Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Obrazy na płótnie i plakaty
Obrazy na szkle
Ludzie

Ludzie

Wyświetl
35
cena: od 199,00 zł
Obraz na szkle Kobiece oblicze akwarela 20355 01
cena: od 199,00 zł
Obraz na szkle Kobieta glamour 20230
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 199,00 zł
Obraz na szkle Kobieta glamour 20230
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 199,00 zł
Obraz na szkle Kobiece oblicze akwarela 20355 01
1 - 2 z 2 ofert

Obrazy na szkle – Ludzie

 

Poszukujesz oryginalnych ozdób do swojego wnętrza? Oczekujesz oryginalnego elementu dekoracyjnego? Świetną propozycją są obrazy na szkle ukazujące postaci i ludzi – takie dzieła sztuki pomogą stworzyć wyjątkowe, osobiste aranżacje, które będą stanowić odzwierciedlenie osobowości i estetyki właścicieli. Co więcej, obrazy na szkle z motywami sylwetek i ludzi to również świetny sposób, by wprowadzić do wnętrza kolor i życie. Obrazy na szkle z takim motywem to doskonały wybór dla osób ceniących oryginalne i personalizowane aranżacje, które budują we wnętrzu niesamowitą atmosferę. Takie dekoracje naścienne bowiem wprowadzają do wnętrza emocje, ludzkie historie i pozwalają na zaangażowanie wyobraźni.

 

Obrazy na szkle z motywami ludzi w ofercie Naklejkomanii przygotowana została w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć idealną ozdobę do swojego wnętrza, która dopełni aranżacje. Z tego względu obrazy na szkle z ludźmi dostępne są w różnych stylach – począwszy od obrazów nowoczesnych, przez klasyczne, kończywszy na abstrakcyjnych grafikach. Niezależnie jednak od stylu dekoracji naściennej, obrazy na szkle stanowią wyjątkowe dzieła sztuki, które wyróżniają się na tle innych ozdób oryginalnością i nietuzinkowością. 

 

Obrazy na szkle przedstawiające twarze

 

Ludzkie twarze uwiecznione na obrazach na szkle to oryginalna ozdoba do każdego wnętrza, która w zależności od uchwyconych emocji i wyrazu może wprowadzić zupełnie inną atmosferę. Wybierając obrazy na szkle przedstawiające twarze masz dużą swobodę wyboru – możesz zdecydować się na enigmatyczne oblicze zmyślonej twarzy, postawić na twarz uchwyconą w smutku lub euforii. Każdą z takich ozdób wprowadzi do wnętrza zupełnie inny efekt i ekspresję. Obrazy na szkle przedstawiające twarze to nie tylko portrety, ale również twarze ukazane w codziennych sytuacjach i w zaskoczeniu. Dzięki czemu każdy obraz ma inną ekspresję i emanuje zupełnie inną energią. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zaaranżuj swoje ściany dzięki oryginalnym ozdobom.

 

Obrazy na szkle z motywem ludzi i twarzy w ofercie Naklejkomanii wyróżnia wysoka jakość nadruku z uwzględnieniem szczegółów i drobiazgów, a także wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki czemu obrazy na szkle pomimo upływu czasy nie tracą swojego piękna i wciąż doskonale się prezentują we wnętrzach, zapewniając niesamowite efekty wizualne. Takie dzieła sztuki mogą stanowić inspiracje, motywacji, ale również sposób na zatracenie się w historiach i emocjach przedstawionych za pomocą ludzkich postaci i twarzy.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu