Tapeta ścienna winylowa kamień Ugepa 27408 (tapety winylowe)

Od dłuższego już czasu rosnącym zainteresowaniem cieszą się tapety ścienne. Furorę robią tapety na fizelinie czy tapety papierowe. Klienci chętnie sięgają także po tapety winylowe, do których należy prezentowana tapeta imitująca kamień. Jej zaletą jest duża wytrzymałość, a także bardzo realistyczny wygląd. Można ją wykorzystać w pomieszczeniu każdego typu, na przykład w salonie, kuchni, przedpokoju czy sypialni.

Więcej szczegółów

58,00 zł

Więcej informacji
Tapeta ścienna z wzorem, który wygląda tak realistycznie, że trzeba go dotknąć, aby stwierdzić, że nie jest to prawdziwa kamienna ściana.

Winylowa tapeta ścienna z kolekcji do której należą tapety imitujące kamienne lub drewniane ściany. Te tapety na ścianę wyglądają bardzo realistycznie. Do złudzenia przypominają prawdziwe kamienie lub drewno dzięki wysokiej jakości nadrukowi na specjalnie tłoczonej strukturze winylu. Tapety ścienne z tej kolekcji sprawdzą się doskonale jako dekoracja w mieszkaniach, jak i również w pomieszczeniach użyteczności publicznej takich jak restauracje, czy bary.

Modna i elegancka winylowa tapeta ścienna idealnie pasująca do kuchni lub pokoju

Producent Ugepa

Szerokość:     0.53 m
Długość:     10.05 m

Zobacz co mamy jeszcze do zaoferowania

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 produktów z tej samej kategorii