Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !

Fototapeta do biura? Sprawdź nasze inspiracje!

Fototapeta do biura? Sprawdź nasze inspiracje!

Ze względu na to, ale też własne codzienne samopoczucie powinieneś zadbać o atmosferę tego miejsca – im więcej zaangażowania w to włożysz, tym doskonalsze efekty osiągniesz. O co chodzi? Już tłumaczymy – to oczywiste, że to, jak czujesz się w swoim biurze, może znacząco oddziaływać na Twą zawodową skuteczność. Praca wykonywana w chaotycznym, zaniedbanym wnętrzu nie będzie tak efektywna, jak ta, której oddasz się w biurze czystym, urządzonym nie tylko w sposób praktyczny, ale także zgodnie z Twoimi upodobaniami. Jeżeli więc masz możliwość ingerowania w aranżację swojej biurowej przestrzeni, nie poprzestań na zamiarach, ale bierz się do dzieła!

Po pierwsze – porządek

Diabeł tkwi w szczegółach, ale zanim zaczniesz myśleć nad doborem dodatków, musisz dobrze zorganizować przestrzeń wokół siebie – przede wszystkim chodzi o biurko oraz o wszystko, co znajduje się w zasięgu Twego wzroku. Nie pozwól na to, by cokolwiek było w stanie odwrócić Twą uwagę od obowiązków. Bałagan, nieprzetarte, lepkie od kurzu półki czy wyschnięty kwiatek w doniczce w kolorze, którego nie cierpisz – na początek pozbądź się tego, co po prostu wizualnie Ci przeszkadza. Schludne biuro to także czysty umysł i wewnętrzna harmonia – sprawdź, a się przekonasz!

Po drugie – fototapeta

Biuro zostało uporządkowane i usunąłeś z niego wszystko, co zbędne. Teraz czas na to, by ustalić charakter wnętrza. Może być on zdeterminowany branżą – kancelaria prawnicza musi prezentować się elegancko, w gabinecie nowoczesnego architekta lub designera można pokusić się o odrobinę kontrolowanego szaleństwa, natomiast domowe biuro możesz zaaranżować całkowicie dowolnie, według własnego uznania. Jeśli nie masz ani czasu, ani ochoty na remont, dobrym rozwiązaniem, które pozwoli Ci szybko i łatwo uzyskać świetne efekty, będzie fototapeta. Jaka nada się do biura? To zależy, jaką funkcję będzie miała spełniać. Oto przykłady nadruków naściennych, które sprawdzą się w biurach o różnym charakterze. Są eleganckie, nowoczesne, na tyle ciekawe, by urozmaicić wnętrze, ale też na tyle stonowane, by zamiast rozpraszać, ułatwiać skupienie i stymulować kreatywność. Musisz pamiętać, że biuro wiele mówi o Tobie i zaangażowaniu, które wkładasz w pracę. Aby zrobić dobre wrażenie i dobrze się w nim czuć, niech będzie eleganckie, ale też nowoczesne. Co powiesz na geometryczny wzór na szarym tle? Biurowy klimat odzwierciedli też fototapeta z zegarami, natomiast klimat industrialnego gabinetu pięknie podkreśli surowa, biała cegła.

Ostatni krok – dopełnianie charakteru wnętrza

Na sam koniec czas na detale, czyli wszystkie dodatki i drobiazgi, które będą Ci towarzyszyły w biurze. Jeśli zdecydowałeś się na fototapetę, koniecznie musisz zadbać o to, by akcesoria były z nią związane – kolorystycznie, stylistycznie lub tematycznie. Dzięki temu unikniesz wprowadzania do gabinetu zbędnego chaosu. Nie przesadź też z ilością dodatków, zastanów się dwa razy, zanim ustawisz na biurku kolejną i jeszcze jedną rzecz, która wcale nie będzie Ci potrzebna. Gotowe! Urządziłeś idealne biuro!

Jagoda Walczak
Jagoda Walczak

Z wykształcenia mgr filologii polskiej, z zamiłowania grafik komputerowy, jej pasją jest sztuka, śledzenie trendów wnętrzarskich oraz szeroko pojęty design.

Powiązane produkty
Podobał Ci się artykuł? Oceń go:
+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu