Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Obrazy na płótnie i plakaty
Słonie

Obrazy na ścianę słonie

Wyświetl
35
cena: od 130,00 zł
Kolorowy obraz Abstrakcyjny słoń z kwiatami 73025
cena: od 130,00 zł
Obraz na ścianę do sypialni miasto nocą, abstrakcja 20375
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 130,00 zł
Kolorowy obraz Abstrakcyjny słoń z kwiatami 73025
cena: od 130,00 zł
Obraz na ścianę do sypialni miasto nocą, abstrakcja 20375
1 osoba kupiła 1 sztukę
cena: od 124,00 zł
Tryptyk do salonu - Pejzaż, Afryka, słonie 12048
3 osoby kupiły 3 sztuki
1 - 3 z 3 ofert

Obrazy – Słonie

Wystrój wnętrza wiele mówi o domownikach – zdradza pasje, upodobania i charakter mieszkańców. Jeśli chcesz wyrazić siebie bez organizacji kosztownego remontu, wystarczy, że postawisz na wyraziste dekoracje naścienne w postaci obrazów. Osobom, które uwielbiają egzotyczne zwierzęta i chcą wnieść do swoich czterech ścian atmosferę safari, z pewnością spodobają się obrazy przedstawiające majestatyczne zwierzęta, jakimi są słonie. Te znane przede wszystkim z filmów przyrodniczych zwierzęta z pewnością pozwolą oderwać się od szarej codzienności i wnieść do wnętrza niesamowity klimat safari. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji obrazów przedstawiających te majestatyczne zwierzęta, dzięki czemu każdy bez trudu odnajdzie idealny obraz do swojego wnętrza, który nada charakteru przestrzeni i wprowadzi niezwykły klimat. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i znajdź obraz ze słoniem, który zawiśnie na jednej ze ścian Twojego domu lub mieszkania!

Obrazy na płótnie przedstawiające słonie

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego wnętrza klimat safari i odrobinę afrykańskiej przygody, idealnym rozwiązaniem będzie obraz na płótnie przedstawiający majestatycznego słonia kroczącego przez sawannę. Możesz zdecydować się na klasyczny obraz przedstawiający słonia, bądź wybrać stylowy i elegancki tryptyk, który w efektowny sposób zapełni przestrzeń na ścianie, stanowiąc centralny punkt skupiający spojrzenia domowników i gości.

W zależności od stylu, jaki dominuje w Twoim domu, możesz wybierać spomiędzy różnych obrazów przedstawiających słonie. Obrazy ze zwierzętami w stonowanych kolorach doskonale prezentować się będą w klasycznych wnętrzach i tych urządzonych w stylu skandynawskim czy boho. Jeśli jednak poszukujesz obrazu na płótnie ze słoniem do nowoczesnego mieszkania oraz urządzonego w stylu loftowym, świetnym rozwiązaniem będą propozycje obozów przedstawiających abstrakcję, np. słonia ukazanego na tle miasta nocą.

Kolorowy obraz ze słoniem

Kolorowe obrazy przedstawiające słonie to ciekawa propozycja naściennej dekoracji, która doskonale będzie kontrastować w monochromatycznych wnętrzach. Obraz w intensywnej kolorystyce stanowić wówczas będzie centralny punkt przestrzeni i efektownie urozmaici wnętrze. Co więcej, kolorowe słonie uwiecznione na obrazach to propozycja dekoracji na ścianę, która sprawdzi się w pokojach dzieci i młodzieży.

Słoń afrykański lub indyjski – wybierz idealny obraz do swojego wnętrza

Słoń afrykański i indyjski, choć na pierwszy rzut oka wyglądają niemal identycznie, to znacząco się od siebie różnią. Dla znawcy i wielbiciela tych majestatycznych zwierząt różnice są oczywiste i widoczne od razu. Dlatego w sklepie Naklejkomania miłośnicy tych zwierząt znajdą obrazy na płótnie przedstawiające słonie afrykańskie i indyjskie. Dzięki temu Twoje wnętrze może ozdobić ulubione zwierze. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz idealny obraz ze słoniem do swojego domu!

+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu