Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Edukacja
Edukacyjna maskownica na grzejnik Tabliczka mnożenia z sową 7680
Przesuń kursorem w prawo lub lewo i wybierz najlepszy kadr.
Dostosuj zdjęcie
/ 2

Edukacyjna maskownica na grzejnik Tabliczka mnożenia z sową 7680

2 osoby kupiły 2 sztuki
Wpisz wymiar
Szerokość [cm]
Wysokość [cm]
cena: 67,00 zł
Ilość
Pomiędzy wizualizacją, a gotowym wydrukiem mogą wystąpić minimalne różnice kolorystyczne, które zależą od indywidualnych ustawień monitora.
Zapłać szybkim przelewem lub
Blik - logo
Warto dokupić Odkryj Opis Opinie Inni użytkownicy również przeglądali
Warto dokupić
Edukacyjna maskownica na grzejnik Łatwa gramatyka 7678
1 osoba kupiła 1 sztukę
Okleina edukacyjna na biurko, angielski alfabet 17023
3 osoby kupiły 3 sztuki
Okleina edukacyjna na biurko, części mowy 17022
1 osoba kupiła 2 sztukę
Maskownica mata magnetyczna na grzejnik kaloryfer 7475 kominek
785 osób kupiło 804 sztuk
Mata magnetyczna na grzejnik osłona kaloryfera grzejnika 7566
118 osób kupiło 131 sztuk
Opis

Nowoczesne czasy wymagają niebanalnych rozwiązań. Właśnie takie możemy zaoferować do ubogacenia Twojej placówki oświatowej. Zdecyduj się na unikatowe materiały dydaktyczne, połączone z akcesoriami o wartościach estetycznych. Przekonaj się, że wiedzę można czerpać dosłownie zewsząd, a już na pewno z naszych oryginalnych dekoracji z rozwijającymi treściami dla dzieci i młodzieży!

Edukacyjne, magnetyczne maskownice na grzejniki to materiały pełniące kilka funkcji. Zmieniają zwyczajne kaloryfery w powierzchnię z potencjałem dekoracyjnym, spajają je z aranżacją reszty pomieszczenia, zabezpieczając je przy tym przed zniszczeniami i zabrudzeniami.

Wyuczenie się na pamięć tabliczki mnożenia to od wielu lat obowiązek uczniów, którego spełnienia wymaga się już w szkole podstawowej, bowiem znajomość iloczynu konkretnych liczb zwielokrotnionych przez siebie nawzajem jest niezbędna do wykonywania zadań z każdego działu matematyki. Umieszczenie tabliczki mnożenia na magnetycznej maskownicy na grzejnik to sposób na tematyczne przyozdobienie sal zajęciowych, a także wprowadzenie do szkół pomocy dydaktycznych, z których skorzystać może kilka pokoleń uczniów, dzięki jakości oferowanych materiałów, sankcjonujących ich trwałość. Z takimi materiałami edukacyjnymi nikogo nie będzie dziwić, dlaczego sowa przyozdabiająca matematyczny motyw ma tak duże oczy - będzie to wynikiem podziwu dla uczniów tak świetnie radzących sobie z matematyką!

MAGNETYCZNA OSŁONA GRZEJNIKA

Osłona grzejnika to mata z magnetycznym podłożem, przeznaczona do zabezpieczania i dekorowania kaloryferów. Powierzchnię maskownicy pokrywa matowy laminat.

Osłona przeznaczona jest do kaloryferów panelowych - stalowych i blaszanych - posiadających co najmniej 40% powierzchni, do której magnes będzie przylegać.

Montaż maskownicy nie wymaga specjalistycznych narzędzi oraz klejów, poprzez swoje magnetyczne podłoże, mata przylega do metalu. Wystarczy nałożyć ją na wybrany kaloryfer. Maksymalna temperatura rozgrzanego grzejnika, na którym może znajdować się mata, wynosi 40℃.

 

Kupiłeś ten produkt? Oceń go:
Inni użytkownicy również przeglądali
+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu