Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !

Dekoracje do biura

Dekoracje do biura

Biuro to miejsce, które powinno zarazem pobudzać kreatywność pracowników, ale i stanowić dobrze urządzoną wizytówkę naszej firmy. Dlatego tak istotne jest, aby zadbać o ciekawe dekoracje biurowe, świadczące o kreatywności i profesjonalizmie marki. Sprawdź nasze propozycje na interesujące dodatki gotowe upiększyć niejedno miejsce pracy.

Nietypowe tablice korkowe

Rozważając wybór dekoracji biurowych, warto wziąć pod uwagę elementy będące zarazem estetyczne, jak i praktyczne. Ostatnia z cech jest niezwykle cenna w przypadku ograniczonej przestrzeni biurowej, która również może być przyjemna dla oka. Nasza propozycja na funkcjonalne ozdoby to tablice korkowe. Dostępne są w postaci akwarelowej, antycznej lub tradycyjnej mapy świata, na której pracownicy mogą zaznaczyć spółki, z którymi współpracuje firma, miejsce wyjazdu na delegację, ale przede wszystkim — przypiąć karteczki z zaległymi zadaniami do wykonania. Jeżeli tablica korkowa przedstawiająca mapę nie komponuje się z wystrojem biura — polecamy złożyć indywidualne zamówienie z wybranym wzorem.

Zestaw czarnych ramek

W pracy spędzamy niemalże połowę życia, dlatego warto, aby wystrój naszego biura sprawiał, że przychodzimy do niego z radością i dobrze się w nim czujemy. Zestaw połączonych ze sobą, sześciu czarnych ramek to doskonały sposób na urozmaicenie ścian, ale i sprawienie, że nasza rodzina będzie zawsze blisko. Jeżeli przestrzeń biurowa ma zachować raczej formalny charakter — w czarnych, eleganckich ramkach mogą znaleźć się neutralne zdjęcia przyrody czy fotohistoria firmy i prezentacja jej produktów. Ramki z fotografiami to tradycyjny, lecz nieustannie niezawodny pomysł na dostosowanie pokoju do osobistych gustów.

Nowoczesny zegar ścienny

Doskonałą dekoracją biurową łączącą funkcjonalność i nowoczesny design stanie się nieoczywisty zegar ścienny. Przymocowany w widocznym miejscu może zauważalnie usprawnić wykonywane zadania i poprawić organizację pracowników. Dzięki minimalistycznemu wzorowi oraz klasycznej czerni, zegar skomponuje się z każdym rodzajem wnętrz oraz doda im elegancji i modernistycznego, surowego wyglądu. Jeżeli pragniemy tchnąć w miejsce pracy odrobinę życia, polecamy zwrócić uwagę na zegary 3D wzbogacone o napisy, florystyczne kształty, czy te wykonane z brzozowej sklejki. Niezależnie od tego, jaki wzór wybierzemy, ten niebanalny czasomierz udekoruje biurowe wnętrze.

Eleganckie lustra dekoracyjne

Lustra, tak jak przepiękny obraz powieszony na ścianie, mogą udekorować wnętrze i dodać mu szykowności. Ponadto doskonale optycznie powiększają przestrzeń, w której się znajdują, co często w przypadku niewielkich biur stanie się nieocenionym rozwiązaniem. Oprócz tego w tafli lustra można sprawdzić swoją prezencję bez konieczności wychodzenia do toalety. Pragnąc unowocześnić wizerunek biura, polecamy zapoznać się z ofertą luster w kształcie rozmaitych kół i pierścieni, kwadratów, sześciokątów czy tafli przypominających plastry miodu.

Naklejki na drzwi

Ostatnim elementem gotowym nadać przestrzeni biurowej zupełnie niespotykanego wyglądu, są naklejki na drzwi. Kolorowe kwiaty, malownicze widoki Paryża, Londynu, Wenecji i innych miast, rozmaite zwierzęta czy indywidualny projekt to sprytny sposób na udekorowanie pokoju, a także na zakamuflowanie nieestetycznych skrzydeł drzwiowych. Ponadto naklejki przyklejone do szklanych drzwi zapewnią pracownikom odrobinę prywatności.

Jagoda Walczak
Jagoda Walczak

Z wykształcenia mgr filologii polskiej, z zamiłowania grafik komputerowy, jej pasją jest sztuka, śledzenie trendów wnętrzarskich oraz szeroko pojęty design.

Powiązane produkty
Podobał Ci się artykuł? Oceń go:
+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu