Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Reklama
Projekt design

Projekt design

Nasze usługi obejmują kompleksowe realizacje reklam zewnętrznych. Odpowiadamy za każdy etap ich wykonania, od projektu po montaż. Brakuje Ci pomysłu na to, jak zaprezentować swój biznes? Z przyjemnością przygotujemy spójną z jego specyfiką koncepcję, która prezentuje się atrakcyjnie i skutecznie spełnia założone cele marketingowe oraz wizerunkowe. Tworzymy wyłącznie zachęcające i efektywne materiały promocyjne na potrzeby klientów z dowolnych branży i niezależnie od charakterystyki prowadzonej przez nich działalności.
 

Szeroki zakres usług reklamowych

 

Nasze usługi są bardzo szerokie – oferujemy zarówno projekt, jak i montaż reklam zewnętrznych różnego rodzaju. Proponujemy m.in. wyklejanie okien, nakładanie folii, wydruki tapet i fototapet – zamówione kompozycje są zakładane na elewacji, samochodzie, przyczepie lub innych obiektach. Za ich pomocą przedsiębiorstwo może zainteresować potencjalnych klientów swoją ofertą, zachęcając do skorzystania z niej i kreując oczekiwany wizerunek marki. Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje, organizacje i inne podmioty z Piły i okolic!

Reklama na elewacji
Reklama na elewacji

W tym wypadku spełniliśmy życzenie naszego klienta AUTO-LUBOŃSKI, który swoje usługi wykonuje na terenie Piły, od wielu lat firma znana jest z wysokiej jakości usług blacharsko lakierniczych. Wykonaliśmy projekt oraz montaż reklamy zewnętrznej na elewacji budynku. Głównym założeniem było uzyskanie efektu trójwymiarowości. Polecamy tę formę promocji m.in. z uwagi na fakt, że od razu sugeruje, czym zajmuje się firma bądź inny podmiot działający w danym budynku. Znajdujące się na nieruchomości grafiki, których wykonywaniem się zajmujemy, często mówią więcej niż sama nazwa przedsiębiorstwa. Warto zamówić zewnętrzną reklamę na elewacji szczególnie wówczas, gdy budynek jest trudny do znalezienia – duża kompozycja na ścianie może być świetnym drogowskazem podpowiadającym, dokąd się kierować.

Tablica megnetyczna
Tablica megnetyczna

Firma 365energy zamówiła u nas projekt oraz montaż tablicy magnetycznej, które będzie pełnić 2 funkcje: - reklama usług - tablica magnetyczna. To wyjątkowo przydatny gadżet o szerokim zastosowaniu biurowym. W jaki sposób ją wykorzystywać? Na jej powierzchni można rysować, np. szkicować schematy podczas wystąpienia, a także wyświetlać materiały z rzutnika lub innego urządzenia multimedialnego. Z tego względu tablica magnetyczna jest popularnym wsparciem podczas wygłaszania przemówień, spotkań grupowych, prezentacji czy szkoleń. Dostarczyliśmy ją w bardzo praktycznej, a zarazem trwałej wersji, która zachwyca również pod względem estetycznym.

Naklejka na bramie przemysłowej segmentowej - folia do aplikacji zewnętrznej
Naklejka na bramie przemysłowej segmentowej - folia do aplikacji zewnętrznej

Naklejka na bramie przemysłowej segmentowej - folia do aplikacji zewnętrznej do głębokich przetłoczeń. Na przykładzie są widoczne przetłoczenia segmentów bramy.  Wielkość aplikacji na bramie 220 cm x 230 cm. To zlecenie potwierdza wszechstronność naszego zespołu – pokazuje, że jesteśmy w stanie wykonać interesujące i zachęcające materiały promocyjne na rozmaitych, nawet nietypowych obiektach. Kompleksowa realizacja obejmuje zarówno projekt, jak i montaż reklamy z folii.

Projekt fototapety w Instytucie Zdrowia i Urody w Pile
Projekt fototapety w Instytucie Zdrowia i Urody w Pile

Kolejny raz Instytut Zdrowia i Urody IZU w Pile skorzystał z naszych usług zamawiając do jednego ze swoich pomieszczeń fototapetę ścienną z kompleksową usługą montażu. Fototapeta wykonana została na fizelinie performance o gramaturze 190g. Materiał ten jest gładki, nie posiada żadnej struktury, kolory na tym materiale są żywsze niż na cieńszej fizelinie mitylon. Performance nie kurczy się i nie rozciąga podczas aplikacji na ścianę. Do aplikacji używamy typowych narzędzi do tapetowania – klej, wałek tapeciarski. Klejem smarujemy tylko ścianę. 

Wydruk fototapety oraz montaż w Getin Bank Piła
Wydruk fototapety oraz montaż w Getin Bank Piła

Kolejną instytucją w naszym mieście, która skorzystała z naszych usług, jest Getin Bank. Zamówiony został wydruk z własnego zdjęcia przedstawiający Dom Stanisława Staszica w Pile. Fototapeta została wydrukowana na fizelinie performance o gramaturze 190g oraz zamontowana przez naszych pracowników. Jesteśmy dumni z tego, że ufają nam zarówno małe, lokalne firmy, jak i marki o ogólnopolskim zasięgu i takiej samej rozpoznawalności. Realizacja zlecenia dla Getin Banku dowodzi, że jedną z naszych specjalności są projekty i wydruki tapet oraz fototapet.

Montaż reklamy z folii samoprzylepnej na lawecie reklamowej
Montaż reklamy z folii samoprzylepnej na lawecie reklamowej

Oklejenie lawety reklamowej folią samoprzylepną to świetny sposób na promocję działalności. Poruszając się po ulicach Piły lub innego miasta pojazdem okraszonym grafikami firmy, organizacji czy instytucji, można skutecznie budować wizerunek i przyciągać zainteresowanie potencjalnych odbiorców sprzedawanych produktów czy świadczonych usług. Nasza oferta obejmuje projekt, wydruk i montaż wysokojakościowej folii o znakomitej wytrzymałości i zachęcającej estetyce. 

Oklejenie - Postument, podest, stojak pod piłkę
Oklejenie - Postument, podest, stojak pod piłkę

Klub piłkarski Orkan Śmiłowo zlecił nam oklejenia stojaka pod piłkę. Zrealizowaliśmy zamówienie zgodnie z oczekiwaniami klienta – posługując się wytrzymałym materiałem, który został naniesiony w taki sposób, że wygląda, jakby był jednolitą częścią całej konstrukcji. Szczegółowe logo w stu procentach zgodne z oryginalnym znakiem klubu buduje jego profesjonalny wizerunek. Choć to w gruncie rzeczy niewielki detal, bardzo pozytywnie kreuje pożądany odbiór marki. Do realizacji zlecenia wykorzystaliśmy cienką, a zarazem solidną i trwałą folię, za której wydruk i montaż odpowiadaliśmy.

Oklejenie Drzwi w szatni Klubu Piłkarskiego Zjednoczeni Kaczory
Oklejenie Drzwi w szatni Klubu Piłkarskiego Zjednoczeni Kaczory

 Klient zlecił nam projekt oraz wyklejenie okien zewnętrznych. Jak również oklejenie częściowe drzwi motywami piłkarskimi. To kolejne zamówienie o sportowym, a ściślej rzecz ujmując, futbolowym charakterze. Mając na uwadze, że ma służyć zawodnikom, przygotowaliśmy pełne dynamizmu grafiki, które mogą dopingować do wysiłku. Jednocześnie dają do zrozumienia, że obiekt jest przeznaczony dla piłkarzy. Z myślą o budowie wizerunku zrealizowaliśmy także spójne z kreacją drużyny wyklejanie okien zewnętrznych. Posłużyliśmy się odporną na zmienne warunki folią, która przez długi czas zachowuje swoje pierwotne właściwości. Wraz z montażem zapewniliśmy również projekt i wydruk stworzonych kompozycji.

Projekt oraz montaż folii OWV na oknach
Projekt oraz montaż folii OWV na oknach

Klub Piłkarski Zjednoczeni Kaczory zlecił nam przygotowanie projektu a następnie oklejenie okien folia OWV. Zadbaliśmy o schludne grafiki ukazujące piłkarza oraz wpadającą do siatki w bramce piłkę futbolową. Realistyczne, szczegółowe obrazy potwierdzają, że nieruchomość jest użytkowana przez drużynę piłkarską. Materiał wykorzystany do realizacji zlecenia jest wysokiej jakości i odporny na oddziaływanie czynników zewnętrznych, np. wilgoci i niskich oraz wysokich temperatur. Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce zlecić podobne lub innego rodzaju projekty reklamy zewnętrznej wraz z wydrukiem i montażem. Zachęcamy do kontaktu klientów z Piły i okolic!

Projekt + montaż w strefie odpoczynku w Leroy Merlin w Pile
Projekt + montaż w strefie odpoczynku w Leroy Merlin w Pile

Na zlecenie Leroy Merline w Pile przygotowaliśmy projekt zagospodarowania dwóch ścian w strefie odpoczynku dla pracowników firmy. Na ścianie została przez nas zamontowana fototapeta na fizelinie performance 190g z motywem lasu, sąsiednia ściana z osiemnastoma szybami była kontynuacją wzoru z fototapety. Wydruk na szyby został wykonany na folii polimerowej pokrytej matowym laminatem.

Projekt i montaż - drzwi - Ćma za kulisami
Projekt i montaż - drzwi - Ćma za kulisami

Klient zlecił nam zaprojektowanie i oklejenie drzwi zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz. Projekt został zrealizowany z wykorzystaniem folii polimerowej pokrytej ochronnym laminatem. 

Projekt + montaż w Nadleśnictwie Zdrojowa Góra w Pile
Projekt + montaż w Nadleśnictwie Zdrojowa Góra w Pile

Na zlecenie Nadleśnictwa Zdrojowa Góra w Pile przygotowaliśmy projekt oklejenia sali narad oraz zajęliśmy się montażem całości w budynku nadleśnictwa. Niepowtarzalny wzór słonecznego lasu nadał klatce schodowej jak i całemu holowi niepowtarzalnego charakteru i zdecydowanie ocieplił całe wnętrze. Cała realizacja wydrukowana została na folii polimerowej oraz pokryta matowym laminatem, dzięki czemu inwestorzy będą mogli cieszyć się wysoką jakością wydruku przez długie lata. 

Naklejki motywacyjne na schody
Naklejki motywacyjne na schody

Szkoła Podstawowa nr 7 w Pile zleciła nam projekt i montaż naklejek motywacyjnych na schody. Grafiki zostały wydrukowane na wysokiej jakości folii wylewanej z laminatem ochronnym, dzięki której będą trwałe i długo będą cieszyć uczniów. Odświeżone schody wejściowe zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli i rodziców.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2023 naklejkomania.eu