Naklejki / Okleiny na biurka 

Jest 20 produktów.

Biurko kojarzy się nam z prostym meblem, umieszczonym w kącie pomieszczenia, które jest wykorzystywane tylko do prac koniecznych, takich jak odrabianie lekcji czy nadrabianie zaległości w pracy. W wielu domach zaczyna brakować miejsca na biurko i jego funkcję przejmuje stół dzienny. Warto jednak mimo wszystko zadbać o taką przestrzeń do pracy, która będzie wyraźnie oddzielona od strefy do relaksu. Pozwoli nam to lepiej panować nad aktywnościami podejmowanymi w ciągu dnia i odróżnić czas poświęcany na pracę od czasu, który kierujemy na rozwój własnego hobby czy odpoczynek. Biurko nie musi być jednak nudne i szare. Naklejki na biurko sprawią, że nawet najbardziej minimalistyczny mebel zmieni się nie do poznania. Możesz wybrać świetny wzór nawiązujący do Twoich zainteresowań, motywujący Cię do działania lub komponujący się z wyposażeniem mieszkania. Biurko stanie się tym samym designerskim elementem, którego nie trzeba ukrywać, ale którym warto się chwalić.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Okleina na biurka

Znajdujące się w tej kategorii naklejki na biurka to specjalnie zaprojektowane okleiny, które można stosować na powierzchnie blatów, nie niszcząc ich. Specjalnie zaprojektowany klej sprawia, że montaż okleiny jest prosty i możemy mieć też pewność szybkiego demontażu. Po odklejeniu naklejek wystarczy biurko delikatnie przeczyścić mokrą szmatką, by pozbyć się wszystkich pozostałości po kleju.

W naszym sklepie otrzymasz bardzo duży wybór doskonałych wzorów, które będą świetnie pasować do nowoczesnych pomieszczeń. Oferujemy szczególnie dużo motywów do pokojów młodzieżowych. Niebanalne biurko z pewnością spotka się z zainteresowaniem młodego człowieka, a czas spędzony przy pracy będzie upływał szybciej i milej. Ale taką naklejkę na biurko można także wykorzystać do aranżacji domowego biura. Zastosuj tutaj motyw, który cię uspokaja. Będzie on doskonałym tłem do wykonywanej przez ciebie pracy.

Specjalny laminat, który pokrywa okleinę, sprawia, że nadruk jest zabezpieczony, a jego trwałość wydłużona. Wystarczy czyścić ją raz na jakiś czas z codziennych zabrudzeń. Jest to materiał całkowicie zmywalny. Stosując okleinę, możesz odmienić nawet stary i zniszczony mebel. Na zamówienie można wykonać w naszym sklepie naklejkę na biurko w każdym rozmiarze, nawet niestandardowym.

Naklejki / Okleiny na biurka

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Tagi

Blog Categories