólnopolskim zasięgu oraz rozpoznawalności. Realizacja zlecenia dla Getin Banku dowodzi, że jedną z naszych specjalności są projekty i wydruki fototapet, a nasze produkty nadają się do wszelkiego rodzaju wnętrz.

Montaż reklamy z folii samoprzylepnej na lawecie reklamowej
Montaż reklamy z folii samoprzylepnej na lawecie reklamowej

Oklejenie lawety reklamowej folią samoprzylepną to świetny sposób na promocję działalności. Poruszając się po ulicach Piły lub innego miasta pojazdem ozdobionym grafikami danej firmy, organizacji czy instytucji, można skutecznie budować wizerunek i przyciągać zainteresowanie potencjalnych odbiorców sprzedawanych produktów czy świadczonych usług. Nasza oferta obejmuje projekt, wydruk i montaż wysokojakościowej folii o znakomitej wytrzymałości i zachęcającej estetyce. 

Oklejenie - Postument, podest, stojak pod piłkę
Oklejenie - Postument, podest, stojak pod piłkę

Klub piłkarski Orkan Śmiłowo zlecił nam oklejenia stojaka pod piłkę. Zrealizowaliśmy zamówienie zgodnie z oczekiwaniami klienta – posługując się wytrzymałym materiałem, który został naniesiony tak, ażeby wyglądać na jednolitą częścią całej konstrukcji. Szczegółowy logotyp, całkowicie zgodny z oryginalnym znakiem klubu, buduje jego profesjonalny wizerunek. Rzekomo niewielki detal, na który mało osób zwróciłoby uwagę, tworzy tak naprawdę całą markę, oddaje ideę organizacji, a spójność materiałów promocyjnych wpływa na jej pozytywny odbiór. Do realizacji zlecenia wykorzystaliśmy cienką, a zarazem solidną i trwałą folię, nie tylko zamontowaną, ale również uprzednio przygotowaną w naszej firmie.

Oklejenie Drzwi w szatni Klubu Piłkarskiego Zjednoczeni Kaczory
Oklejenie Drzwi w szatni Klubu Piłkarskiego Zjednoczeni Kaczory

Zlecenie częściowego oklejenia drzwi motywami piłkarskimi to kolejne zamówienie o sportowym, a ściślej rzecz ujmując, piłkarskim charakterze. Mając na uwadze, że przestrzeń ma służyć zawodnikom, przygotowaliśmy grafiki pełne dynamizmu, które oddając intensywność wysiłku i jednocześnie dopingują do walki o formę oraz wyniki meczów. Z myślą o budowie wizerunku naszego Klienta zrealizowaliśmy także spójne z całościową kreacją dla drużyny naklejki okienne. Posłużyliśmy się odporną na zmienne warunki folią, która przez długi czas zachowuje swoje pierwotne właściwości.

Projekt oraz montaż folii OWV na oknach
Projekt oraz montaż folii OWV na oknach

Klub Piłkarski Zjednoczeni Kaczory zlecił nam przygotowanie projektu oraz, w kolejnej fazie, przyozdobienie okien folią OWV. Zadbaliśmy o schludne, tematyczne grafiki z piłkarzem oraz piłką wpadającą do bramki. Realistyczne, szczegółowe obrazy sugerują, że nieruchomość jest użytkowana przez drużynę piłkarską. Materiał wykorzystany do realizacji zlecenia jest wysokiej jakości, dzięki czemu nadruk pozostaje odporny na oddziaływanie czynników zewnętrznych, np. wilgoci i niskich bądź wysokich temperatur. Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce zlecić podobne lub innego rodzaju projekty reklamy zewnętrznej, wraz z wydrukiem i montażem.

Projekt + montaż w strefie odpoczynku w Leroy Merlin w Pile
Projekt + montaż w strefie odpoczynku w Leroy Merlin w Pile

Na zlecenie Leroy Merline w Pile przygotowaliśmy projekt zagospodarowania dwóch ścian w strefie odpoczynku dla pracowników firmy. Na ścianie została zamontowana fototapeta na fizelinie performance 190g z motywem lasu, sąsiednia ściana z osiemnastoma szybami była kontynuacją wzoru z fototapety. Wydruk na szyby został wykonany na folii polimerowej pokrytej matowym laminatem. Teraz pracownicza przestrzeń skąpana jest w zieleni i jasnych odcień, a więc barwach redukujących stres oraz sprzyjającymi wyciszeniu i relaksacji.

Projekt i montaż - drzwi - Ćma za kulisami
Projekt i montaż - drzwi - Ćma za kulisami

Dostaliśmy zlecenie na zaprojektowanie i oklejenie drzwi do restauracji od strony zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Nasz wzór, wbrew nazwie, co prawda znajduje się na ekspozycji, nie za kulisami, ale dzięki temu zwraca uwagę, zachęcając do zajrzenia do środka. Nawet najmniejszy wzór będzie niezwykle efektowny i klimatyczny, o ile wykona się go profesjonalnie, w zrozumieniu potrzeb Klienta. Projekt został zrealizowany z wykorzystaniem folii polimerowej, pokrytej ochronnym laminatem. 

Projekt + montaż w Nadleśnictwie Zdrojowa Góra w Pile
Projekt + montaż w Nadleśnictwie Zdrojowa Góra w Pile

Na zlecenie Nadleśnictwa Zdrojowa Góra w Pile przygotowaliśmy projekt sali narad, zakładający oklejenie ścian fototapetą. Zajęliśmy się również montażem całości wybranej przez nas fototapety. Las pełen drzew, przez których liście przebijają promienie słońca, wyrósł na klatce schodowej i w holu, nadając wskazanym miejscom niepowtarzalnego charakteru i ocieplając wnętrze. Wszystkie elementy projektu wydrukowane zostały na folii polimerowej, pokrytej dodatkowo matowym laminatem, dzięki czemu inwestorzy będą mogli cieszyć się wydrukiem wysokiej jakości przez długie lata. 

Naklejki motywacyjne na schody
Naklejki motywacyjne na schody

Szkoła Podstawowa nr 7 w Pile zleciła nam projekt i montaż naklejek motywacyjnych na schody. Grafiki zostały wydrukowane na wysokiej jakości folii wylewanej z laminatem ochronnym, dzięki której będą trwałe. Tym samym, pozytywne hasła powinny inspirować uczniów przez bardzo długi czas. Motywem łączącym nasze grafiki zostały pastelowe odcienie i cieszące oko ilustracje. Odświeżone schody wejściowe zostały entuzjastycznie przyjęte przez uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Teraz uczęszczająca do szkoły młodzież, pokonując kolorowe stopnie, może wspinać się na wyżyny wiary w siebie.

  • Fototapeta dla Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile - zdjęcie 1
  • Fototapeta dla Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile - zdjęcie 2
Fototapeta dla Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile

Po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile zleciła nam projekt oklejenia ścian na korytarzach, w których stworzono rekreacyjne sfery dla uczniów. Zachwycający zielony las pełen słońca to tapeta fizelinowa Performance, szybko wysychająca, odporna na zarysowania i rozerwania. Stosowany przez nas specjalistyczny materiał jest dowodem na profesjonalne podejście do każdego zadania. Stawiamy na wysoką jakość wydruku i jego żywe kolory, ale proponujemy również rozwiązania dostosowane do charakteru przestrzeni naszych klientów. Trwałość i wyrazistość wzoru bez wątpienia sprawdzą się w szkole, pełnej młodych, energicznych osób. Dzięki naszej fototapecie, nawet kiedy pogoda za oknem nie będzie sprzyjać pozytywnemu nastawieniu, uczniowie zyskają możliwość relaksu w przestrzeni pełnej zieleni, ze spokojną atmosferą, co zredukuje stres związany z obowiązkami i na pewno sprawi, że docenią urok oraz oryginalność szkoły. 

  • Montaż zewnętrznej folii przeciwsłonecznej na oknach siedziby Naklejkomanii - zdjęcie 1
  • Montaż zewnętrznej folii przeciwsłonecznej na oknach siedziby Naklejkomanii - zdjęcie 2
  • Montaż zewnętrznej folii przeciwsłonecznej na oknach siedziby Naklejkomanii - zdjęcie 3
Montaż zewnętrznej folii przeciwsłonecznej na oknach siedziby Naklejkomanii

Promując zmiany przestrzeni i ich atuty, w tym pozytywny wpływ przemyślanych aranżacji na samopoczucie człowieka, jako firma sami wykorzystujemy używane w pracy doświadczenie, ażeby nasza siedziba również poświadczała o fachowości realizacji zleceń dla Klientów.

Z racji upałów, zdecydowaliśmy się na oklejenie biurowych okien budynku Naklejkomanii okienną folią przeciwsłoneczną zewnętrzną Neutral 25 Duo Premium marki Lite Solar (szerokość 1,524 m.). Ciepło słoneczne zatrzymuje się na nałożonym na szyby materiale, dzięki czemu oklejone okna nie ogrzewają się, a w pomieszczeniach nie dochodzi do  nadmiernego wzrostu temperatury. Folia Neutral 25 Duo posiada warstwę, która zabezpiecza ją przed wpływem czynników atmosferycznych, dzięki czemu nie jest podatna na jakiekolwiek zniekształcenia w czasie eksploatacji. Co więcej, można ją stosować na wszystkich rodzajach okien, w tym na szybach termicznych. Specjalistyczny produkt dobrze przepuszcza jednocześnie światło widzialne - pomieszczenie z oknami z zamontowaną folią jest jedynie nieco przyciemnione, co zapewnia komfort funkcjonowania w jego obrębie w najgorętsze dni. Obchodzimy się odpowiednio z każdym materiałem, dzięki czemu montaże dokonywane przez naszych pracowników, zapewniają, iż produkt nie ulegnie żadnemu zniszczeniu, zostanie także umieszczony na powierzchni bez zagnieceń czy jakichkolwiek niedokładności. Dzięki tej realizacji, znacząco podnieśliśmy komfort naszej pracy w firmie.

  • Naklejki motywacyjno - edukacyjne na schody w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile - zdjęcie 1
  • Naklejki motywacyjno - edukacyjne na schody w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile - zdjęcie 2
  • Naklejki motywacyjno - edukacyjne na schody w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile - zdjęcie 3
Naklejki motywacyjno - edukacyjne na schody w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile

Szkoła Podstawowa nr 11 kolejny raz powierzyła nam stworzenie projektu mającego na celu upiększenie szkolnych korytarzy. Tym razem przygotowaliśmy projekt, wydruk oraz zamontowaliśmy naklejki na schody. Na pierwszej kondygnacji znalazł się “Kodeks empatii i życzliwości”, który może pomóc w kształtowaniu właściwych postaw społecznych. Na kolejnych piętrach znalazł się zbiór najważniejszych dat z historii Polski. Naklejki zdecydowanie niosą wartości dydaktyczne, ale dzięki kolorowym nadrukom są ciekawą ozdobą, która zupełnie odmieniła szare, smutne i zwyczajne schody. Dzięki wykorzystaniu odpornej folii zabezpieczonej ochronnym laminatem, nasze naklejki będą ciekawą i niepowtarzalną ozdobą na lata.

W Twojej szkole również możemy odmienić nieoczywistą przestrzeń jaką są schody. W odpowiedzi na potrzeby dzieci, stworzyliśmy unikalne projekty naklejek, które znajdziesz w poniższym linku:

https://naklejkomania.eu/naklejki-do-szkoly

/
+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu