Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !

Prezenty dla miłośników psów - co kupić psiarzom?

20-12-2023
Prezenty dla miłośników psów - co kupić psiarzom?

Psiarz i kociarz, czyli określenia, które stały się równorzędne z innymi słowami opisującymi cechy charakteru – to osoby nie lubiące, ale niemalże ubóstwiające kolejno psy i koty, otaczające się motywami oraz przedmiotami powiązanymi z tymi właśnie zwierzętami. Dlatego oczywistym wydaje się, że świąteczne prezenty dla wspomnianych ludzi również powinny zawierać wymienione motywy. Zapoznaj się z naszymi artykułami z pomysłami na upominki, aby mieć pewność, że prezenty dla miłośników kotów lub psów, które wybierzesz dla najbliższych, będą oryginalne i trafione!

Prezent dla wielbiciela psów

Prezent dla miłośnika zwierząt może mieć dwojaki charakter. Dlaczego? Każdy wielbiciel zwierząt posiada najpewniej przynajmniej jednego pupila, toteż prezent dla fanki albo fana psów będzie trafiony, jeżeli dopasujemy go do właściciela lub... jego czworonożnego przyjaciela! A to automatycznie zwiększa nam pulę pomysłów na prezenty dla miłośników psów. Co może nimi być? Na przykład:

- ubrania z motywem psów, także analogiczne akcesoria, choćby czapki, skarpetki, szaliki
- zabawne kubki z tymi zwierzątkami
- personalizowane prezenty ze zdjęciem właściciela i pupila: plakaty, ubrania, pościele, kalendarze itp.

A kilka pomysłów na prezent bezpośrednio dla pupila psiarza?

- ozdobna obróżka z jego imieniem
- codzienne akcesoria dla zwierzęcia (np. nowe miski, szczotka do sierści, legowisko albo przysmaki)
- zabawki 

Zakładamy jednak, że powyższe upominki mogą wydawać się nieco tendencyjne i przewidywalne, a wszyscy zachwycają się prezentami oryginalnymi, czy też niespodziankami, w których widać świetną znajomość oraz zrozumienie pasji obdarowywanej osoby. Dalsze prezentowe propozycje, to właśnie takie nieszablonowe, inspirujące zestawienia – przedmioty z naszych list na pewno pozytywnie zaskoczą wszystkich miłośników psów!

Prezent dla psiarza

Pomysł na oryginalny prezent dla psiarza, poza nawiązaniami do ulubionego pupila, powinien odpowiadać także charakterowi obdarowywanego, jego pozostałym pasjom i innym hobby lub zachęcać do nowych aktywności. Traktuj poniższą listę propozycji, jako gotowy poradnik, ale także swobodne wskazówki, które ułatwią Ci obranie ciekawych kierunków myślenia, jak sprawić, aby Twój prezent dla wielbiciela psów był naprawdę wyjątkowy! Nasze pomysły to:

 • książki o trenowaniu psów lub pogłębianiu z nimi emocjonalnej więzi, skupione na lepszym zrozumieniu zachowań czworonogów
 • wykupienie jednego lub całej sesji treningów dla psa
 • bilet na wystawę rasowych psów
 • filmy lub gry komputerowe i konsolowe, gdzie psy są głównymi bohaterami albo istotnymi postaciami w rozgrywce
 • zabawne spinki do mankietów w kształcie psów, krawat albo muszka z takim samym motywem

Prezent dla psiary

Wiele z pomysłów na upominek dla psiarzy ma uniwersalny charakter, dlatego świetnie sprawdzą się również, jako prezent dla miłośniczki psów. Jednakże, zależnie od uosobienia danej dziewczyny, mogą interesować ją inne rodzaje produktów związanych z ukochanymi zwierzętami. Podrzucamy więc kolejne pomysły:

 • bony do spa dla zwierząt
 • kosmetyki w ozdobnych, tematycznych opakowaniach
 • tekstylia, domowe akcesoria i ozdoby w kształcie lub z motywami psów
 • torby i torebki z ulubionymi czworonogami
 • dekoracje do włosów
 • rezerwacja posiłku w lokalu pozwalającym na wprowadzanie psów, oferującymi dla zwierząt posiłek lub miejsce do zabawy z innymi pupilami

Jak widać prezenty z tak popularnymi motywami, jak psy, wcale nie muszą być banalne i schematyczne. Upominki świąteczne, urodzinowe czy na jakiekolwiek inne okazje z motywami tych zwierząt nadal mogą zaskoczyć obdarowywanego, nawet jeżeli wydaje się, iż psiarz, któremu wręczamy prezent, nadruki oraz ilustracje psów ma już na wszystkich możliwych przedmiotach oraz że wykupił wszystkie istniejące gadżety z ich wzorami!

Zuzanna Golec
Zuzanna Golec

Jestem zakochana we współczesnej popkulturze oraz słowie pisanym. Ukończyłam studia kulturoznawcze ze specjalizacją film i nowe media. Uważam się za osobę kreatywną, wyrażającą się artystycznie poprzez ubiór i twórczość w wielu dziedzinach.

Powiązane produkty
Podobał Ci się artykuł? Oceń go:
+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu