Naklejki na szybę 

Jest 26 produktów.

Nudne wnętrze, a do tego wielkie szyby, które umożliwiają zajrzenie do środka wszystkim, którzy mijają dane pomieszczenie? To bardzo częsty problem zarówno w biurach wychodzących na często używany korytarz, jak i w mieszkaniach, gdzie przestrzeń jest wyznaczona przez tafle szkła. Choć daje ono wiele światła i świetnie może komponować się z nowoczesnymi meblami, to jednak niekiedy mamy potrzebę stworzenia wrażenia przytulności, a przede wszystkim intymności. Warto w tym przypadku przed gruntownymi remontami sprawdzić, czy naklejki na okna nie będą lepszym wyjściem od bardziej inwazyjnych działań. Są to produkty, dzięki którym uzyskuje się na szybie efekt piaskowania szkła. Tym samym ograniczamy widoczność, a jednocześnie nie rezygnujemy z naturalnego światła. Naklejki na szyby okienne mają jednak o wiele więcej zalet. Jedną z nich jest kwestia ochronna, ponieważ dobrze dobrana naklejka zabezpieczy szybę przed porysowaniem i zniszczeniem. Stosowanie tych naklejek jest bardzo łatwe.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Naklejki na szyby okienne

Jeśli aranżujesz biuro, oczywiście najlepszym wyborem będą w tym przypadku neutralne naklejki na okna. Doskonale spiszą się wtedy, kiedy Twoje biuro ma część ścian właśnie ze szkła. Niekiedy spotykamy się z tym rozwiązaniem w dużych firmach, w których projektantom zależy na wpuszczaniu światła w odległe części biura. Dobrze jednak, by oddzielić przestrzeń przeznaczoną do pracy od korytarzy czy miejsc na spotkania biznesowe. Naklejki na okno bez wzoru lub z delikatnym ornamentem pozwolą wprowadzić do pomieszczenia odpowiedni styl.

Z czego są wykonane te elementy? To folia mrożona, która pozwala uzyskać efekt piaskowania szkła. Nie widać więc przez taką szybę tego, co dzieje się po drugiej stronie. Możemy być jednak pewni, że pomieszczenia nie utoną w mroku. Otrzymujemy piękną płaszczyznę, która delikatnie przepuszcza promienie słoneczne - mogą one wpadać przez wykrojone wzory.

Już dziś sprawdź ofertę naszego sklepu w tym zakresie. Gwarantujemy szeroki wybór produktów wysokiej klasy. Łatwo można zamontować je na szkle, a podczas demontażu nie zostawiają śladów kleju. Utrzymanie w czystości takiej folii jest proste - wystarczy przecierać powierzchnię mokrą szmatką lub myć jak zwykłe okna. Podstawą jest jednak precyzyjne przyczepienie folii na szybę, więc musisz trzymać się instrukcji, a jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Naklejki na szybę

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Tagi

Blog Categories