Sprawdź nasze promocje! Rabaty do -70% !
Naklejkomania
Edukacja
Edukacyjna maskownica na grzejnik Znaki drogowe 7674
Przesuń kursorem w prawo lub lewo i wybierz najlepszy kadr.
Dostosuj zdjęcie
/ 2

Edukacyjna maskownica na grzejnik Znaki drogowe 7674

Wpisz wymiar
Szerokość [cm]
Wysokość [cm]
cena: 67,00 zł
Ilość
Pomiędzy wizualizacją, a gotowym wydrukiem mogą wystąpić minimalne różnice kolorystyczne, które zależą od indywidualnych ustawień monitora.
Zapłać szybkim przelewem lub
Blik - logo
Warto dokupić Odkryj Opis Opinie
Warto dokupić
Edukacyjna maskownica na grzejnik Liczymy po angielsku 7667
1 osoba kupiła 1 sztukę
Okleina edukacyjna na biurko, angielski alfabet 17023
3 osoby kupiły 3 sztuki
Okleina edukacyjna na biurko, części mowy 17022
1 osoba kupiła 2 sztukę
Naklejka pod kontakt 1546 lokomotywa
34 osoby kupiły 38 sztuki
Tablica motywacyjna magnetyczna tablica z obowiązkami auto 4520
34 osoby kupiły 35 sztuki
Maskownica mata magnetyczna na grzejnik kaloryfer 7475 kominek
785 osób kupiło 804 sztuk
Mata magnetyczna na grzejnik osłona kaloryfera grzejnika 7566
118 osób kupiło 131 sztuk
Opis

Nowoczesne czasy wymagają niebanalnych rozwiązań. Właśnie takie możemy zaoferować do ubogacenia Twojej placówki oświatowej. Zdecyduj się na unikatowe materiały dydaktyczne, połączone z akcesoriami o wartościach estetycznych. Przekonaj się, że wiedzę można czerpać dosłownie zewsząd, a już na pewno z naszych oryginalnych dekoracji z rozwijającymi treściami dla dzieci i młodzieży!

Edukacyjne, magnetyczne maskownice na grzejniki to materiały pełniące kilka funkcji. Zmieniają zwyczajne kaloryfery w powierzchnię z potencjałem dekoracyjnym, spajają je z aranżacją reszty pomieszczenia, zabezpieczając je przy tym przed zniszczeniami i zabrudzeniami.

Szkolna klasa czy sala zajęciowa w przedszkolu to miejsca, które powinny być kolorowe, ale pełne także wartościowych treści - dosłownie i w przenośni. Możesz przyozdobić ją magnetycznymi matami na kaloryfery, które uatrakcyjni przestrzeń wielokolorowymi motywami. Atrakcyjna strona wizualna maskownicy wielokrotnie będzie przyciągać spojrzenia wychowanków i uczniów, tym samym sprawiając, że nieświadomie będą przyswajać zawarte na nich treści. Wzór Znaki drogowe to propozycja uniwersalna, zawierająca treści przydatne w każdym wieku, ale przede wszystkim dla najmłodszych, bowiem zwiększają one ich bezpieczeństwo w codziennym funkcjonowaniu w mieście, w drodze do lub z przedszkola i szkoły. Wskaż dzieciom właściwą drogę - wartościową ścieżkę edukacji, z produktami od Naklejkomanii!

MAGNETYCZNA OSŁONA GRZEJNIKA

Osłona grzejnika to mata z magnetycznym podłożem, przeznaczona do zabezpieczania i dekorowania kaloryferów. Powierzchnię maskownicy pokrywa matowy laminat.

Osłona przeznaczona jest do kaloryferów panelowych - stalowych i blaszanych - posiadających co najmniej 40% powierzchni, do której magnes będzie przylegać.

Montaż maskownicy nie wymaga specjalistycznych narzędzi oraz klejów, poprzez swoje magnetyczne podłoże, mata przylega do metalu. Wystarczy nałożyć ją na wybrany kaloryfer. Maksymalna temperatura rozgrzanego grzejnika, na którym może znajdować się mata, wynosi 40℃.

Kupiłeś ten produkt? Oceń go:
+300 tysięcy
zadowolonych klientów
+598 tysięcy
sprzedanych produktów
14 lat
obecności na rynku
© 2024 naklejkomania.eu