Panele gipsowe 3D 

Jest 14 produktów.


Gips to doskonały materiał, który cieszy się popularnością od wielu lat. I nic dziwnego. Zapewnia w pomieszczeniach wrażenie czystości, przytulności. Jest przy tym prostym tworzywem w obróbce oraz montażu w postaci paneli gipsowych na ścianę. Ścienne panele 3D można dowolnie formować, uzyskując niesamowite projekty. Te wytrzymałe płyty gipsowe dekoracyjne są stosowane w wielu budynkach, nie tylko mieszkalnych, ale także biurach oraz miejscach użyteczności publicznej. Dzięki szerokiej palecie dostępnych kolorów, wielu możliwościach doboru rozmiarów oraz rozmaitych fakturach, każdy klient z pewnością odkryje model dla siebie. Nie zapomnij skorzystać z innych naszych kategorii oraz porad na blogu. Dzięki temu będziesz w stanie świadomie wybrać produkt, który najlepiej wpisze się w estetykę Twojego wnętrza oraz w indywidualne oczekiwania montażowe i gust. Na naszej stronie możesz także liczyć na porady ekspertów i doradztwo w zakresie m.in. tego, jakie panele gipsowe wybrać oraz z jakich narzędzi korzystać przy montażu.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Panele dekoracyjne gipsowe

Tak duża popularność paneli 3D na ścianę jest wynikiem wielości dostępnych wzorów oraz motywów. Dostępne są także różnorodne możliwości wykończenia tych dekoracji ściennych. Gips jest bardzo plastyczny, dlatego w ofertach sklepów znajdziemy wiele wzorów geometrycznych, falistych lub z miękkimi liniami. Aranżacje wykorzystujące panele 3D na ścianę mogą więc świetnie wydłużyć lub powiększyć pomieszczenie, dodać mu jasności oraz sprawić, że będzie wyglądało na większe niż w rzeczywistości.

Z czego stworzone są płyty gipsowe dekoracyjne? To połączenie specjalnych rodzajów gipsu oraz minerałów. Skład takiej mieszanki będzie się oczywiście różnił w zależności od tego, co zaproponuje nam producent. Nie musimy jednak obawiać się montażu, ponieważ płyty takie nie wymagają szczególnej troski przy dalszej obróbce. Można je stosować właściwie we wszystkich typach pomieszczeń, zarówno w niewielkich korytarzach, jak i sypialniach, a nawet kuchniach i łazienkach, czyli tam, gdzie pojawia się wilgoć. Podstawą jest oczywiście odpowiedni montaż paneli gipsowych, dlatego należy uważnie zapoznać się ze wszystkimi instrukcjami, które o tym mówią lub po prostu zdać się na pomoc specjalistów.

Wykorzystaj świetne projekty paneli, by łatwo odmienić swoje pomieszczenia i nadać im charakteru. Faktura oraz kolor mogą dodać wnętrzu kilku metrów, nadać przytulności lub eleganckiego stylu. Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie!

Panele ścienne gipsowe 3D

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Tagi

Blog Categories