Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !

Naklejki do pokoju dziecięcego – wybierz najlepsze artykuły!

Naklejki do pokoju dziecięcego – wybierz najlepsze artykuły!

Szukasz pomysłów na aranżację pokoju dziecięcego? Wypróbuj naklejki ścienne dla dzieci! Sprawdź, jakie dekoracje wprowadzają do pomieszczeń bajkowy klimat. Podpowiadamy, czym udekorować przestrzeń przeznaczoną dla małych chłopców i dziewczynek. Obejrzyj najmodniejsze motywy ozdób z motylami i smokami.

Naklejki na ścianę 3D dla dzieci

Dlaczego warto zdecydować się na naklejki na ścianę 3D dla dzieci? Przede wszystkim to bardzo prosty sposób na urozmaicenie aranżacji. Tego rodzaju ozdoby:

  • nie wymagają przeprowadzania remontu,

  • łatwo dopasowują się do określonej przestrzeni,

  • dostępne są w bardzo korzystnych cenach.

Jeśli maluch podrośnie i zmieni się jego gust, wymiana dekoracji nie będzie stanowić żadnego problemu. Wystarczy zamienić grafikę na wzór bardziej zgodny z aktualnymi zainteresowaniami mieszkańca. Rodzice zdają sobie sprawę z faktu, że aranżowanie pokoju dziecięcego to spore wyzwanie i nie da się utrzymać jednego wystroju przez wiele lat. Idealnym rozwiązaniem jest zatem dobór neutralnej bazy i urozmaicanie jej efektownymi ozdobami ściennymi.

Jak wybrać naklejki dla swojej pociechy?

W sklepach dostępne są różnorodne motywy dekoracji, w tym samoprzylepne motylki i kwiaty. Dużo pozytywnych emocji wśród małych lokatorów wzbudzają też naklejki ze smokami. Jaki produkt wybrać? Czym kierować się przy jego zakupie? Warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, takich jak charakterystyka przestrzeni i temperament swoich pociech.

Symbolika kolorów

W dziecięcym świecie nie powinno zabraknąć kolorów. Choć we współczesnych aranżacjach bardzo popularne są stonowane barwy, takie jak biel, szarość i beż, warto dodać do nich kilka silniejszych akcentów. Idealnym tego przykładem są zielone motylki przyklejane na magnes. Efektownie ożywiają przestrzeń i sprawiają, że jest bardziej atrakcyjna dla wyobraźni malucha. Takie ozdoby można kupić w różnych wariantach kolorystycznych. Przy ich wyborze warto kierować się symboliką barw oraz skojarzeniami, jakie budzą:

  • różowy doskonale sprawdza się u dziewczynek zafascynowanych światem księżniczek,

  • niebieski uspokaja i sprzyja wyciszeniu się, dzięki czemu może pomóc złagodzić temperament buntowniczych brzdąców,

  • zielony poprawia nastrój i wprowadza przytulny, naturalny klimat.

Można zdecydować się także na motylki kolorowe, które swoim wyglądem bardzo przypominają naturalne owady. Dzięki takim dekoracjom mali mieszkańcy mogą uczyć się bliskiego kontaktu z naturą i pozbyć się stresu, który pojawia się w zetknięciu ze stworzeniami żyjącymi w lasach, parkach i na łąkach.

Rozwijanie zainteresowań

Twoje dziecko uwielbia smoki? Pamiętaj, że warto wspierać jego pasje i zainteresowania. Fantastyczne przygody z bajek doskonale rozwijają dziecięcą wyobraźnię i kształtują różne postawy życiowe, takie jak odwagę, waleczność i uczciwość. Słuchaj, co mówi Twoja pociecha i na tej podstawie wybieraj dekoracje do jej pokoju. Możesz kupić na przykład naklejki na szafę dla dziecka ze smokiem, który swoim wyglądem przypomina ilustrację z książki z legendami i opowieści fantasy. Tego typu motywy doskonale sprawdzają się u starszaków. Często są powodem do dumy i chwalenia się między kolegami.

Rodzaj materiału i miejsce na dekorację

Przy zakupie ozdób trzeba wybrać rodzaj materiału, z jakiego zostały wykonane. Dostępne są między innymi wersje:

  • welurowe, które w dotyku przypominają zamsz,

  • gładkie i matowe na folii, która nie odbija światła,

  • lustrzane odbicia, bazujące na symetrycznym odbiciu obrazu.

Duże zestawy naklejek najczęściej wykonywane są z folii samoprzylepnej, czego idealnym przykładem jest grafika z zaczarowanymi dinozaurami. Warto umieszczać je w dobrze widocznych miejscach, na przykład przy łóżku i obok kącika zabaw.

Naklejki ścienne dla najmłodszych

Chcesz zachwycić swoją pociechę? Podaruj jej naklejki na szafę dla dzieci! Te produkty z powodzeniem przykleisz też na ścianę. Chcesz poznać więcej modnych wzorów? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci tanio i efektownie udekorować dziecięcy pokój. Znajdziesz u nas dekoracje ze zwierzętami, postaciami z bajek i kwiatami.

Jagoda Walczak
Jagoda Walczak

Z wykształcenia mgr filologii polskiej, z zamiłowania grafik komputerowy, jej pasją jest sztuka, śledzenie trendów wnętrzarskich oraz szeroko pojęty design.

Powiązane produkty
Motyle 3D na magnes, naklejka, ZIELONE,DP
28 osób kupiło 45 sztuk
Motyle 3D na magnes, naklejka,KOLOROWE,DP
149 osób kupiło 174 sztuk
Naklejka dekoracyjna na ścianę SMOK 4
13 osób kupiło 13 sztuk
Naklejka dekoracyjna na ścianę SMOK 5
5 osób kupiło 5 sztuk
Naklejka dekoracyjna na ścianę SMOK 7
5 osób kupiło 5 sztuk
Naklejki dla dzieci na ścianę zaczarowane dinozaury 41550
217 osób kupiło 228 sztuk
Naklejka dekoracyjna na ścianę kwiat 34
11 osób kupiło 12 sztuk
Naklejka dekoracyjna na ścianę, kwiaty 206
31 osób kupiło 33 sztuk
Naklejka dekoracyjna na ścianę, kwiaty 221
9 osób kupiło 10 sztuk
Naklejka dekoracyjna na ścianę, kwiaty 223
20 osób kupiło 20 sztuk
Naklejka dekoracyjna na ścianę, motyle motylki 2315
162 osoby kupiły 178 sztuki
Naklejka dekoracyjna na ścianę, kwiaty o72
5 osób kupiło 5 sztuk
Naklejka dekoracyjna na ścianę, kwiaty o54
11 osób kupiło 11 sztuk
Naklejka dekoracyjna na ścianę, kwiaty o59
16 osób kupiło 17 sztuk
Podobał Ci się artykuł? Oceń go:
+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu