Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !

Dom sportowca – zobacz, jak go urządzić w przemyślany sposób!

Dom sportowca – zobacz, jak go urządzić w przemyślany sposób!

Sport to popularny motyw nie tylko wśród zawodników, ale i kibiców. Doskonale sprawdza się w dekoracjach ściennych, takich jak plakaty, tapety i naklejki. Często taka tematyka kojarzona jest z chłopięcymi pokojami, ale jak wiadomo, sport nie zna wieku ani płci. Wszystko zależy od zainteresowań danej osoby, a także uprawianej aktywności. Odkryj modne sposoby na urządzenie wnętrza w stylu sportowym!

Ze stadionu do czterech ścian

Dzieci od najmłodszych lat są zafascynowane aktywnością ruchową. W tym czasie rozwijają się pasje, a z czasem pojawiają się wzory do naśladowania. Sport oraz uprawiający go sportowcy należą często do pierwszych prawdziwych zainteresowań dzieci i młodzieży. Zanim rodzic zdąży się obejrzeć, jego pociecha już kolekcjonuje wszystko, co związane z ukochaną dyscypliną. Nierzadko zamiłowanie do sportu pielęgnowane jest przez całą rodzinę oraz dorosłych już kibiców.

Niewątpliwie najpopularniejszym dziś sportem jest piłka nożna, która swoimi prostymi zasadami przyciąga fanów w każdym wieku. Jeśli planujesz urządzić pokój dla zapalonego kibica footballu, zwracaj uwagę na motywy związane z piłką, znanymi graczami czy barwami klubowymi.

Jednak dyscyplin sportowych jest znacznie więcej! Ich uprawianie może być powiązane z temperamentem czy aktualnymi trendami. Wśród młodych szczególnym uznaniem cieszą się m.in. skateboarding, narciarstwo, czy sporty wodne, np. windsurfing.

Aranżując wnętrze dla fana sportu, postaw na oryginalne rozwiązania. Oprócz statuetek i koszulek zawodników na ścianie dobrze jest postawić na ciekawe dekoracje: fototapety z piłkarzami, plakaty z herbem ulubionego klubu czy inspirujące naklejki.

Jak na trybunach stadionu, czyli piłka 3D

Młodsi fani sportu szczególnie docenią nietuzinkowe rozwiązania dekoracyjne. Zwykły plakat to za mało? Postaw na tapetę na ścianę z piłką nożną z trójwymiarowym efektem. Wśród naszych propozycji wyróżnia się nadruk imitujący mur rozbity kopniętą przez zawodnika futbolówką.

Alternatywą dla tego pomysłu jest fototapeta z płonącymi piłkami, które sprawiają wrażenie, jakby zaraz miały wyskoczyć ze ściany.

Nadruki 3D doskonale sprawdzają się w pokojach dziecięcych oraz młodzieżowych. Można w ten sposób podkreślić zamiłowanie do sportu, a jednocześnie uzyskać prawdziwie imponujący efekt dekoracyjny.

Być jak Lewandowski

Odpowiednimi dodatkami możesz stworzyć w pokoju dziecka klimat rodem ze stadionu piłkarskiego. Nic nie zastąpi prawdziwych emocji przeżywanych podczas meczu, ale wykreujesz namiastkę sportowej atmosfery za pomocą dodatków. Fototapeta z piłkarzami może stanowić zarówno tematyczną dekorację, jak i inspirację.

Gusta mogą się zmieniać, zwłaszcza fascynacje poszczególnymi sportowcami. Zamiast oklejać ściany nietrwałymi plakatami, warto zdecydować się na tapetę. W tym wariancie nie został przedstawiony żaden znany zawodnik, lecz jedynie sylwetka z numerem. W ten sposób ukazane zostało piękno sportu, a dekoracja może śmiało przetrwać kilka sezonów.

Skate park w pokoju

Wśród sportów, które są wyjątkowo popularne wśród młodzieży i dorosłych, można znaleźć jazdę na deskorolce, czyli skateboarding. To dyscyplina, która ma swoich fanów zwłaszcza wśród nastolatków. Charakterystyczna subkultura zawodników oraz miłośników tej aktywności szczególnie przemawia do młodych ludzi.

Urządzając nowoczesny pokój dla córki lub syna, wybierz fototapety na ścianę młodzieżowe z motywem skateboardingu. W naszym sklepie znajdziesz ciekawą propozycję utrzymaną w kolorystyce sepii. Dzięki temu dekoracja może stać się bazą do oryginalnego zaaranżowania całej przestrzeni. Sprawdzi się tu zarówno odważny akcent graffiti, jak i bardziej stonowane dodatki.

Postaw na sportowe dodatki od naklejkomania.eu

Można podkreślać swoje sportowe zainteresowanie na różne sposoby. Wielu fanów lubi otaczać się przedmiotami nawiązującymi do ulubionej dyscypliny lub zawodnika, któremu intensywnie kibicują. Prawdziwego miłośnika sportu poznasz po tym, jak wygląda jego pokój. Chcesz zaaranżować wnętrze dla kibica? Postaw na wysokiej jakości dekoracje od naklejkomania.eu. Znajdziesz u nas fototapety dla dzieci z piłką nożną oraz innymi popularnymi dyscyplinami. Wybierz oryginalne i efektowne propozycje na ozdobienie ścian!

Jagoda Walczak
Jagoda Walczak

Z wykształcenia mgr filologii polskiej, z zamiłowania grafik komputerowy, jej pasją jest sztuka, śledzenie trendów wnętrzarskich oraz szeroko pojęty design.

Powiązane produkty
Naklejka na ścianę, dziura 3D, konie 275
34 osoby kupiły 36 sztuki
Naklejka na ścianę, dziura 3D, piłka nożna 288
44 osoby kupiły 44 sztuki
Naklejka na ścianę, dziura 3D,piłka w bramce 294
32 osoby kupiły 32 sztuki
Naklejka na ścianę, dziura 3D piłka 2372
447 osób kupiło 462 sztuk
Naklejka na ścianę, dziura 3D piłka 2347
86 osób kupiło 92 sztuk
Naklejka na ścianę, dziura 3D piłka 2381
1 osoba kupiła 1 sztukę
Naklejka na ścianę, dziura 3D piłka 2382
4 osoby kupiły 4 sztuki
Podobał Ci się artykuł? Oceń go:
+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu