3 szybkie sposoby na odświeżenie przestrzeni kuchennej

3 szybkie sposoby na odświeżenie przestrzeni kuchennej

Jeśli wygląd Twojej kuchni przestał Cię cieszyć, ale nie masz czasu lub ochoty na remont – jesteś we właściwym miejscu. Przed Tobą proste i skuteczne sposoby na odświeżenie aranżacji bez kłopotliwego kucia w ścianach. Przedstawiamy trzy detale, dzięki którym w jedną lub kilka chwil odmienisz wystrój – maty magnetyczne na lodówkę, naklejki i samoprzylepne zegary. Czytaj dalej i daj się zainspirować!

Kuchnia to serce całego domu!

Nie bez powodu mów się, że kuchnia jest sercem domu. To właśnie w niej mieszkańcy spotykają się na porannej kawie, wspólnie przygotowują posiłki, a często także jedzą je, ponieważ pomieszczenie to często spełnia funkcję jadalni. Wystrój wnętrza powinien tworzyć przyjemną atmosferę, w której miło się przebywa. Przestrzeń powinna być jednocześnie przytulna i stylowa – to drugie osiągniesz dzięki naszym propozycjom. Wszystkie dekoracje, które tu zaproponujemy, wymagają jedynie przyczepienia ich do powierzchni albo przy pomocy magnesowego podkładu, albo warstwy samoprzylepnej. Nasze ciekawe wzorniczo maty na lodówki, naklejki do kuchni i zegary na ścianę to sprawdzone oraz proste sposoby na aranżacyjną przemianę. Odczaruj z nami nudne wnętrze!

Maty magnetyczne na lodówkę - szybko i estetycznie!

Zacznijmy od najszybszej z metod dekorowania. Mata magnetyczna na lodówkę pozwala tanio odmienić wygląd urządzenia, które często już nie prezentuje się najlepiej ze względu na wiele lat użytkowania. Co niezwykle ważne – na Naklejkomania.eu określisz liczbę części, z jakich składać ma się Twoja ozdoba oraz wymiar poszczególnych elementów. Bez względu na to, ile lodówka ma drzwi i jakiej są one wielkości, u nas zamówisz spersonalizowany produkt. Wystarczy, że wpiszesz liczbę centymetrów w odpowiednie pole widoczne przy wyrobie i gotowe! W ramach kontrastu proponujemy dwa zupełnie inne wzory:

Naklejki do kuchni - oznacz to wyjątkowe miejsce!

Jeśli interesuje Cię zmiana wyglądu aranżacji bez konieczności malowania – sprawdź nasze naklejki do kuchni na ścianę. Pośród produktów znajdziesz zabawne i urocze napisy, a także wiele pięknych oraz ciekawych wzorów. Proponujemy te samoprzylepne ozdoby w dwóch wariantach, wycięte w:

  • miękkim i bardziej wypukłym welurze
  • solidnej matowej folii PCV.

Każda z dekoracji dostępna jest w różnych rozmiarach, dzięki czemu dobierzesz wielkość naklejki do potrzeb i metrażu. To jednak nie koniec możliwości personalizacji wyrobu. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą paletą kolorów, spośród których wybierzesz barwę odpowiednią do swojej kuchni. Wszystkie elementy samoprzylepnej ozdoby naniesione są na papier transferencyjny. Dzięki temu nakładanie produktu staje się dziecinnie proste. Aby dać Ci przedsmak różnorodności, jaka króluje pośród naszych wyrobów, proponujemy trzy naklejki; każda z nich jest zupełnie inna.

Zegar to w kuchni niezbędny przedmiot

A teraz prawdziwa wisienka na torcie – naklejany zegar do kuchni! Każdy z elementów produktu – nawet jego mechanizm – pokryty jest taśmą o silnych właściwościach klejących, która pozwala wygodnie i szybko przytwierdzić go do ściany. Do każdego produktu dołączony jest szablon, który ułatwia prawidłowe naniesienie poszczególnych części naklejanego zegara. Oferujemy szeroki wybór wzorów, spośród których łatwo znajdziesz odpowiedni wyrób do swojej kuchni. Jeśli lubisz oryginalne ozdoby, które zaskoczą Twoich gości – ta dekoracja sprawdzi się tutaj doskonale.

Czas na kuchenne rewolucje!

Bez względu na to, czy interesuje Cię ciekawy samoprzylepny zegar, nietypowa naklejka na ścianę czy efektowna mata magnetyczna – lub inaczej magnesowa – na lodówkę, wszystko to znajdziesz u nas. Zapraszamy do sklepu, gdzie czekają na Ciebie wzory i motywy, które spersonalizujesz zgodnie ze swoimi potrzebami. Jeśli kuchenne rewolucje, to tylko z Naklejkomania.eu. Sprawdź!

Podobał Ci się artykuł? Oceń go:
Brak komentarzy i ocen.
Mogą Cię zainteresować...
Koszyk