Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Edukacja
Edukacyjna maskownica na grzejnik Zmysły: słuch i wzrok 7673
Przesuń kursorem w prawo lub lewo i wybierz najlepszy kadr.
Dostosuj zdjęcie
/ 2

Edukacyjna maskownica na grzejnik Zmysły: słuch i wzrok 7673

Wpisz wymiar
Szerokość [cm]
Wysokość [cm]
cena: 67,00 zł
Ilość
Pomiędzy wizualizacją, a gotowym wydrukiem mogą wystąpić minimalne różnice kolorystyczne, które zależą od indywidualnych ustawień monitora.
Zapłać szybkim przelewem lub
Blik - logo
Warto dokupić Odkryj Opis Opinie
Warto dokupić
Edukacyjna maskownica na grzejnik Liczymy po angielsku 7667
1 osoba kupiła 1 sztukę
Okleina edukacyjna na biurko, angielski alfabet 17023
3 osoby kupiły 3 sztuki
Okleina edukacyjna na biurko, części mowy 17022
1 osoba kupiła 2 sztukę
Naklejka ścienna dla dzieci - naklejka edukacyjna ALFABET
64 osoby kupiły 68 sztuki
Naklejki na schody z hasłami motywacyjnymi zestaw 2
5 osób kupiło 6 sztuk
Naklejki na schody z hasłami motywacyjnymi zestaw 1
7 osób kupiło 7 sztuk
Maskownica mata magnetyczna na grzejnik kaloryfer 7475 kominek
787 osób kupiło 806 sztuk
Mata magnetyczna na grzejnik osłona kaloryfera grzejnika 7566
120 osób kupiło 133 sztuk
Opis

Nowoczesne czasy wymagają niebanalnych rozwiązań. Właśnie takie możemy zaoferować do ubogacenia Twojej placówki oświatowej. Zdecyduj się na unikatowe materiały dydaktyczne, połączone z akcesoriami o wartościach estetycznych. Przekonaj się, że wiedzę można czerpać dosłownie zewsząd, a już na pewno z naszych oryginalnych dekoracji z rozwijającymi treściami dla dzieci i młodzieży!

Edukacyjne, magnetyczne maskownice na grzejniki to materiały pełniące kilka funkcji. Zmieniają zwyczajne kaloryfery w powierzchnię z potencjałem dekoracyjnym, spajają je z aranżacją reszty pomieszczenia, zabezpieczając je przy tym przed zniszczeniami i zabrudzeniami.

Zabawa w doktora z dziećmi w przedszkolu z użyciem poprawnych części ciała? Specjalistyczna wiedza dla najmłodszych, podana w przystępnej formie? Ciekawostki zaspokajające dziecięcą potrzebę szczegółowego poznania własnego działania? Wszystkie te rzeczy i treści umożliwi Ci zakup naszej magnetycznej maty na kaloryfer Zmysły: słuch i wzrok. Rozejrzyj się dookoła, aby dostrzec, jak wiele przestrzeni może zyskać nową wartość, gdyby tylko wprowadzić w nią rozwijające treści w atrakcyjnej formie. Z naszymi matami na grzejniki to możliwe. Usłysz potrzeby dzieci, zobacz ich zainteresowanie światem i dbaj o ich rozwój niebanalnymi, a skutecznymi tak samo, jak metody tradycyjne.

MAGNETYCZNA OSŁONA GRZEJNIKA

Osłona grzejnika to mata z magnetycznym podłożem, przeznaczona do zabezpieczania i dekorowania kaloryferów. Powierzchnię maskownicy pokrywa matowy laminat.

Osłona przeznaczona jest do kaloryferów panelowych - stalowych i blaszanych - posiadających co najmniej 40% powierzchni, do której magnes będzie przylegać.

Montaż maskownicy nie wymaga specjalistycznych narzędzi oraz klejów, poprzez swoje magnetyczne podłoże, mata przylega do metalu. Wystarczy nałożyć ją na wybrany kaloryfer. Maksymalna temperatura rozgrzanego grzejnika, na którym może znajdować się mata, wynosi 40℃.

Kupiłeś ten produkt? Oceń go:
+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu