Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !

Większości z nas tablica kredowa kojarzy się z okresem dzieciństwa, kiedy to jako uczniowie rozwiązywaliśmy na niej różnego rodzaju zadania, a przerwy mijały na wykręcaniu gąbek i przygotowywaniu ich na kolejną lekcję. Obecnie tablice kredowe przeżywają drugą młodość i to nie tylko na szkolnych ścianach. Od pewnego czasu tablice kredowe stały się bardzo popularnym elementem praktycznej dekoracji ścian w naszych domach, ale także w biurach, kawiarniach czy salach zabaw dla dzieci. Za sprawą możliwości ich dowolnego cięcia i przyklejania, dają wszystkim użytkownikom, niezależnie od wieku, nieograniczone zastosowania.

Samoprzylepna tablica kredowa w naszym domu — zastosowania

Skoro o zastosowaniach mowa, samoprzylepna tablica kredowa idealnie sprawdzi się między innymi w pokoju dziecięcym. Nasze najmłodsze pociechy będą miały mnóstwo miejsca, żeby dać upust swojej malarskiej kreatywności, a rodzice zaoszczędzą pieniądze nie tylko na papierze i kredkach, ale także na dość częstym malowaniu ścian czy wymianie nieodwracalnie porysowanych mebli. W przypadku tablicy wystarczy ściereczka lub gąbka i cała zabawa zaczyna się od nowa. Dzieci w oka mgnienia sprawią, że czarna, nudna tablica zmieni się w kolorową galerię rysunków, będących wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju dekoracją pokoju. Z całą pewnością tablica znajdzie szereg zastosowań również w pokoju nastolatka. Kawałek ściany może zastąpić organizer, na którym znajdzie się plan lekcji oraz zajęć, najważniejsze daty, przypomnienia o zbliżających się wydarzeniach.

Idealne miejsce dla tablicy znajdzie się również w kuchni – stworzymy na niej listę zakupów, spiszemy przepisy i ważne informacje, ale także w prosty sposób zostawimy wiadomość dla najbliższych. Koniec z odklejającymi się karteczkami! Tablica śmiało może zastąpić tapetę czy obrazy w salonie. W oryginalny i bardzo praktyczny sposób odmieni wnętrze, stając się praktyczną dekoracją, którą można zapełnić wedle własnego uznania, jedynym ograniczeniem będzie nasza wyobraźnia.

Tablica kredowa sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w restauracji

Warto pamiętać, że tablica sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu, ale także w biurze, na przykład jako tablica informacyjna czy miejsce na wszelkiego rodzaju komunikaty. Cały czas warto mieć na uwadze jej pierwotne zastosowanie – żaden kurs ani poważne szkolenie nie obejdzie się bez zapisania najważniejszych zagadnień. Wreszcie tablica świetnie sprawdzi się na ścianach kawiarni czy restauracji. Zapisane na niej menu, ofertę, informację, czy chociażby danie dnia można dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb.

Tablica kredowa – edukacja przez zabawę

Ciężko wyobrazić sobie miejsca, w których przebywają dzieci, a w których nie ma tablicy. To świetne rozwiązanie dla osób prowadzących domowe przedszkola lub sale zabaw. Tablica poza oczywistymi zastosowaniami, takimi jak rysowanie, może przysłużyć się do edukacji połączonej z zabawą. Dzieci chętnie wykorzystają ją przy grze w kalambury, przy wszelkiego rodzaju zagadkach, rebusach, ale także do uczenia się pisania i czytania.

Tak jak dowolna może być treść, którą zapełnimy nasze tablice, taka sama mnogość i dowolność charakteryzuje jej wykorzystanie. Możliwość dowolnego cięcia i przyklejania tablicy tylko ułatwi sprawę. Drugie życie ścian połączone z praktycznym zastosowaniem są jej najlepszą rekomendacją.

Jagoda Walczak
Jagoda Walczak

Z wykształcenia mgr filologii polskiej, z zamiłowania grafik komputerowy, jej pasją jest sztuka, śledzenie trendów wnętrzarskich oraz szeroko pojęty design.

Powiązane produkty
Samoprzylepna Tablica kredowa na ścianę meble -
1102 osoby kupiły 1301 sztuki
Podobał Ci się artykuł? Oceń go:
+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu