Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Edukacja
Edukacyjna maskownica na grzejnik Układ słoneczny - ciekawostki 7672
Przesuń kursorem w prawo lub lewo i wybierz najlepszy kadr.
Dostosuj zdjęcie
/ 2

Edukacyjna maskownica na grzejnik Układ słoneczny - ciekawostki 7672

2 osoby kupiły 2 sztuki
Wpisz wymiar
Szerokość [cm]
Wysokość [cm]
cena: 67,00 zł
Ilość
Pomiędzy wizualizacją, a gotowym wydrukiem mogą wystąpić minimalne różnice kolorystyczne, które zależą od indywidualnych ustawień monitora.
Zapłać szybkim przelewem lub
Blik - logo
Warto dokupić Odkryj Opis Opinie
Warto dokupić
Okleina edukacyjna na biurko, angielski alfabet 17023
3 osoby kupiły 3 sztuki
Naklejka ścienna dla dzieci - naklejka edukacyjna ALFABET
64 osoby kupiły 68 sztuki
Maskownica mata magnetyczna na grzejnik kaloryfer 7475 kominek
787 osób kupiło 806 sztuk
Mata magnetyczna na grzejnik osłona kaloryfera grzejnika 7566
120 osób kupiło 133 sztuk
Opis

Nowoczesne czasy wymagają niebanalnych rozwiązań. Właśnie takie możemy zaoferować do ubogacenia Twojej placówki oświatowej. Zdecyduj się na unikatowe materiały dydaktyczne, połączone z akcesoriami o wartościach estetycznych. Przekonaj się, że wiedzę można czerpać dosłownie zewsząd, a już na pewno z naszych oryginalnych dekoracji z rozwijającymi treściami dla dzieci i młodzieży!

Edukacyjne, magnetyczne maskownice na grzejniki to materiały pełniące kilka funkcji. Zmieniają zwyczajne kaloryfery w powierzchnię z potencjałem dekoracyjnym, spajają je z aranżacją reszty pomieszczenia, zabezpieczając je przy tym przed zniszczeniami i zabrudzeniami.

Pomóż dzieciom i młodzieży mieć ambicje do sięgania po same gwiazdy! Czy potraktujesz to stwierdzenie jako metaforę czy dosłowną sentencję - warto już od najmłodszych lat wzbudzać w chłopcach i dziewczynkach zapał do zdobywania wiedzy, aby w przyszłości robiły niesamowite rzeczy. Zapewnij uczniom stały dostęp do ciekawostek związanych z kosmosem i wszechświatem, wybierając magnetyczną matę na kaloryfer z Układem Słonecznym. Kosmos skrywa tak wiele tajemnic. Zapewnij więc najmłodszym podstawy, które w przyszłości mogą zaowocować chęcią odkrycia przez nich innych niezwykłości wszechświata!

MAGNETYCZNA OSŁONA GRZEJNIKA

Osłona grzejnika to mata z magnetycznym podłożem, przeznaczona do zabezpieczania i dekorowania kaloryferów. Powierzchnię maskownicy pokrywa matowy laminat.

Osłona przeznaczona jest do kaloryferów panelowych - stalowych i blaszanych - posiadających co najmniej 40% powierzchni, do której magnes będzie przylegać.

Montaż maskownicy nie wymaga specjalistycznych narzędzi oraz klejów, poprzez swoje magnetyczne podłoże, mata przylega do metalu. Wystarczy nałożyć ją na wybrany kaloryfer. Maksymalna temperatura rozgrzanego grzejnika, na którym może znajdować się mata, wynosi 40℃.

 

Kupiłeś ten produkt? Oceń go:
+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu