Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Obrazy na płótnie i plakaty
Reprodukcje
Hokusai Katsushika

Hokusai Katsushika

Wyświetl
35
cena: od 125,00 zł
Obraz Żurawie na ośnieżonym drzewie - reprodukcja grafiki Hokusai Katsushika 92057
4 osoby kupiły 4 sztuki
cena: od 130,00 zł
Reprodukcja Portretu Japońska kobieta III - reprodukcja szkicu Hokusai Katsushika 92056
cena: od 125,00 zł
Obraz Żurawie na ośnieżonym drzewie - reprodukcja grafiki Hokusai Katsushika 92057
4 osoby kupiły 4 sztuki
cena: od 130,00 zł
Reprodukcja Portretu Japońska kobieta III - reprodukcja szkicu Hokusai Katsushika 92056
cena: od 130,00 zł
Obraz Ptaki - reprodukcja japońskiego szkicu Hokusai Katsushika 92055
cena: od 130,00 zł
Obraz Różowy kwiat - reprodukcja japońskiego malunku Hokusai Katsushika 92054
cena: od 130,00 zł
Obraz Bambus - reprodukcja japońskiego malunku Hokusai Katsushika 92050
cena: od 61,00 zł
Reprodukcja Portretu Japońska kobieta II - reprodukcja malunku Hokusai Katsushika 92048
1 - 6 z 6 ofert

Reprodukcje obrazów - Hokusai Katsushika

Szukasz oryginalnych obrazów? Reprodukcje obrazów Hokusai Katsushika z naszej oferty trafiają w najbardziej wyrafinowane gusta. Hokusai to jeden z najbardziej znanych japońskich malarzy, który jest znany nie tylko w swoim kraju, lecz także na całym świecie. Żył i tworzył w latach 1760-1849, a jego dzieła do dzisiaj są obecne na całym świecie w formie reprodukcji. Najbardziej zasłynął z drzeworytów wykonywanych w specyficznym stylu ukiyo-e. Tego typu obrazy nie są spotykane u europejskich artystów, więc w każdym wnętrzu będą stanowiły efektowną ciekawostkę. To właśnie Katsushika jest jednak uznawany za jednego z największych inspiratorów europejskiego nurtu impresjonizmu. Obrazy Hokusai Katsushika są bardzo uniwersalne i pasują do różnych rodzajów wnętrz. W naszej ofercie można znaleźć także reprodukcje innych artystów.

Reprodukcje obrazów Hokusai Katsushika na płótnie

Wykonując reprodukcje Hokusai Katsushika bazujemy na nowoczesnym sprzęcie pozwalającym na perfekcyjne odwzorowanie oryginalnych dzieł. Dzięki maszynom i dobrze dopasowanemu tuszowi uzyskujemy niezwykłą głębię kolorów. Ponadto dobrze widoczne są nawet najdrobniejsze detale, dzięki dopasowaniu wysokiej rozdzielczości. Obrazy nanosimy na płótno bawełniane Canvas dedykowane do tego typu zastosowań. Jest to najlepszy materiał do wykonywania reprodukcji obrazów. Nasze reprodukcje Hokusai Katsushika są bardzo trwałe i odporne na działanie promieni UV. Nawet po wielu latach zachowują swój pierwotny wygląd i wszystkie barwy. Reprodukcje dostępne są jako obrazy jednoczęściowe. Wykonujemy je w wielu formatach jeśli chodzi o wielkość, zaczynając od stosunkowo niewielki, a kończąc na obrazach w rozmiarze 100 x 200 cm.

Reprodukcje obrazów Hokusai Katsushika - najsłynniejsze dzieła

Hokusai, jeden z najwybitniejszych japońskich artystów pozostawił po sobie setki dzieł. W naszym asortymencie można znaleźć reprodukcje Hokusai Katsushika taki obrazów, jak:

Wszystkie obrazy Hokusai Katsushika są dość oryginalne. Świetnie sprawdzą się w klasycznych wnętrzach, ale nie tylko. Mogą stanowić ozdobę nowoczesnych pomieszczeń, a także lokali usługowych, handlowych, czy gastronomicznych. Stylistyka, której trzymał się Japończyk, jest bardzo uniwersalna i ponadczasowa, a także zbliżona do europejskiego impresjonizmu. Malarstwo obrazy są u nas dostępne w różnych wariantach – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą obrazów i plakatów.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu