Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Fototapety
Fototapeta fototapety na ścianę las we mgle 64011
Przesuń kursorem w prawo lub lewo i wybierz najlepszy kadr.
Dostosuj zdjęcie
/ 2

Fototapeta fototapety na ścianę las we mgle 64011

4.9 8 ocen produktu
178 osób kupiło 191 sztuk
Wpisz wymiar
Szerokość [cm]
Wysokość [cm]
8 materiałów do wyboru
Wybierz materiał tapety
Przesuwaj strzałkami w lewo lub w prawo
Mitylon
Tapeta mitylon
cena: 59,00 zł / m2
Wariant ekonomiczny
Grubość 150g/m2, delikatnie chropowata, kolory stonowane, materiał jak matowy, tapeta nie odbija refleksów świetlnych. Maksymalna szerokość brytu 148cm.
Nasycenie kolorów:
Grubość materiału:
 • Nie kurczy się i nie rozciąga
 • Materiał bezpieczny dla zdrowia
 • Nie blaknie pod wpływem światła
 • Można przecierać suchą szmatką
 • Można przecierać wilgotną szmatką
Performance
Tapeta performance
cena: 89,00 zł / m2
Najlepszy stosunek cena - jakość
Grubość 190g/m2, gładka, nie posiada żadnej struktury, delikatnie odbija refleksy świetlne, kolory intensywne. Maksymalna szerokość brytu to 156cm.
Nasycenie kolorów:
Grubość materiału:
 • Nie kurczy się i nie rozciąga
 • Materiał bezpieczny dla zdrowia
 • Nie blaknie pod wpływem światła
 • Można przecierać suchą szmatką
 • Można przecierać wilgotną szmatką
Premium
Tapeta performance
5 struktur do wyboru
cena: 129,00 zł / m2
Bezkompromisowa jakość
Grubość 350g/m2 ze strukturami; linen imituje płótno, leather imituje skórę, brush imituje ślady po pędzlu, grated imituje beton, a grain strukturę włókien drzewnych. Kolory są intensywne. Maksymalna szerokość brytów 128 - 133cm.
Nasycenie kolorów:
Grubość materiału:
 • Nie kurczy się i nie rozciąga
 • Materiał bezpieczny dla zdrowia
 • Nie blaknie pod wpływem światła
 • Można przecierać suchą szmatką
 • Można przecierać wilgotną szmatką
Wybierz strukturę materiału PREMIUM
Canvas samoprzylepny
Canvas samoprzylepny
cena: 109,00 zł / m2
Łatwość montażu
Matowe płótno samoprzylepne, nie wymaga dodatkowych klejów, intensywna kolorystyka. Maksymalna szerokość brytu to 148cm. Nie zalecamy do ścian pomalowanych farbą lateksową, akrylową lub ceramiczną.
Nasycenie kolorów:
Grubość materiału:
 • Nie kurczy się i nie rozciąga
 • Materiał bezpieczny dla zdrowia
 • Nie blaknie pod wpływem światła
 • Można przecierać suchą szmatką
 • Można przecierać wilgotną szmatką
Podsumowanie
Szerokość:
Wysokość:
Materiał:
Promocja
Cena:
Cena:
cena: 36,00 zł
Przewidywany czas realizacji: 3 dni rob. + dostawa (1-2 dni rob.)
Pomiędzy wizualizacją, a gotowym wydrukiem mogą wystąpić minimalne różnice kolorystyczne, które zależą od indywidualnych ustawień monitora.
Zapłać szybkim przelewem lub
Blik - logo
Kup w zestawie Warto dokupić Odkryj Opis Opinie
Kup w zestawie
Warto dokupić
Obraz na ścianę do sypialni salonu las we mgle 41237
333 osoby kupiły 342 sztuki
Obraz na ścianę do sypialni las, jeleń, wilk 20354
131 osób kupiło 131 sztuk
Obraz na płótnie do sypialni, salonu, wilki, las 20294
72 osoby kupiły 72 sztuki
Obraz na ścianę do sypialni salonu mgła las 41364
22 osoby kupiły 23 sztuki
Panele szklane na ścianę zatopiony las w sztormie 42445
1 osoba kupiła 2 sztukę
Plakat Zaczarowany las 61140
16 osób kupiło 16 sztuk
Obraz jednoczęściowy ścienny las w mgle 15175
58 osób kupiło 58 sztuk
Panele kuchenne PCV 14381 Las
1 osoba kupiła 1 sztukę
Panel szklany do kuchni 14381 las
3 osoby kupiły 3 sztuki
Obraz do sypialni, salonu tajemniczy las 32216
2 osoby kupiły 2 sztuki
Zegar ścienny do sypialni, salonu, las zza mgły Z007
1 osoba kupiła 1 sztukę
Obrazy na ścianę 5 częściowy 20177 tajemniczy las
6 osób kupiło 6 sztuk
Obraz na ścianę do sypialni salonu mgła las 41365
10 osób kupiło 12 sztuk
Zestaw do montażu fototapet klej wałek nożyk
617 osób kupiło 631 sztuk
Opis

Fototapeta las we mgle do salonu i sypialni
Poczuj na własnej skórze poranną mgłę, leżąc jeszcze pod ciepłą kołdrą. Fototapeta las we mgle to idealna propozycja do sypialni, salonu lub holu. Możesz ją również umieścić w łazience. Las we mgle z całą pewnością wprowadzi do Twojego domu odrobinę tajemniczości i harmonii w postaci naturalnego piękna. Oglądaj szczyty drzew zaraz po przebudzeniu, by łagodnie rozpocząć każdy dzień!
Poznaj powody, które sprawiają, że warto zamówić fototapetę las we mgle do salonu lub sypialni z naszej oferty
fototapeta las we mgle w salonie lub fototapeta las we mgle w sypialni to produkt, który przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania! Wysokiej jakości wydruk z całą pewnością przeniesie Cię na łono natury zawsze wtedy, gdy poczujesz taką potrzebę. Wykorzystaj fototapetę las we mgle na wymiar, by uatrakcyjnić swój dom lub biuro.
Nasza fototapeta las we mgle to pewność, że:
- otrzymasz produkt o najwyższej jakości,
- dopasujesz rozmiar tapety do wybranej ściany,
- masz cztery różne podkłady do wyboru,
- otrzymasz ją w ciągu kilku dni roboczych.
Postaw na klimatyczne dodatki i wprowadź do swojego wnętrza odrobinę naturalnego piękna. Zakochaj się w lesie pogrążonym we mgle od Naklejkomanii!

FOTOTAPETA FOTOTAPETY NA ŚCIANĘ LAS WE MGLE
Frazy: fototapeta las we mgle 1900, fototapeta las we mgle salon 320, fototapeta las we mgle sypialnia 140, fototapeta las we mgle na wymiar 40.

 

TAPETA FILZELINOWA PERFORMANCE 190g/m2

Tapeta filzelinowa Performance jest gładką tapetą celulozowo-filzelinową. Montaż odbywa się przy zastosowaniu standardowych narzędzi do aplikacji – klej rozprowadza się tylko na ścianę! Gramatura ok. 190 g/m2. Kolory żywe. Tapeta szybko wysycha i jest odporna na rozerwanie i zarysowania. Produkt sklasyfikowany jest jako trudno palny (nawet zadrukowany). Wykorzystana do wyrobu tapeta celuloza dysponuje certyfikatem FSC, a wyprodukowana tapeta posiada oznaczenie CE. W przypadku długotrwałej ekspozycji w miejscach narażonych na zabrudzenia takich jak kuchnie, bary, puby konieczne jest zabezpieczenie wydruku laminatem. Wydruk jest podzielony na bryty do max szer 148 cm

 

CANVAS SAMOPRZYLEPNY

Matowe płótno samoprzylepne (nie wymaga stosowania dodatkowych klejów przy montażu), posiada specjalną powłokę, która pozwala uzyskać niezwykłą kolorystykę i rozdzielczość drukowanego obrazu, charakteryzuje się dużą wodoodpornością. Jest to idealny materiał dla osób, które pragną szybko i czysto odmienić pomieszczenie. Montaż nie wymaga specjalistycznej wiedzy, wystarczy ściągnąć papier podkładowy i nanieść wydruk na wybraną powierzchnię. Wydruk może zostać podzielony na bryty o szerokości do 140 cm.

 

TAPETA FILZELINOWA MITYLON 150g/m2

Mitylon Wallpaper 150 to flizelina lateksowa powstała z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy spoiwa lateksowego. Gramatura ok. 150 g/m2. Gładka matowa powierzchnia zapewnia ochronę przed refleksami świetlnymi, na ścianie wygląda bardzo naturalnie. Materiał nie kurczy się i nie rozciąga podczas aplikacji na ścianę. Do aplikacji używamy typowych narzędzi do tapetowania – klej, wałek tapeciarski. Klejem smarujemy tylko ścianę. Kolorystyka matowa. Wydruk jest podzielony na bryty do max szer 148 cm

 

Opis opcji
Fizelina mitylon 150g
Fizelina mitylon 150g
Fizelina mitylon o grubości 150g/m2 jest gładka jednak posiada delikatną strukturę. Kolory na tym materiale są stonowane, sam materiał jest matowy dzięki czemu tapeta nie odbija refleksów świetlnych. Materiał nie kurczy się i nie rozciąga podczas aplikacji na ścianę. Do aplikacji używamy typowych narzędzi do tapetowania – klej, wałek tapeciarski. Klejem smarujemy tylko ścianę. Wydruk jest podzielony na bryty do max szer 148 cm. Do montażu wymagane jest użycie kleju do tapet flizelinowych.
Fizelina performance 190g
Fizelina performance 190g
Fizelina performance o grubości 190g/m2 jest gładka, nie posiada żadnej struktury. Kolory na tym materiale są żywsze. Materiał nie kurczy się i nie rozciąga podczas aplikacji na ścianę. Do aplikacji używamy typowych narzędzi do tapetowania – klej, wałek tapeciarski. Klejem smarujemy tylko ścianę. Wydruk jest podzielony na bryty do max szer 156 cm. Do montażu wymagane jest użycie kleju do tapet flizelinowych.
Canvas samoprzylepny
Canvas samoprzylepny
Matowe płótno samoprzylepne (nie wymaga stosowania dodatkowych klejów przy montażu), posiada specjalną powłokę, która pozwala uzyskać niezwykłą kolorystykę. Montaż nie wymaga specjalistycznej wiedzy, wystarczy ściągnąć papier podkładowy i nanieść wydruk na wybraną powierzchnię. Materiał jest repozycjonowalny dzięki czemu podczas montażu fototapetę można odklejać i przyklejać ponownie. Wydruk jest podzielony na bryty do max szer 148 cm.
Fizelina Premium LINEN ze strukturą 350g
Fizelina Premium LINEN ze strukturą 350g
Fizelina Premium ze strukturą na podkładzie fizelinowym o grubości 350g/m2, posiada charakterystyczną, widoczną strukturę, sprawiająca wrażenie wydruku na grubym płótnie. Cyfrowo zadrukowana tapeta może być myta, lekkie lub średnie zabrudzenia mogą być usunięte za pomocą łagodnego detergentu i wilgotnej szmatki. Nie zaleca się intensywnego szorowania materiału. Materiał nie kurczy się i nie rozciąga podczas aplikacji na ścianę. Do aplikacji używamy typowych narzędzi do tapetowania – klej, wałek tapeciarski. Klejem smarujemy tylko ścianę. Wydruk jest podzielony na bryty do max szer 126 cm. Do montażu wymagane jest użycie kleju do tapet flizelinowych.
Fizelina Premium GRATED ze strukturą 350g
Fizelina Premium GRATED ze strukturą 350g
Fizelina Premium ze strukturą na podkładzie fizelinowym o grubości 350g/m2, posiada charakterystyczną, widoczną strukturę o strukturze surowego betonu. Cyfrowo zadrukowana tapeta może być myta, lekkie lub średnie zabrudzenia mogą być usunięte za pomocą łagodnego detergentu i wilgotnej szmatki. Nie zaleca się intensywnego szorowania materiału. Materiał nie kurczy się i nie rozciąga podczas aplikacji na ścianę. Do aplikacji używamy typowych narzędzi do tapetowania – klej, wałek tapeciarski. Klejem smarujemy tylko ścianę. Wydruk jest podzielony na bryty do max szer 134 cm. Do montażu wymagane jest użycie kleju do tapet flizelinowych.
Fizelina Premium BRUSH ze strukturą 350g
Fizelina Premium BRUSH ze strukturą 350g
Fizelina Premium ze strukturą na podkładzie fizelinowym o grubości 350g/m2, posiada charakterystyczną, widoczną strukturę o powierzchni pędzla. Cyfrowo zadrukowana tapeta może być myta, lekkie lub średnie zabrudzenia mogą być usunięte za pomocą łagodnego detergentu i wilgotnej szmatki. Nie zaleca się intensywnego szorowania materiału. Materiał nie kurczy się i nie rozciąga podczas aplikacji na ścianę. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Do aplikacji używamy typowych narzędzi do tapetowania – klej, wałek tapeciarski. Klejem smarujemy tylko ścianę. Wydruk jest podzielony na bryty do max szer 134 cm. Do montażu wymagane jest użycie kleju do tapet flizelinowych.
Fizelina Premium LEATHER ze strukturą 350g
Fizelina Premium LEATHER ze strukturą 350g
Fizelina Premium ze strukturą na podkładzie fizelinowym o grubości 350g/m2, posiada charakterystyczną, widoczną strukturę skórzanego materiału. Cyfrowo zadrukowana tapeta może być myta, lekkie lub średnie zabrudzenia mogą być usunięte za pomocą łagodnego detergentu i wilgotnej szmatki. Nie zaleca się intensywnego szorowania materiału. Materiał nie kurczy się i nie rozciąga podczas aplikacji na ścianę. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Do aplikacji używamy typowych narzędzi do tapetowania – klej, wałek tapeciarski. Klejem smarujemy tylko ścianę. Wydruk jest podzielony na bryty do max szer 134 cm. Do montażu wymagane jest użycie kleju do tapet flizelinowych.
Fizelina Premium Smooth o grubości 350g
Fizelina Premium Smooth o grubości 350g
Fizelina Premium Smooth o grubości 350g/m2, posiada gładkie, satynowe wykończenie. Cyfrowo zadrukowana tapeta może być myta, lekkie lub średnie zabrudzenia mogą być usunięte za pomocą łagodnego detergentu i wilgotnej szmatki. Nie zaleca się intensywnego szorowania materiału. Materiał nie kurczy się i nie rozciąga podczas aplikacji na ścianę. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Do aplikacji używamy typowych narzędzi do tapetowania – klej, wałek tapeciarski. Klejem smarujemy tylko ścianę. Wydruk jest podzielony na bryty do max szer 133 cm. Do montażu wymagane jest użycie kleju do tapet flizelinowych.
Kupiłeś ten produkt? Oceń go:
Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od Aneta
Tapeta bardzo ładnie prezentuje się na ścianie. Podzielona na 2 duże arkusze wyjątkowo łatwo dała się położyć. Jestem zadowolona z efektu
2023-09-18 18:03:40 Aneta
Opinia potwierdzona zakupem
Super produkt, łatwe klejenie, polecam.
2023-08-24 08:53:50 Szymon
Opinia od Jolanta
Śliczna tapeta, bardzo dobrze docięta, w ogóle nie widać łączenia. A klei się do ściany sama. Na pewno jeszcze coś tu zamówię
2023-01-14 15:15:05 Jolanta
Opinia potwierdzona zakupem
Przepiękna tapeta, idealnie pasuje na łączeniu. Bardzo łatwo się przykleja. Na pewno zamówię jeszcze
2023-01-14 12:49:25 Jolanta
Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od Małgorzata
Bardzo dobra jakość. Tapeta łatwa w klejeniu. Polecam z czystym sumieniem.
2022-10-24 15:40:04 Małgorzata
Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od Marta
Tapeta piękna. Osoby, które ją kładły też zachwalały "stan techniczny".
2022-09-03 18:58:26 Marta
Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od Karolina
Świetne wykonanie, tapeta bardzo łatwa w położeniu, pięknie się prezentuje. W ogóle się nie brudzi ( mamy też dwie inne tapety z Naklejkomanii z przed kilku lat i wyglądają jak nowe) Bardzo, bardzo polecam ...
2022-08-19 10:27:39 Karolina
wszystko ok..
2022-01-29 19:54:01 urszula
+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu