Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Obrazy na płótnie i plakaty
Obrazy na szkle
Zwierzęta

Zwierzęta

Wyświetl
35
cena: od 199,00 zł
Obraz na szkle Wilk 20746
cena: od 199,00 zł
Obraz na szkle Jeleń 20745
cena: od 199,00 zł
Obraz na szkle Wilk 20746
cena: od 199,00 zł
Obraz na szkle Jeleń 20745
1 - 2 z 2 ofert

Obrazy na szkle – Zwierzęta

 

Pasjonuje Cię świat zwierząt? Kochasz faunę i inspiruje Cię natura? Chcesz oswoić dziki świat fauny i zaprosić zwierzęta do swojego wnętrza? Obrazy na szkle z motywem zwierząt to odpowiedź na Twoje potrzeby i aranżacyjne oczekiwania. Dekorując ściany swojego domu lub mieszkania obrazami na szkle z motywem zwierząt, masz szansę obserwować je w swoim naturalnym środowisku i wprowadzić do swojego wnętrza harmonię i spokój. Obrazy ze zwierzętami są ponadczasową dekoracją, która z pewnością nada wyjątkowego, dzikiego charakteru w każdym wnętrzu. Poznaj nasze propozycje obrazów na szkle z motywem dzikich zwierząt.  

 

Obrazy na szkle przedstawiające dzikie zwierzęta

 

Obrazy na szkle z motywem dzikich zwierząt to dekoracje, które świetnie wpiszą się w niezwykle modny we wnętrzarstwie trend urban jungle. Ten styl aranżacyjny charakteryzuje się wplataniem do wnętrz dekoracji nawiązujących do egzotycznej dżungli i dzikich zwierząt. Styl ten będzie stanowił doskonałą propozycję i jednocześnie odpowiedź na potrzeby kontaktu z przyrodą i dziką fauną. Dlatego też chcąc zaaranżować wnętrza zgodnie z tym stylem wnętrzarskim, warto przemycić do pomieszczenia obrazy na szkle z motywem dzikich zwierząt. Mogą być to zarówno obrazy z lwami, lampartami, tygrysami, ale także te przedstawiające słonie czy też jelenie lub wilki. W zależności od efektu wizualnego, jaki chcemy osiągnąć we wnętrzu, zwierzęta na obrazach na szkle mogą nawiązywać do konwencjonalnych reprodukcji bądź do abstrakcyjnych dzieł sztuki – w każdej postaci obrazy na szkle z motywem dzikich zwierząt będą doskonale się prezentować, jednak zapewnią zupełnie inny efekt aranżacyjny. Dekoracje takie niezależnie od stylu będą stanowić doskonałe uzupełnienie aranżacyjne mieszkania urządzonego zarówno w stylu urban jungle, jak i wnętrz urządzonych w nowoczesnym i klasycznym stylu.

 

Obrazy na szkle z motywem zwierząt domowych i dzikich przedstawicieli fauny to sposób, by wprowadzić do wnętrza elementy natury, ale również nadać pomieszczeniu ekspresji i dynamiki. Oblicza zwierząt uwiecznione na obrazach na szkle pozwalają na stworzenie unikalnego charakteru wnętrza. Zapoznaj się również z innymi obrazami oferowanymi w sklepie internetowym Nalejkomania. Nasz bogaty asortyment ozdób naściennych – obrazów, tapet, fototapet i obrazów ze zdjęć – pozwala na zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z własnymi preferencjami i oczekiwaniami w kwestii efektu wizualnego. Spełnij swoje marzenia i stwórz wnętrze, które będzie nawiązywało do Twoich pasji i zainteresowań.

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu