Panele 3D 

W tej kategorii nie ma produktów.

W kategorii tej prezentujemy panele ścienne, dekoracyjne - gipsowe, styropianowe, szklane oraz z PCV. Tak szeroki wybór pozwala z łatwością dobrać model dopasowany do indywidualnych oczekiwań, ale także potrzeb wynikających z cech z pomieszczenia. Panele na ścianę z gipsu znacząco zwiększają izolację cieplną i akustyczną, są przy tym znane ze swojej prostoty eksploatacyjnej. Panel dekoracyjny ze styropianu może mieć rozmaite kształty ze względu na łatwość obróbki. Jest także przyjazny w montażu. Jeśli szukamy trwałości i niebanalnego materiału, należy postawić na produkty ze szkła. Elementy z PCV są natomiast uniwersalne i można je bez problemu stosować w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź opis produktów w wybranej kategorii. Skorzystaj z szerokiej dostępności wzorów, by odmienić swój pokój w prosty i tani sposób. Do montowania większości paneli nie będziesz potrzebował żadnych specjalistycznych narzędzi. Zapoznanie się z instrukcją wystarczy, by przeprowadzić remont samodzielnie i z sukcesem.

Podkategorie

 • Panele gipsowe 3D


  Gips to doskonały materiał, który cieszy się popularnością od wielu lat. I nic dziwnego. Zapewnia w pomieszczeniach wrażenie czystości, przytulności. Jest przy tym prostym tworzywem w obróbce oraz montażu w postaci paneli gipsowych na ścianę. Ścienne panele 3D można dowolnie formować, uzyskując niesamowite projekty. Te wytrzymałe płyty gipsowe dekoracyjne są stosowane w wielu budynkach, nie tylko mieszkalnych, ale także biurach oraz miejscach użyteczności publicznej. Dzięki szerokiej palecie dostępnych kolorów, wielu możliwościach doboru rozmiarów oraz rozmaitych fakturach, każdy klient z pewnością odkryje model dla siebie. Nie zapomnij skorzystać z innych naszych kategorii oraz porad na blogu. Dzięki temu będziesz w stanie świadomie wybrać produkt, który najlepiej wpisze się w estetykę Twojego wnętrza oraz w indywidualne oczekiwania montażowe i gust. Na naszej stronie możesz także liczyć na porady ekspertów i doradztwo w zakresie m.in. tego, jakie panele gipsowe wybrać oraz z jakich narzędzi korzystać przy montażu.

 • Panel szklany

  Materiał, jakim jest szkło hartowane, znany również jako szkło bezpieczne, jest poddawany obróbce cieplnej, aby był mocniejszy i trwalszy niż standardowe szkło wyżarzane. Proces termiczny, który utwardza szkło hartowane, czyni je również odpornym na ciepło, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań takich jak szklane pokrywy stołów czy panele na blaty, np. w kuchni.
  Ze względu na sposób, w jaki szkło hartowane jest poddawane obróbce cieplnej, rozpada się na małe, bezpieczne kawałki, a nie na duże odłamki. Nazywa się to "kostkowaniem" i sprawia, że szkło hartowane jest bezpieczniejsze niż standardowe szkło wyżarzane. Z tego powodu szkło hartowane jest najczęściej używane tam, gdzie standardowe szkło może stanowić zagrożenie - np. w samochodach, ale także pomieszczeniach codziennego użytku. Dekoracyjne szkło hartowane to doskonały sposób na odświeżenie wystroju kuchni.

  INSTRUKCJA MONTAŻU PANELI SZKLANYCH

 • Beton architektoniczny
 • Panele miękkie 3D

Panele 3D

Promocje

Tagi

Blog Categories

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

» Wszystkie bestsellery