Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Naklejki
Naklejki na ścianę
Naklejki welurowe

Naklejki welurowe

Naklejki welurowe stanowią wyrafinowaną formę dekoracji. Z pewnością wzbudzą one zainteresowanie wśród zwolenników eleganckich ozdób, które, uatrakcyjniając wnętrza zaprojektowane w nowoczesnym stylu, staną się niepowtarzalnymi, urzekającymi efektownością elementami aranżacyjnymi.

Welur, jako popularny materiał znajdujący zastosowanie w wyrobach odzieżowych, obiciach, dywanach czy wykładzinach, od dawna jest cenioną tkaniną, cechującą się miłym w dotyku pokryciem. Jego walory zostały docenione również przez twórców sztuki użytkowej, którzy postanowili wykorzystać go w różnego rodzaju dekoracjach. W ich gronie znalazły się naklejki welurowe, będące doskonałą ozdobą ściany.

W Naklejkomanii odnajdziesz szeroki wybór naklejek welurowych, dzięki którym stworzysz niepowtarzalną atmosferę w swoim wnętrzu. Nasze propozycje wyśmienicie nadają się do dekorowania mieszkań, restauracji, pubów, biur oraz hoteli. Wybierz swój welurowy motyw i spraw, aby Twoje wnętrze nabrało wyrazistości. Podaruj mu odrobinę miękkiej, pluszowej elegancji.

Wyświetl
35
1 - 0 z 0 ofert

Naklejki na ścianę – Welurowe

 

Naklejki welurowe stanowią wyrafinowaną formę dekoracji. Z pewnością wzbudzą one zainteresowanie wśród zwolenników eleganckich ozdób, które uatrakcyjniając wnętrza zaprojektowane w nowoczesnym stylu, staną się niepowtarzalnymi, urzekającymi efektownością elementami aranżacyjnymi.

W Naklejkomanii odnajdziesz szeroki wybór naklejek welurowych, dzięki którym stworzysz niepowtarzalną atmosferę w swoim wnętrzu. Nasze propozycje wyśmienicie nadają się do dekorowania mieszkań, restauracji, pubów, biur oraz hoteli. Wybierz swój welurowy motyw i spraw, aby Twoje wnętrze nabrało wyrazistości. Podaruj ścianom odrobinę miękkiej, pluszowej elegancji.

 

Naklejki welurowe na ścianę

 

Naklejki welurowe ocieplą każde wnętrze. Poznaj naszą ofertę i wybierz dla siebie wyjątkowe, przyjemne w dotyku, zachwycające miękkością dekoracje: naklejki weluroweWelur, jako popularny materiał znajdujący zastosowanie w wyrobach odzieżowych, obiciach, dywanach czy wykładzinach, od dawna jest cenioną tkaniną, cechującą się miłym w dotyku pokryciem. Jego walory zostały docenione również przez twórców sztuki użytkowej, którzy postanowili wykorzystać go w różnego rodzaju dekoracjach. W ich gronie znalazły się naklejki welurowe, będące doskonałą ozdobą ściany.

 

Samoprzylepne naklejki welurowe

 

Polecane przez nas naklejki ścienne są wykonane z samoprzylepnego weluru. Użyty do ich stworzenia materiał jest grubszy od folii samoprzylepnej. Nie odbijają one światła, ale je pochłaniają. Tym samym, wybierając naklejki welurowe, nabywasz dekoracje, które charakteryzują się wyjątkową intensywnością barw. Poszukujesz delikatnych i eleganckich ozdób na ścianę, lustro lub szafę? Nasze propozycje spiszą się w tej roli wyśmienicie.

Dekoracyjną naklejkę welurową tworzą trzy warstwy. Składa się ona z papieru podkładowego, okleiny welurowej oraz papieru transportowego. Jej aplikacja jest bardzo prosta. Przed wyklejeniem dociśnij wszystkie warstwy. Odklej papier transportowy z naklejką i przylep na powierzchnię, która ma być udekorowana. Mocno dociśnij okleinę welurową. Oderwij papier transparentny i gotowe!

 

Duże naklejki welurowe na ścianę

 

Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, by trafić w każdy gust i sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz nie tylko małe, ale również duże naklejki welurowe. Dzięki temu każdy może dobrać idealny model naklejki z weluru, która ozdobi jego wnętrze i nada mu stylowego, intrygującego charakteru. Co więcej, welurowe naklejki możesz zamówić w dowolnym rozmiarze, by jak najlepiej dopasować je do wnętrza.

Jeżeli zainteresował Cię konkretny motyw, kliknij obrazek naklejki i przejdź do strony, na której określisz szczegółowe parametry zamówienia. Sprawdź wzornik kolorów oraz dostępne formaty naklejek welurowych. Po wybraniu stosownych opcji określ dodatkowo, czy interesuje Cię zakup naklejki w podstawowej wersji, czy preferujesz jej odbicie lustrzane.

Serdecznie zachęcamy Cię do przeanalizowania wszystkich kategorii Naklejkomanii. Poszukujesz klasycznych naklejek z folii samoprzylepnej? Interesują Cię szablony malarskie? W naszej ofercie odnajdziesz wiele ciekawych propozycji, które pozwolą Ci udekorować ściany, lustra, meble, fronty lodówek oraz innych użytkowych obiektów na wiele sposobów.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu