Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Strefa prezentu
Produkty
Notes ze zdjęciem na magnesie

Notes ze zdjęciem na magnesie

W naszej rozbudowanej ofercie online dostępny jest notes ze zdjęciem na magnesie, którego cena jest bardzo przystępna! Naklejkomania to doskonale zaopatrzony sklep internetowy, w którym każdy klient znajdzie ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Prezentowane notesy ze zdjęciem cieszą się dużym powodzeniem, ze względu na swoje praktyczne zastosowanie. Zeszyt przyda się do robienia notatek, a tę czynność z pewnością umili fotografia, którą można samodzielnie wybrać w trakcie składania zamówienia. 

Stwórz nowy projekt
Notes ze zdjęciem na magnesie
Notes ze zdjęciem na magnesie
Gotowe projekty
Notes ze zdjęciem na magnesie lista zakupów
Notes ze zdjęciem na magnesie lista zakupów
Notes na magnesie z własnym zdjęciem
Notes na magnesie z własnym zdjęciem
Notes ze zdjęciem na magnesie
Notes ze zdjęciem na magnesie
Notes z własnym zdjęciem na lodówkę
Notes z własnym zdjęciem na lodówkę
Notes na magnesie najlepsza babcia
Notes na magnesie najlepsza babcia

Magnetyczne notesy z własnym zdjęciem

 

Magnetyczny notes z własnym zdjęciem to nie tylko praktyczny element dekoracyjny, ale sposób, by w oryginalny sposób przemycić do wnętrza spersonalizowane ozdoby. Magnetyczny notes ze zdjęciem przyczepionym do lodówki to pewność, że zawsze pod ręką masz kartkę papieru, na której możesz zrobić listę niezbędnych zakupów czy przekazać domownikom ważną informację, ale nie tylko. Dzięki magnetycznym magnesom z własnym zdjęciem masz okazję sięgnąć pamięcią do wspólnie spędzonych chwil i wspomnień, spoglądając na zdjęcie umieszczone na notesie. Przekonaj się, ze magnetyczny notes ze zdjęciem to wyjątkowy element praktyczny i dekoracyjny, który pomoże w spersonalizowaniu wnętrza.

 

Personalizowany notes magnetyczny z własnym zdjęciem – doskonały pomysł na prezent

 

Nie trzeba wydawać dużych sum pieniędzy, aby zachwycić solenizanta świetnym pomysłem na prezent! Najlepiej o tym świadczy szeroki asortyment naszego sklepu internetowego, w którym czekają efektowne notesy ze zdjęciem na magnesie, a także szereg innych produktów w dobrej cenie. Prezentujemy szeroki asortyment online, pełen wyjątkowych gadżetów o dużej funkcjonalności i wysokich walorach estetycznych. W Naklejkomanii zadowolenie klientów jest priorytetem, dlatego oferujemy możliwość personalizacji większości artykułów. 

 

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości notesy na magnesie w atrakcyjnej cenie, które można ozdobić dowolnym zdjęciem. Jest to świetny pomysł na prezent, większość osób ucieszy się bowiem z estetycznego zeszytu do zapisywania ważnych informacji, który zawsze będzie pod ręką. To bardzo dobra propozycja zwłaszcza na upominek dla znajomego z pracy, który np. odchodzi do innej firmy. Ozdabiając gadżet wspólną fotografią wszystkich współpracowników, stworzysz wyjątkową pamiątkę, która będzie przypominać o wspólnie spędzonych chwilach.

 

W sklepie internetowym Naklejkomania można łatwo stworzyć zamówienie, korzystając z kilku dostępnych opcji modyfikacji. W trakcie edytowania projektu notesu należy wczytać zdjęcie w odpowiedniej jakości, które umieścimy na magnesie. Dzięki temu zeszyt można przymocować do lodówki czy tablicy metalowej na notatki. Zapraszamy do sprawdzenia kompletnego katalogu online, w którym czeka wiele innych, wyjątkowych pomysłów na prezenty dla rodziny, przyjaciół czy współmałżonków. 

 

W ofercie Naklejkomanii znajdziesz również magnesy ze zdjęciem, dzięki którym możesz stworzyć na lodówce mini galerię rodzinnych wspomnień!

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu