Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !

Instrukcje

Samoprzylepna naklejka welurowa to ciekawa i wszechstronna dekoracja ścian, która skutecznie ożywi każde pomieszczenie. Aby uzyskać zamierzony efekt, należy jednak zadbać o jej właściwą aplikację. Jak prawidłowo przygotować ścianę, aby ozdoba nie odklejała się i nie odstawała od jej powierzchni? Jakie narzędzia przygotować? Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu instruktażowego. Zachowanie zaprezentowanych reguł montażu ściennych dekoracji daje Ci pewność, że spełnią swoje zadanie i posłużą Ci dłużej.

Prawidłowe mocowanie naszych ściennych ozdób to kwestia zarówno odpowiedniego przygotowania powierzchni, materiałów, jak i samej techniki naklejania. Na szczęście powyższe czynności nie wymagają ani rozległej wiedzy, ani specjalistycznych narzędzi. Aby naklejka z folii samoprzylepnej odpowiednio się trzymała, wystarczy jedynie znajomość kilku podstawowych zasad, które prezentujemy na naszym filmie instruktażowym. Dzięki niemu dowiesz się, jak zaaplikować dekorację na wybraną powierzchnię oraz jak postępować w przypadku problemów na każdym z etapów montażu.

Efektowna okleina na biurko to doskonały sposób na to, aby w kilka minut odświeżyć stary, zużyty blat. Aby naklejka ściśle przylegała do powierzchni i nie ulegała nieestetycznym marszczeniom, warto zastosować technikę klejenia „na mokro”, z wykorzystaniem spryskiwacza, rakli oraz suszarki. Wymaganą sekwencję czynności dokładnie prezentujemy na naszym filmie instruktażowym. Z treści filmiku dowiesz się, w jaki sposób przygotować blat do procesu montażu oraz jak zapobiegać przesuwaniu się arkusza w jego trakcie.

Półprzezroczysta naklejka na szybie to nie tylko efektowny element dekoracyjny, lecz także sposób na zwiększenie Twojej prywatności. Aby cieszyć się pożądanym efektem, należy zachować kilka podstawowych zasad fachowego montażu. W naszym filmie instruktażowym prezentujemy technikę „na mokro”, z użyciem spryskiwacza z wodą, ściereczki, rakli i suszarki. W jaki sposób prawidłowo przygotować powierzchnię pod dekorację? Jak poprawnie oddzielić folię transferową, by nie uszkodzić ozdoby? Zapraszamy do obejrzenia naszej instrukcji.

Winylowe naklejki na płytki to skuteczny sposób na to, by odmienić oblicze Twojej podłogi bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu. Pierwszym krokiem do uzyskania zamierzonego efektu jest oczywiście prawidłowy montaż. Na naszym filmie instruktażowym prezentujemy sekwencję czynności wymaganych do tego, by materiał dekoracyjny się nie odklejał i równomiernie przylegał do podłoża. Wyjaśniamy także, jak prawidłowo dociskać ozdobę do podłoża oraz w jaki sposób przygotować powierzchnię pod aplikację.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu